• Неодамнешно
Лавици за лабораториски Цевки, Двослојна Решетка За Тест Цевка За Поддршка 40 Дупки Лабораториско Училиште За Правење Експеримент Со Голем Капацитет

Лавици за лабораториски Цевки, Двослојна Решетка За Тест Цевка За Поддршка 40 Дупки Лабораториско Училиште За Правење Експеримент

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Решетката за епрувета е најосновниот експериментален инструмент во сувата епрувета на хемиската лабораторија. Многу лесен дизајн за подобро користење искуство. Вкупно 40 мали дупки, двослоен дизајн, многу голем капацитет. Тоа е многу добро и епруветата нема да испадне. Изработени од нерѓосувачки челик за подолг работен век и издржливост. Карактеристики : многу лесен дизајн за подобро користење искуство. Тоа е многу добро и епруветата нема да испадне. Решетката за епрувета е најосновниот експериментален инструмент во сувата епрувета на хемиската лабораторија. Вкупно 40 мали дупки, двослоен дизајн, многу голем капацитет. Изработени од нерѓосувачки челик за подолг работен век и издржливост. Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки Челик 304хол Количина : 40хол Големина (Опционално) : 15,5 мм/0,61 во 18,5 мм/0,73 Вопакувана Листа : 1*Решетка За Епрувета.

Повеќе детали

Material:
Stainless Steel 304
Hole Quantity:
40
Hole Size(Optional):
15.5mm/0.61in   18.5mm/0.73in
Package List:
1*Test Tube Rack:

Избор на купувачи

SHAUSE Држач За Епрувета, Решетка За Научни Лабораториски Цевки 50 Дупки за решетка за Цевки за испитување на цевки за цевки
 • Неодамнешно

SHAUSE Држач За Епрувета, Решетка За Научни Лабораториски Цевки 50 Дупки за решетка за Цевки за испитување на цевки за цевки

DEN 3.00

Опсег на испорака : 1 пластична решетка за епрувета 50 дупки, доволно дупки за да ги исполнат вашите разли�

Адамас-Бета 90 Дупки Пластична Решетка За Епрувета Држач За Решетка За Епрувета, Дијаметар на Дупки 913мм/0,51 инчи, 1 парчиња
 • Неодамнешно

Адамас-Бета 90 Дупки Пластична Решетка За Епрувета Држач За Решетка За Епрувета, Дијаметар на Дупки 913мм/0,51 инчи, 1 парчиња

DEN 1.33

90 дупки дијаметар f13mm / 0.51 во Решетката за епрувета е изработена од пластика, издржлива и мала тежина, лес

Држач за епрувета, Висококвалитетен Држач За Лабораториска Решетка Од Нерѓосувачки Челик Издржлив Држач За Цевки Лабораториска
 • Неодамнешно

Држач за епрувета, Висококвалитетен Држач За Лабораториска Решетка Од Нерѓосувачки Челик Издржлив Држач За Цевки Лабораториска

DEN 299.84

Способност за суспендирање на епрувети или колориметриски цевки за време на хемиски експерименти и цев

Држач ЗА Цевки СО МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЦЕВКА КИНОЗА Полипропилен Пцр Центрифуга Цевка За Речиси Сите Цевки За Микроцентрифуга од
 • Неодамнешно

Држач ЗА Цевки СО МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЦЕВКА КИНОЗА Полипропилен Пцр Центрифуга Цевка За Речиси Сите Цевки За Микроцентрифуга од

DEN 0.33

①Пакетот вклучува 1 парчиња Мултифункционална Решетка За Цевки Полипропилен Пцр Држач За Центрифуга З�

Алипис 2 еез Божиќ Едноставен Штанд За Сушење Материјали За Сушење Коктел Штанд: Шанкер Комплет За Дрво Ноќен Клуб Колориметар
 • Неодамнешно

Алипис 2 еез Божиќ Едноставен Штанд За Сушење Материјали За Сушење Коктел Штанд: Шанкер Комплет За Дрво Ноќен Клуб Колориметар

DEN 672.00

ЦЕНТРИФУГА ЦЕВКА ЛАВИЦИможе да се користи како подарок за вашите пријатели, семејства и работници, тие

РЕШЕТКА ЗА Епрувета И Решетка За Сушење, 10 Бунари 10 Иглички Држач За Стаклена Епрувета за Епрувета од 22 мм, Што Може Да Се
 • Неодамнешно

РЕШЕТКА ЗА Епрувета И Решетка За Сушење, 10 Бунари 10 Иглички Држач За Стаклена Епрувета за Епрувета од 22 мм, Што Може Да Се

DEN 431.84

Спецификација : решетката за епрувета од плексиглас е погодна за епрувети со дијаметар од 22мм, која е со�

Брукс Живот Науки 64-9454 Течност 24 Начин Решетката Со Заклучување На Капакот ЗА 2д Кодирани 6 мл ПП И Стаклени Цевки Со Заклучување
 • Неодамнешно

Брукс Живот Науки 64-9454 Течност 24 Начин Решетката Со Заклучување На Капакот ЗА 2д Кодирани 6 мл ПП И Стаклени Цевки Со Заклучување

DEN 0.67

2дбаркодови читливи без отстранување на цевки од лавици Развиен за да ги надмине барањата за безбедност

Балакоо Мал Држач Мал Држач Метални Држачи Проѕирен Држач За Шишиња Со Акрилни Цевки Лабораториски Држач За Епрувета Алуминиумски
 • Неодамнешно

Балакоо Мал Држач Мал Држач Метални Држачи Проѕирен Држач За Шишиња Со Акрилни Цевки Лабораториски Држач За Епрувета Алуминиумски

DEN 505.60

Држач за складирање на епрувета изработени од издржливи и безбедни алуминиумски материјали со одлична

Дриак 50 - Добро Сина Пластика Што Се Одвојува Лабораториски Држач За Решетки За Решетки За Центрифугални Цевки Стојат за Поставување
 • Неодамнешно

Дриак 50 - Добро Сина Пластика Што Се Одвојува Лабораториски Држач За Решетки За Решетки За Центрифугални Цевки Стојат за Поставување

DEN 190.08

50Добро Центрифуга Цевка Решетката Лабораторија Пластична Цевка Држач Решетката за 10мл / 15мл / 50мл...

Бетомшин 2 парчиња Решетка За Држач За Акрилна Епрувета, Држач За Цевки За Центрифуга, Пластичен Држач за Држач за Лабораторија
 • Неодамнешно

Бетомшин 2 парчиња Решетка За Држач За Акрилна Епрувета, Држач За Цевки За Центрифуга, Пластичен Држач за Држач за Лабораторија

DEN 3.33

[Големина]надворешна големина : 17cmx10cmx6cm;54 добро;Материјал : Пластика;Боја : Бела [Висококвалитетен Матери

Пластична Решетка За Епрувета, Решетка За Цевки За Тестирање Отпорност На Висока Температура, Хемиски Експеримент За Биолошки
 • Неодамнешно

Пластична Решетка За Епрувета, Решетка За Цевки За Тестирање Отпорност На Висока Температура, Хемиски Експеримент За Биолошки

DEN 2.67

Може да стави епрувета кој дијаметар е помал од 18,5 мм отпорност На Висока температура, максималната тем�

Решетка За Епрувета Од Нерѓосувачки Челик,60 Дупки, Надворешен Дијаметар Дозволен од Цевки 17-19мм, Конструирана Жица, Формат
 • Неодамнешно

Решетка За Епрувета Од Нерѓосувачки Челик,60 Дупки, Надворешен Дијаметар Дозволен од Цевки 17-19мм, Конструирана Жица, Формат

DEN 2.00

Капацитет : 60 Цевки Секоја решетка може да држи цевки за микро центрифуга со различна големина од секоја