• Неодамнешно
Корги Република P-47D Thunderbolt, USAAF 348th FG, 341. FS, смел Доти III, Johnон Мур, 1944 Ограничено издание 1/72 Диекаст Авион претходно изграден модел

Корги Република P-47D Thunderbolt, USAAF 348th FG, 341. FS, смел Доти III, Johnон Мур, 1944 Ограничено издание 1/72 Диекаст

DEN 2538.24
Достапно на барање

Количина на стоки

Пред-изграден модел. Големина во инчи : Должина : Ширина : . Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Пред-изграден модел. Големина во инчи : Должина : Ширина : . Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Состојба : Нова скала? 1/72 готов модел. Пред-изградени и претходно обоени. Подготвени за прикажување. Материјал : Големина на диекаста во инчи : Должина : Ширина : Ве молиме, забележете : Ова не е играчка за деца. Погодно е само за возраст од 14 години, ви благодарам многу за вашиот бизнис. Моделот е многу кревка ставка. За контрола на квалитетот, го проверуваме секој модел пред да се испратиме. Ние ќе го отвориме полето за да го провериме моделот. Имаме камера во магацин за да го следиме и снимаме овој процес. Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите нарачката. Ви благодарам.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Хоби мајстор Даглас А-26Б напаѓач бр.44-34552 „Браун нос УСАФ 731. бомбаш SQN Ивакуни Воздушна база Јапонија Корејски конфликт
  • Неодамнешно

Хоби мајстор Даглас А-26Б напаѓач бр.44-34552 „Браун нос УСАФ 731. бомбаш SQN Ивакуни Воздушна база Јапонија Корејски конфликт

DEN 1592.00

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Династија Танг 1: 200 Нортроп Груман Б-2 дух Стелт бомбаш метален авион модел, американски воздухопловни сили 2004 година, модел
  • Неодамнешно

Династија Танг 1: 200 Нортроп Груман Б-2 дух Стелт бомбаш метален авион модел, американски воздухопловни сили 2004 година, модел

DEN 3.00

Воведување : Нортроп (подоцна Нортроп Груман) Б2 дух, познат и како бомбардер Стелт, е американски страте�

Модели на авиони 1:85 Авион со тркала одговара за Боинг Б737-800 Минијатурен декоративен пластичен авион комплет модел на авион
  • Неодамнешно

Модели на авиони 1:85 Авион со тркала одговара за Боинг Б737-800 Минијатурен декоративен пластичен авион комплет модел на авион

DEN 3935.36

Деталите се воспоставени и навистина се репродуцираат Подобро искуство и посилно чувство за детали...