• Неодамнешно
Таблети За Чистење На Шофершајбната На Автомобилот ганбаро, Таблети За Чистење Стакло За Автомобили Цврсти Шумливи Таблети За Чистење На Автомобилско Стакло За От

Таблети За Чистење На Шофершајбната На Автомобилот ганбаро, Таблети За Чистење Стакло За Автомобили Цврсти Шумливи Таблети За

DEN 139.04
Достапно на барање

Количина на стоки

Прифатлива-Добијте 50 цврсти концентрирани шумливи таблети за чистење со еден потег за да ги задоволите вашите долгорочни потреби. 1 таблета = 4 литри течност за миење на шофершајбната, овој производ ќе ви помогне да заштедите многу пари во споредба со купувањето традиционална течност за миење. Одличен Ефект - оваа таблета за миење на шофершајбната има моќни својства за отстранување дамки. Лесно ги отстранува мразот, мразот, солената кал и бубачките од шофершајбните на автомобилот. Обезбедува чистење без ленти за подобрена видливост и удобност при возење. Лесен За Носење-Традиционалната стаклена вода е флаширана, што е незгодно да се чува во големи количини. Секоја шумлива таблета е индивидуално спакувана и може да се чува насекаде во автомобилот за долготрајна употреба без да се грижите за недоволна стаклена вода. Лесен За Употреба - треба да ставите 1 стаклена таблета за чистење на цврсти бришачи во резервоарот за бришачи и да ја наполните со вода, или можете да ја растворите таблетата во мал сад, а потоа истурете го растворениот раствор за чистење во резервоарот за бришачи и наполнете го со вода , може да се раствори побрзо и потемелно. Широк Спектар На Употреба-Погоден За автомобилски стаклени површини, вклучувајќи огледала, странични прозорци, предни и задни шофершајбни. Нашите повеќенаменски шумливи таблети се исто така дизајнирани да го заменат вашето средство за чистење огледала, средство за чистење кујна, средство за чистење прозорци, средство за чистење плочки и многу повеќе. Спецификација : Големина : приближно 0,6 инчи/ 1,5 см Во дијаметар Боја : барања за сина Температура : над од минус 5 степени целзиусови содржина На Пакетот : 50 х Цврсти Шумливи Таблети За Автомобили Забелешка : 1.Мали и нејадливи производи, ве молиме држете се подалеку од деца и домашни миленици. 2.Не е погоден за контакт со очи или долготраен контакт со кожа. 3.Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Амосфун Автомобил Додаток Одмор 1 Сет Автомобил Декоративни Елен Симпатична Опашка Орнаменти Божиќ Автомобил Декори Рогови Опашка
  • Неодамнешно

Амосфун Автомобил Додаток Одмор 1 Сет Автомобил Декоративни Елен Симпатична Опашка Орнаменти Божиќ Автомобил Декори Рогови Опашка

DEN 396.80

Одличен избор За божиќен подарок за вашите пријатели и семејства, направете го автомобилот уникатен, ст

Реновирана Автомобилска Аген30мл Пластика Одржување &засилувач; Авто Внатрешни Паста Слој Алатки &засилувач; Насловна Подобрување
  • Неодамнешно

Реновирана Автомобилска Аген30мл Пластика Одржување &засилувач; Авто Внатрешни Паста Слој Алатки &засилувач; Насловна Подобрување

DEN 2.33

Остава Јасен Слој на магла на Вашиот Објектив Нето Тежина : 30 МЛ Мулти Спреј Перење Ткаенина Омекнувач К�

Нанотехнолошки Си-Карбид Плус-Керамички Слој за Автомобилска Боја, Стакло, Метал - Ги Штити Автомобилите ,vс, Мотоцикли, Чамци
  • Неодамнешно

Нанотехнолошки Си-Карбид Плус-Керамички Слој за Автомобилска Боја, Стакло, Метал - Ги Штити Автомобилите ,vс, Мотоцикли, Чамци

DEN 1200.00

РАЗНОВРСНА И ИЗВОНРЕДНА СЈАЈНА ЗАВРШНИЦА : СиКарбид Плус создава супер издржлива бариера што ги штити б

2 ПАРЧИЊА Крпи За Миење Автомобили Од Микрофибер Комплет За Чистење Крпи За Миење Автомобили Од Корално Руно Комплет За Чистење
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Крпи За Миење Автомобили Од Микрофибер Комплет За Чистење Крпи За Миење Автомобили Од Корално Руно Комплет За Чистење

DEN 449.60

МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Овие крпи за сушење автомобили имаат двострани кадифни и армирани рабови �

Гуоларизи Автомобил Стакло Масло Филм Почиста И Долгорочни Стакло Масло Филм Отстранување Паста Стакло Стриптизета Вода Автомобил
  • Неодамнешно

Гуоларизи Автомобил Стакло Масло Филм Почиста И Долгорочни Стакло Масло Филм Отстранување Паста Стакло Стриптизета Вода Автомобил

DEN 65.44

Моќен Чистач За Масло За Чистење И Шофершајбна Нафта, Повеќе Од Само Отстранувач На Стаклен Филм За Масл

Предиво Нерѓосувачки Челик Почиста Автомобил Чистење Гуо Притисок Мијалник Подвозје Почиста Под Автомобил Вода Метла со 4 Нерѓосувачки
  • Неодамнешно

Предиво Нерѓосувачки Челик Почиста Автомобил Чистење Гуо Притисок Мијалник Подвозје Почиста Под Автомобил Вода Метла со 4 Нерѓосувачки

DEN 1.67

1 / 4 инчен конектор за брзо ослободување, широка компатибилност, лесен за поврзување и ослободување...