• Неодамнешно
Tripp LITE USB C ДО HDMI Multiport Видео Адаптер Конвертор 1080p w/ USB-Центар &засилувач; USB-C Pd Полнење, Thunderbolt 3 Компатибилен, USB ТИП C, USB-C, USB Тип-C, Бело

Tripp LITE USB C ДО HDMI Multiport Видео Адаптер Конвертор 1080p w/ USB-Центар &засилувач; USB-C Pd Полнење, Thunderbolt 3 Компатибилен,

DEN 830.24
Достапно на барање

Количина на стоки

Usb-c До HDMI Адаптер СО USB-A и USB-C pd полнење : USB тип-C видео адаптер додава HDMI, USB-A и USB-C pd порти на USB C или thunderbolt 3 порта на Вашиот Уред. Usb-c multiport адаптерот е совршен за USB-C овозможени лаптопи, вклучувајќи Dell XPS 13/ Dell Прецизност/ Mac Book/ HP SPECTRA/ Samsung Galaxy Книга. Кристално чисто видео ОД 1080p и дигитално аудио : проширете го видеото од вашиот примарен дисплеј на друг, дуплирајте го истото видео на двата дисплеи. Поддржува Usb Display Port Алтернативен Режим. Поддржува РЕЗОЛУЦИИ НА HD видео до 1920 x 1080 (1080 P) @ 60 Hz. Идеален USB На HDMI Адаптер ЗА тв / thunderbolt монитор кабел адаптер/ Thunderbolt 3 со HDMI/ USB c адаптер со испорака на енергија/ APPLE USB-C HDMI адаптер/ PD USB c адаптер. Поврзете ,наполнете (1.5 а) и Пренесете податоци ЗА USB уреди : USB-портата прифаќа USB периферни уреди, како што се флеш-уред, глувче, тастатура или печатач. Поддржува брзи СТАПКИ НА пренос на податоци USB 3.1 Генерал 1 до 5 Празнини. П. н. е. 1.2-во Согласност порта обезбедува до 1.5 а на брзо полнење моќ на мобилни уреди. Идеална ПОРТА ЗА полнење USB C PD, Адаптер 1080 P. Наполнете поврзан уред : портата ЗА ИСПОРАКА НА ЕНЕРГИЈА USB-C (PD) обезбедува напојување и полнење на уредот што одговара НА Pd (Како Што Е Mac Book или Chromebook) На U444-06 N-HU-C е поврзан. Идеален usb-C мултипорт ПОЛНАЧ USB C адаптер. Поновите таблети, лаптопи, Chromebook и macbook преносни компјутери, па дури и десктоп компјутери често имаат една или повеќе USB-C (USB Тип-C) порти, но доаѓаат опремени со неколку други. УСБ-Ц НА трип Лајт до Докинг Станицата HDMI Multiport ја проширува функционалноста НА USB-C (или Thunderbolt 3) на вашиот уред и го прави компатибилен со вашата постоечка опрема. Од ЕДНА USB-C порта, можете да : .

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мобестех За Проширување На Повеќе Адаптери Компјутерски Видео Податоци Лаптоп Издржлив Монитор Додатоци Со Двојна Станица Приклучок
  • Неодамнешно

Мобестех За Проширување На Повеќе Адаптери Компјутерски Видео Податоци Лаптоп Издржлив Монитор Додатоци Со Двојна Станица Приклучок

DEN 3.33

ПОДАТОЦИ USB ЦЕНТАРПриклучок и игра, USB интерфејс, Повеќе USB порти Лесен за употреба Висок пренос УСБ МУЛТ�

Четири Трансфер-Порт Плоштад со За Кабел Центар Концентратор ЛАПТОП USB. Сплитер Пристаништа Приклучок Црна Практична Продолжен
  • Неодамнешно

Четири Трансфер-Порт Плоштад со За Кабел Центар Концентратор ЛАПТОП USB. Сплитер Пристаништа Приклучок Црна Практична Продолжен

DEN 211.04

Usb Центар Продолжен Конектор : Погоден за маж, дете, стара или жена итн Мулти Usb Порта : 4 ПОРТА USB Центар 3.0 �