• Неодамнешно
Нова британска САС 22 -та специјална воздушна служба сили Армијата која се осмелува да победи во воена тактичка облека додаток за ранец на налепница на налепница ПВ?

Нова британска САС 22 -та специјална воздушна служба сили Армијата која се осмелува да победи во воена тактичка облека додаток

DEN 2.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Големина : 8 см. Вклучен пакет : 1 парчиња. Стил (назад) : Кука. Овој квалитетен вез или ПВЦ лепенка е одличен за комплети и облека и јакна, капа, ранец, итн. Потребни се околу 10-15 работни дена за да пристигнат САД, други земји12-25 дена. Обезбедете целосни рекорди за нарачки за следење. Ви благодариме многу за вашето разбирање. Големина : 8 см. Вклучен пакет : 1 парчиња. Стил (назад) : Кука. Овој квалитетен вез или ПВЦ лепенка е одличен за комплети и облека и јакна, капа, ранец, итн. Потребни се околу 10-15 работни дена за да пристигнат САД, други земји12-25 дена. Обезбедете целосни рекорди за нарачки за следење. Ви благодариме многу за вашето разбирање. Купувачот прима точна лепенка во фото -лепенката направена со највисок квалитет на везена нишка или 3Д ПВЦ 100% Задоволство гарантирано Оваа квалитетна лепенка е одлична за воениот комплет и облека и јакна, капа, ранец, итн. , шлемови, ракави за облека или руно јакна, тактички елеци, торби, ранци, итн. (Може директно да се прикачи на местото каде што е залепена матната површина и може да се замени во секое време.) Ве молиме, забележете : 1. Ве молиме дозволете Грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да понудите. 2. Боите може да имаат различни како приказ на разликата, разберете.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Природата ткаеше во навои, Неверојатни птици Кралство [Црвен змеј го пече [обичај и уникатно] везено железо на/шива лепенка
  • Неодамнешно

Природата ткаеше во навои, Неверојатни птици Кралство [Црвен змеј го пече [обичај и уникатно] везено железо на/шива лепенка

DEN 353.44

Име; црвен змеј Големина : 4,89 x6.82 Конци; 39664 Боја; 20 Име; црвен змеј Големина : 4,89 x6.82 Конци; 39664 Боја; 20 Црвен �

Returessate Patch розови чевли ролери за крпеница Поло t- кошула капа ранец Апликација извезена шива железо на закрпи уметнички
  • Неодамнешно

Returessate Patch розови чевли ролери за крпеница Поло t- кошула капа ранец Апликација извезена шива железо на закрпи уметнички

DEN 111.84

Itemе ја добиете предметот во рок од 1121 дена Измијте на умерена температура Ви благодариме што испуштивте

Национален парк со слатка-печ на Американци на Америка, Национален парк Везено железо на закрпи на отворено живот за пешачење
  • Неодамнешно

Национален парк со слатка-печ на Американци на Америка, Национален парк Везено железо на закрпи на отворено живот за пешачење

DEN 100.16

Големина : Означено на фотографиите Детален вез : Националниот парк на Badlands Iron On Patch има детален вез што ј