• Неодамнешно
Алаза Вграден Тркалезен Чаршав Со Еластичен Раб Избришете Чист Луксузен Чај Сино Портокалова Мермерна Крпа За Маса За Надворешна/Внатрешна Употреба, Одговара На Т

Алаза Вграден Тркалезен Чаршав Со Еластичен Раб Избришете Чист Луксузен Чај Сино Портокалова Мермерна Крпа За Маса За Надворешна/Внатрешна

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Еластичниот раб и прилагодливиот дизајн на долниот дел е направен да биде цврсто прилагоден за тркалезна маса, квадратна маса, триаголна/овална маса.Голем : 165см/65инч, одговара на тркалезни маси со дијаметар од 48"-56". Тркалезна Покривка За Маса, Вградена Крпа За Тркалезна Маса со Еластичен Заштитник За Маса За Бришење На Работ За Внатрешна Забава На Отворено Маса За Пикник 40"-48"/48"-56" Големини На Проширувањемали : 128 см/50 инчи, одговара на тркалезни маси со дијаметар 40"-48". Ве молиме измерете ја големината пред да ја купите.

Повеќе детали

Избор на купувачи

2 Парчиња Хаваи Палма Лисја Чаршав За Еднократна Употреба Пластични Тропски Правоаголни Покривки За Маса За Роденден, Украси
 • Неодамнешно

2 Парчиња Хаваи Палма Лисја Чаршав За Еднократна Употреба Пластични Тропски Правоаголни Покривки За Маса За Роденден, Украси

DEN 1473.60

Исклучителна шема : овие пластични чаршафи од лисја од хаваи се украсени со лисја од палми и зелени лисј�

Савита 3 Спакувајте Чаршафи за Дипломирање Во Градинка, 51х86инч Бели Пластични Крпи За Маса Пред К Честитки Покривка На Масата
 • Неодамнешно

Савита 3 Спакувајте Чаршафи за Дипломирање Во Градинка, 51х86инч Бели Пластични Крпи За Маса Пред К Честитки Покривка На Масата

DEN 2.00

Содржина на пакетот : ќе добиете 3 парчиња чаршафи за постдипломски студии од предучилишна возраст, дово

Постелнина На Лан-6 'Премиум Вграден Чаршав за 72 х 30 Правоаголна Маса-Свадба/Банкет/Саем - Покривка Од Ткаенина Од Полиестер
 • Неодамнешно

Постелнина На Лан-6 'Премиум Вграден Чаршав за 72 х 30 Правоаголна Маса-Свадба/Банкет/Саем - Покривка Од Ткаенина Од Полиестер

DEN 2.00

Овие вградени полиестерски чаршафи се изградени од 180 ГРАМА (грама на метар квадратен) откачен полиесте�

Бухо -чаршав, покривка на трпезариска маса, кампување со чаршафи, облека за маса Гингам, табела со должина од 60х84 инчи, тамори
 • Неодамнешно

Бухо -чаршав, покривка на трпезариска маса, кампување со чаршафи, облека за маса Гингам, табела со должина од 60х84 инчи, тамори

DEN 303.84

Нуди заштита од излевање, гребнатини и дамки Достапно во различни големини и бои Се одликува со траен и �

Животински елен шумска река, еластична опремена со тркалезна тава за избледени отпорни на мека полиестерска маса за печење на
 • Неодамнешно

Животински елен шумска река, еластична опремена со тркалезна тава за избледени отпорни на мека полиестерска маса за печење на

DEN 223.68

Белилото не се препорачува Во ресторани, кујни, кафулиња, свадби, бифе, сали за банкети, маси на отворено

Деконово Чаршав Отпорен на Истурање, Правоаголна Ткаенина Отпорна На Брчки Партиски Чаршав за Продолжени Маси-54х72 Инчи, Бела
 • Неодамнешно

Деконово Чаршав Отпорен на Истурање, Правоаголна Ткаенина Отпорна На Брчки Партиски Чаршав за Продолжени Маси-54х72 Инчи, Бела

DEN 159.84

Облечете ја вашата маса убаво со овие чаршафи од полиестерска ткаенина во цврста боја Упатства за нега :

Линија Маса Покрие Тешка Тежина Чипка Трим Чаршав Водоотпорен Отпорен На Брчки Маса Крпи За Кујна Трпезариска Маса Врвот Декорација
 • Неодамнешно

Линија Маса Покрие Тешка Тежина Чипка Трим Чаршав Водоотпорен Отпорен На Брчки Маса Крпи За Кујна Трпезариска Маса Врвот Декорација

DEN 559.68

НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ ✿ РАЗНОВРСНИ ПРИЛИКИ : Нашиот деликатен чаршав е дизајниран за различни среќни прилики

Бискејнебеј Текстура Ткаенина Круг Чаршав 60 Инчи Во Дијаметар, Бела Вода Отпорни Чаршафи За Јадење, Кујна, Свадба &засилувач;
 • Неодамнешно

Бискејнебеј Текстура Ткаенина Круг Чаршав 60 Инчи Во Дијаметар, Бела Вода Отпорни Чаршафи За Јадење, Кујна, Свадба &засилувач;

DEN 0.67

Класичен обичен дизајн, лесно се спарува со различни стилови на домот Достапни се повеќе големини и бог�

Утопија Кујна Спандекс Чаршав 2 Пакет [6FT, Fuchsia] Тесни, Опремени, Перат И Брчки Отпорни Водат Правоаголни Двор Маса Покритие
 • Неодамнешно

Утопија Кујна Спандекс Чаршав 2 Пакет [6FT, Fuchsia] Тесни, Опремени, Перат И Брчки Отпорни Водат Правоаголни Двор Маса Покритие

DEN 0.67

90% Полиестер, 10% Спандекс ИЗДРЖЛИВ и РАСТЕГЛИВ : капакот на масата за истегнување е изработен од 10% спанде

Лунарен Мексикански Отворен Чаршав, Културен Модел Шарени Уметнички Дела Апстрактна Змија Во Живописен Народен Стил, Декоративна
 • Неодамнешно

Лунарен Мексикански Отворен Чаршав, Културен Модел Шарени Уметнички Дела Апстрактна Змија Во Живописен Народен Стил, Декоративна

DEN 416.00

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Денот на вљубените Чаршав Розова Црвена Љубов Срцето Круг Чаршав 60 Инчен рустикален Фарма Маса Крпа Перат Водоотпорен Бришење
 • Неодамнешно

Денот на вљубените Чаршав Розова Црвена Љубов Срцето Круг Чаршав 60 Инчен рустикален Фарма Маса Крпа Перат Водоотпорен Бришење

DEN 2.00

●Големина●овој чаршав за денот На Вљубените круг (60 инчи во дијаметар) одговара на повеќето потреби за

Риобан Едноставна Крпа За Покривање На Масата Покрај Креветот, Крпа За Покривање На Чаршав, Погодна За НОЌНА МАСА ТВ Микробранова
 • Неодамнешно

Риобан Едноставна Крпа За Покривање На Масата Покрај Креветот, Крпа За Покривање На Чаршав, Погодна За НОЌНА МАСА ТВ Микробранова

DEN 319.84

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : Изработена од висококвалитетна ткаенина, висока густина, издржлива, мека, у

Тики Бар Печатени Круг Чаршав,Избришани Вода Отпорни Истури Доказ Ткаенина Маса Покритие, Перат, Еднократно Чаршафи, За Трпезарија
 • Неодамнешно

Тики Бар Печатени Круг Чаршав,Избришани Вода Отпорни Истури Доказ Ткаенина Маса Покритие, Перат, Еднократно Чаршафи, За Трпезарија

DEN 1.00

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработен од 100% полиестер со мека и мазна површина ,прилично искривени рабови кои даваа

Круг Петел Чаршав 70 инчен Тешки Водоотпорен Полиестер Маса Крпа Пилешко Чаршав За Трпезариска Маса Петел Маса Покритие, Рустикален
 • Неодамнешно

Круг Петел Чаршав 70 инчен Тешки Водоотпорен Полиестер Маса Крпа Пилешко Чаршав За Трпезариска Маса Петел Маса Покритие, Рустикален

DEN 0.33

Материјалот ги намалува трошоците за чистење; процес на втиснување на работ, едноставен и модерен; покр�

Њубриџ Валенсија Двобоен Граничен Чаршав Од Дамаска Ткаенина, Трпезарија Отпорна На Брчки И Дамки, Чаршав За Забави И Банкет,
 • Неодамнешно

Њубриџ Валенсија Двобоен Граничен Чаршав Од Дамаска Ткаенина, Трпезарија Отпорна На Брчки И Дамки, Чаршав За Забави И Банкет,

DEN 2.67

Совршени постелнина за секојдневно јадење, забави, свадби, банкети, празнични забави, ресторани, угости�