• Неодамнешно
Чикаго Пневматски Б23-Воздух Клипот Скалер, Тешки, Заварувач Алатка, брод &засилувач; Индустриски Отстранување На ' Рѓа, Изградба, Една Глава, Мозочен удар 1.04 во / 26.5 м?

Чикаго Пневматски Б23-Воздух Клипот Скалер, Тешки, Заварувач Алатка, брод &засилувач; Индустриски Отстранување На ' Рѓа, Изградба,

DEN 9522.24
Достапно на барање

Количина на стоки

Висока ефикасност, со мала потрошувачка на воздух. Идеален за чипсување, стружење, де-скалирање. Три алатки во едно : чипсување, стружење и де-скалирање со користење на широк спектар на додатоци. Скалер со долг дострел. Серијата Б20 вклучува флексибилен и мала потрошувачка на воздух скалер со долг дострел, подолг со практична рачка што ги опфаќа сите апликации и најдолго овозможува најширок опсег на работа за скалирање.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Коаиус Пневматски Чекан За Дланка - Воздушен Чекан За Нокти Рачен Пренослив Шајка 5-8бар 1/4 Распрскувачи За Влез На Воздух
  • Неодамнешно

Коаиус Пневматски Чекан За Дланка - Воздушен Чекан За Нокти Рачен Пренослив Шајка 5-8бар 1/4 Распрскувачи За Влез На Воздух

DEN 3.33

Прекинувач за активирање, брзо и заштеда на работна сила Главата има силен магнет, кој е удобен и брз за �

ЖСГВ Електричен Чекан За Полнење Без Четки, Електричен Избор, Вежба За Удар Со голема Моќност, Алатка За Бетонска Литиумска
  • Неодамнешно

ЖСГВ Електричен Чекан За Полнење Без Четки, Електричен Избор, Вежба За Удар Со голема Моќност, Алатка За Бетонска Литиумска

DEN 2.00

Моторот без четки има голема моќност, мала загуба и долго траење на батеријата, елиминирајќи ја маката �

DOITOOL 3pcs Воздух Лопата Чипс Материјали Алатка Чекан Пневматски Соодветен Пролет Мм Професионална Должност Длето/Задржувач
  • Неодамнешно

DOITOOL 3pcs Воздух Лопата Чипс Материјали Алатка Чекан Пневматски Соодветен Пролет Мм Професионална Должност Длето/Задржувач

DEN 205.44

челик ЧЕЛИК ВОЗДУХ ДЛЕТО ПРОЛЕТ одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство со к

Гуангминг-Тежок Ротационен Чекан, Чекан ЗА Уривање ОД 1600W за Бетон, Безбедносна Спојка За Електричен Избор На Ударна Вежба
  • Неодамнешно

Гуангминг-Тежок Ротационен Чекан, Чекан ЗА Уривање ОД 1600W за Бетон, Безбедносна Спојка За Електричен Избор На Ударна Вежба

DEN 1.00

Со добар систем за дисипација на топлина, времето работи.Двојните слоеви против контрола на вибрациите

Мулти Џеб Мини Преклопен Клешта Преносни Надворешни Рачни Алатки Жица Шрафцигер Нож Видов Преживување Приврзок За Клучеви Мултифункционален,
  • Неодамнешно

Мулти Џеб Мини Преклопен Клешта Преносни Надворешни Рачни Алатки Жица Шрафцигер Нож Видов Преживување Приврзок За Клучеви Мултифункционален,

DEN 283.84

Материјал : 440с Челик Големина на преклопување : 7,2 см Големина на отворање : 11см Пакетот Вклучува : 1 парчи

Уште Буден 1 парчиња Прилагодлива Странична Рачка За Електричен избор Гумена Обложена Електрична Дупчалка За Чекан Предна Странична
  • Неодамнешно

Уште Буден 1 парчиња Прилагодлива Странична Рачка За Електричен избор Гумена Обложена Електрична Дупчалка За Чекан Предна Странична

DEN 1.33

Име На Производот : Електрични Трансферот Предната Рачка Погоден за : 0810 / 0811 / 0840 Електрични Чекани Погод