• Неодамнешно
Чикаго Пневматски Б23-Воздух Клипот Скалер, Тешки, Заварувач Алатка, брод &засилувач; Индустриски Отстранување На ' Рѓа, Изградба, Една Глава, Мозочен удар 1.04 во / 26.5 м?

Чикаго Пневматски Б23-Воздух Клипот Скалер, Тешки, Заварувач Алатка, брод &засилувач; Индустриски Отстранување На ' Рѓа, Изградба,

DEN 9522.24
Достапно на барање

Количина на стоки

Висока ефикасност, со мала потрошувачка на воздух. Идеален за чипсување, стружење, де-скалирање. Три алатки во едно : чипсување, стружење и де-скалирање со користење на широк спектар на додатоци. Скалер со долг дострел. Серијата Б20 вклучува флексибилен и мала потрошувачка на воздух скалер со долг дострел, подолг со практична рачка што ги опфаќа сите апликации и најдолго овозможува најширок опсег на работа за скалирање.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Гуангминг-Тежок Ротационен Чекан, Чекан ЗА Уривање ОД 1600W за Бетон, Безбедносна Спојка За Електричен Избор На Ударна Вежба
  • Неодамнешно

Гуангминг-Тежок Ротационен Чекан, Чекан ЗА Уривање ОД 1600W за Бетон, Безбедносна Спојка За Електричен Избор На Ударна Вежба

DEN 1.00

Со добар систем за дисипација на топлина, времето работи.Двојните слоеви против контрола на вибрациите

Чикаго ПНЕВМАТСКИ ЦП4281 - Воздушен Занитвам Чекан, Механички Алати, Конструкција, Подобрување На Домот, Алатка За Воздушен
  • Неодамнешно

Чикаго ПНЕВМАТСКИ ЦП4281 - Воздушен Занитвам Чекан, Механички Алати, Конструкција, Подобрување На Домот, Алатка За Воздушен

DEN 9401.60

Едноставен опсег за повеќекратна воздушна апликација Од 1x до 9x занитвам чекан тип за покривање на погол

Дрво дрво хоби Нож Сечилото Пишување Гравирање Гравер Резба Скорпија Скулптура Машина САМОСТОЈНИ Алатки Рачни УМЕТНОСТИ ЗАНАЕТИ
  • Неодамнешно

Дрво дрво хоби Нож Сечилото Пишување Гравирање Гравер Резба Скорпија Скулптура Машина САМОСТОЈНИ Алатки Рачни УМЕТНОСТИ ЗАНАЕТИ

DEN 1472.00

Дрво дрво хоби Нож Сечилото Пишување Гравирање Гравер Резба Скорпер Скулптура Машина САМОСТОЈНИ Алатк�

Коаиус Пневматски Чекан За Дланка - Воздушен Чекан За Нокти Рачен Пренослив Шајка 5-8бар 1/4 Распрскувачи За Влез На Воздух
  • Неодамнешно

Коаиус Пневматски Чекан За Дланка - Воздушен Чекан За Нокти Рачен Пренослив Шајка 5-8бар 1/4 Распрскувачи За Влез На Воздух

DEN 3.33

Прекинувач за активирање, брзо и заштеда на работна сила Главата има силен магнет, кој е удобен и брз за �

19мм Мала Дупчалка За Стебло 1/2ин Стебло Челик Со Голема Брзина Вежба ЗА Директно Стебло Хсс Дупчалка Црна Намалена Дупчалка
  • Неодамнешно

19мм Мала Дупчалка За Стебло 1/2ин Стебло Челик Со Голема Брзина Вежба ЗА Директно Стебло Хсс Дупчалка Црна Намалена Дупчалка

DEN 111.68

Челичен Материјал Со голема брзина : овој производ користи висококвалитетен хсс материјал, со висока цв