• Неодамнешно
Сојузнички Месинг Пг-2Г-22 Пацифик Гроув Колекција 22 Инчен Двостепен Жлеб Акценти Стакло Полица, Сатен Никел

Сојузнички Месинг Пг-2Г-22 Пацифик Гроув Колекција 22 Инчен Двостепен Жлеб Акценти Стакло Полица, Сатен Никел

DEN 3640.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Две полици за дополнителен простор за складирање. Акрилните компоненти суптилно го нагласуваат овој елегантен дизајн. Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн. Обезбеден е ограничен животен век. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Две полици за дополнителен простор за складирање. Акрилните компоненти суптилно го нагласуваат овој елегантен дизајн. Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн. Обезбеден е ограничен животен век. Направете изјава за дизајн во вашата бања со оваа елегантна и функционална единица за полица. Неговиот класичен дизајн со акрилни акценти ќе го комплиментира вашиот декор додека додавате простор и организација во вашата бања. Одликувајќи се со стакло со закосени острици, оваа полица е изработена за издржливост, цврстина и стил. Направено од цврст месинг оваа декоративна полица ќе обезбеди доживотна употреба. Колекцијата Пацифик Гроув, братучед на Пацифичката Плажа, исто така, содржи акрилни детали и барови. Оваа современа колекција покажува малку повеќе талент во својот стил. Онаму каде Што Плажата На Пацификот има мазни, рамномерни стебла за поддршка на хардверот, стеблата на кривата на додатоците на пацифичката Шумичка навнатре пред да се разгорат назад и хардверските плочи имаат подраматични концентрични кругови. Оваа колекција вклучува многу од видовите додатоци што се наоѓаат на Плажата На Пацификот плус единечни, двојни и тројни стаклени полици, држачи за крпи за гости со акрилна влошка во потпорните прстени. Се нудат и детали за прстенот. Многу клиенти купуваат додатоци од двете колекции за да обезбедат контраст во нивниот декор.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ердцбб Бања Стакло Полица Тоалет Козметички Едно Огледало Пред Рамка Бања Полица 304 Нерѓосувачки Челик Полица Ѕид Виси За Бања
  • Неодамнешно

ердцбб Бања Стакло Полица Тоалет Козметички Едно Огледало Пред Рамка Бања Полица 304 Нерѓосувачки Челик Полица Ѕид Виси За Бања

DEN 2.00

Материјал ➤ изработен е од нерѓосувачки челик 304 и калено стакло Тој е безбеден и еколошки и има долг ра�

ГЛЈ Пловечки Полици ЉЈЛ Калено Стакло Полица, Еден/Двослоен/Трислоен Агол Статив Во Облик На Вентилатор за Бања Бања Полица
  • Неодамнешно

ГЛЈ Пловечки Полици ЉЈЛ Калено Стакло Полица, Еден/Двослоен/Трислоен Агол Статив Во Облик На Вентилатор за Бања Бања Полица

DEN 2049.92

Разновиден : решетката е погодна за поставување на различни работи и е добар асистент за вашиот живот...