• Неодамнешно
Fukzte женски латински танцувачки чевли со потпетица салса салса танго забава за танцување вежбаат перформанси за танцување чевли

Fukzte женски латински танцувачки чевли со потпетица салса салса танго забава за танцување вежбаат перформанси за танцување

DEN 687.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Материјал за чевли : Suede ѓон (само за подот во затворен простор) меко и удобно, подобрување на амортизирање и намалување на заморот за одење. Измерете додека стоите со стапалото цврсто на подот и паралелно со другата нога. Табела со големина : 5,5 нас = (ознака 35 ЕУ = 8,85 ″ /22,5 см);6 САД = (ознака 36 ЕУ = 9. Фукте отсекогаш бил посветен на обезбедување на сите квалитетни и најмодерни облека; Ние инсистираме на производство на само издржлив квалитетен производ и ветуваме дека ќе се грижиме за секоја нарачка!. Материјал за чевли : Suede ѓон (само за подот во затворен простор) меко и удобно, подобрување на амортизирање и намалување на заморот за одење. 9,5 нас = (ознака 41 ЕУ = 10 ''/25,5 см). Секогаш ќе има полн со пријатно изненадување и убав производ, ние сме достојни да се радуваме!. Гума ѓон. Чевлите се погодни за салса, социјален танц, сала за латини, танго, валцер, свадба, модерна, вечерна забава танцување.5 US = (TAG 39 EU = 9,65 ″ /24.5 US = (TAG 35 EU = 8,85 ″ /22. Висина на пета : 2,36 инчи (6 см); 3,15 инчи (8 см). Висококвалитетен сатен горен.06 ″/23см); 7 нас = (Ознака 37 ЕУ = 9. Дизајн на токи, може да се прилагоди слободно. Ве молиме, измерете ја должината и ширината на нозете пред да поставите нова нарачка, а потоа изберете ја нашата табела со големина за да ја купите. 7 нас = (ознака 37 ЕУ = 9,25 ″ /23,5 см) ;. Ве молиме, измерете ја должината и ширината на нозете пред да поставите нова нарачка, а потоа изберете ја нашата табела со големина за да ја купите. (Ве молиме, изберете ја големината според CM), ако имате пошироки стапала, ве молиме изберете поголема големина. 9 нас = (ознака 40 ЕУ = 9,84 ″/25см) ;.06 ″/23см); 7 нас = (Ознака 37 ЕУ = 9. 6 US = (TAG 36 EU = 9. За да изберете точна големина за да го измерите вашето тело како текови. Чевлите за танцување се различни од редовните патики. Ве молиме, измерете ја должината и ширината на нозете пред да поставите нова нарачка, а потоа изберете ја нашата табела со големина за да ја купите.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Hroyl латински танцувачки чевли жени валц чевли за девојки салса сала за танцување за танцување за свадби танцувачки чевли за
  • Неодамнешно

Hroyl латински танцувачки чевли жени валц чевли за девојки салса сала за танцување за танцување за свадби танцувачки чевли за

DEN 591.84

Доколку е потребно, погледнете го нашиот приказ на потпетици и потоа ве информирајте за вашите потреби �

Вендиву Девојки Женски Танц Чевли Розова Балет Поинте Папучи Балетанки Чевли Со Панделки Влошки За Прсти Црна Розова Црвена
  • Неодамнешно

Вендиву Девојки Женски Танц Чевли Розова Балет Поинте Папучи Балетанки Чевли Со Панделки Влошки За Прсти Црна Розова Црвена

DEN 560.00

Гумен ѓон Материјал : Сатен, Издржлив Целосен Ѓон : ѓонот користи Дебела Хартија Во Германија, која е фле�

Hxyoo ниска потпетица вежба за женски танцувачки чевли за социјална салса салса латински танцувачки свадбена забава 1 1/2 инчен
  • Неодамнешно

Hxyoo ниска потпетица вежба за женски танцувачки чевли за социјална салса салса латински танцувачки свадбена забава 1 1/2 инчен

DEN 639.84

Сатен Кожен ѓон Супер материјал : Супер сатенски ткаенини со апсорбирана потта фланелета инзола, мека п�

Aokунифс женски пип пети танго салса салса чипка со високи пета латински танцувачки чевли вечерни чизми на глуждот, модел L537
  • Неодамнешно

Aokунифс женски пип пети танго салса салса чипка со високи пета латински танцувачки чевли вечерни чизми на глуждот, модел L537

DEN 2.67

Suede единствено ? Дизајн и материјал : Дизајн на класичен стил Поддржлива лента за должина на лакот нагоре

Hroyl жени латински танцувачки чевли за танцување чевли за перформанси вежбаат салса бачати чевли за танцување, модел dyzphrd
  • Неодамнешно

Hroyl жени латински танцувачки чевли за танцување чевли за перформанси вежбаат салса бачати чевли за танцување, модел dyzphrd

DEN 1.67

❤ Светла тежина и удобно : Ултра светло и флексибилно Направете да чувствувате голема слобода додека та

Hroyl латински танцувачки чевли жени Волц чевли за девојки сјајни чевли за танцување на свадбени танцувачки чевли за жени, модел
  • Неодамнешно

Hroyl латински танцувачки чевли жени Волц чевли за девојки сјајни чевли за танцување на свадбени танцувачки чевли за жени, модел

DEN 687.84

Suede единствено Може да го намали заморот на нозете на танчерот кога танцува Холоу во форма на ливчиња мн�