• Неодамнешно
ЗЛКСДП Миленичиња Чешлање Чешел Заби Пролевање На Косата Отстранување На Вошки Од Болви Четка За Кучиња Чешел За Чешлање

ЗЛКСДП Миленичиња Чешлање Чешел Заби Пролевање На Косата Отстранување На Вошки Од Болви Четка За Кучиња Чешел За Чешлање

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Удобно, меко и нема да ја оштети нивната кожа. Рачката ќе биде удобна за држење. Погоден за кучиња или мачки,Подобрете ја циркулацијата на крварењето. Не само отстранување на влакна, туку и масажа. Намалете го опаѓањето на косата и спречете врзување јазли. Удобно, меко и нема да ја оштети нивната кожа.Рачката ќе биде удобна за држење.Погоден за кучиња или мачки,Подобрете ја циркулацијата на крварењето.Не само отстранување на влакна, туку и масажа.Намалете го опаѓањето на косата и спречете врзување јазли.Спецификација : Материјал : ПП, Нерѓосувачки Челик : Алатка За Масажабојка : Црна И Црвена Должина : 18см (7.09 инчи)Ширина : 5см (1.97 инчи)Должина На Чешел : 7.2 см (2.83 инчи)Белешки : 1. Се продаваат само главните производи, а останатите производи се само за декорација, а не за продажба.2. Поради разликата на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.3. Поради рачно мерење, големината може да биде 1-2 см погрешна.потсетете : по добивањето на пакувањето, ве молиме внимателно проверете го пакувањето и производот. Ако примената ставка е неисправна или има какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта за да го решите проблемот. Ние ќе одговориме што е можно поскоро!Пакетот Вклучува : 1 х четка.

Повеќе детали

Material:
PP,Stainless Steel
Type:
Massage Tool
Color:
Black&Red
Length:
18cm(7.09in)
Width:
5cm(1.97in)
Comb Length:
7.2cm(2.83in)
Notes:
1. Only the main products are sold, and the remaining products are only for decoration and not for sale.:
2. Due to the difference of light and screen, the color of the item may be slightly different from the picture.:
3. Due to manual measurement, the size may be 1-2 cm wrong.:
remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible!:
Package Includes:
1 x brush :

Избор на купувачи

Чешел За Мачки кукероза, Чешел За Чешлање Мачки, Чешел За Масажа На Мачки, Алатка За Масажа За Кратко Отстранување На Влакна
 • Неодамнешно

Чешел За Мачки кукероза, Чешел За Чешлање Мачки, Чешел За Масажа На Мачки, Алатка За Масажа За Кратко Отстранување На Влакна

DEN 0.67

1.НАШИТЕ МИЛЕНИЦИ ЌЕ ГО САКААТ ова : едно од најдобрите времиња за поврзување со вашата мачка или куче е к

Домашно Милениче Отстранување На Влакна Чешел-За Кучиња, Мачки &засилувач; Миленичиња Со Кратка, Долга Коса, Еден Клик Чистење
 • Неодамнешно

Домашно Милениче Отстранување На Влакна Чешел-За Кучиња, Мачки &засилувач; Миленичиња Со Кратка, Долга Коса, Еден Клик Чистење

DEN 0.33

Функција : Перат Ова е рачна четка за чешлање миленичиња составена од пластична рачка и метална игла Топ

НЦ Чешел за Чистење Миленичиња мачка Бледнее Чешел Отстранување На Влакна Од Кучиња Чешел Лесно Чистење Материјали За Убавина
 • Неодамнешно

НЦ Чешел за Чистење Миленичиња мачка Бледнее Чешел Отстранување На Влакна Од Кучиња Чешел Лесно Чистење Материјали За Убавина

DEN 1.67

Удобност Масажа Автоматско Уништување Едноделната обликувана игла масажа не ја повредува кожата...

NA Миленичиња Производи мачка и куче Самочистење Чешел Едно Копче Косата Бледнее И Јазол Отворање Четка Розова фино Игла Квадратни
 • Неодамнешно

NA Миленичиња Производи мачка и куче Самочистење Чешел Едно Копче Косата Бледнее И Јазол Отворање Четка Розова фино Игла Квадратни

DEN 3.00

&Пет автоматски коса бледнее челик игла чешел &Отстранување на влакна со едно копче, брзо отворање на ја�

Марс Професионална Алатка За Чешлање Нож За Соголување Кучиња, Краток, Екстра Фин И Заоблен Крај, Идеален За Лице, Глава и Уши
 • Неодамнешно

Марс Професионална Алатка За Чешлање Нож За Соголување Кучиња, Краток, Екстра Фин И Заоблен Крај, Идеален За Лице, Глава и Уши

DEN 1563.20

Алатка за чешлање миленичиња од професионално одделение Ножот За Соголување На Марс е идеален за кубењ�

Долги Заби Домашно Милениче Коса Чешел Нерѓосувачки Челик Чешел Миленичиња Заби Чешел Дома Чешлање Чистење Ефикасно Отстранување
 • Неодамнешно

Долги Заби Домашно Милениче Коса Чешел Нерѓосувачки Челик Чешел Миленичиња Заби Чешел Дома Чешлање Чистење Ефикасно Отстранување

DEN 2.33

Висококвалитетен материјал : Нашиот чешел за кучиња / мачки е изработен од висококвалитетен нерѓосувач�

5 Парчиња Миленичиња Куче Око Чешли Солза Отстранување Дамки Чешли Миленичиња Чешел Чешел, Миленичиња Вошки Чешел Отстрани Болви
 • Неодамнешно

5 Парчиња Миленичиња Куче Око Чешли Солза Отстранување Дамки Чешли Миленичиња Чешел Чешел, Миленичиња Вошки Чешел Отстрани Болви

DEN 143.84

Поради рачно мерење, големината и тежината може да имаат одредена грешка Поради разликата помеѓу разли�

UXZDX Чешел Четка За Отстранување На Влакна Чешел Четка За Миленичиња Миленичиња Чешел За Миленичиња Материјали За Миленичиња
 • Неодамнешно

UXZDX Чешел Четка За Отстранување На Влакна Чешел Четка За Миленичиња Миленичиња Чешел За Миленичиња Материјали За Миленичиња

DEN 3.33

Намалете ја количината на губење на косата Спречете ја косата од јазли Дизајнот на рачката е удобен и не

НАПНАТ Чешел За Мачки За Миленичиња За Отстранување На Пловечки Чешел За Коса Специјална Четка Четка За Кучиња За Отстранување
 • Неодамнешно

НАПНАТ Чешел За Мачки За Миленичиња За Отстранување На Пловечки Чешел За Коса Специјална Четка Четка За Кучиња За Отстранување

DEN 320.00

Затоа Ги Дизајниравме Четките Да Бидат многу лесни за Корисниците Редовната Употреба На Оваа Четка За М

2 парчиња Четка За Кучиња Четка За Чешлање Миленичиња Четка За Миленичиња Чешел За Отстранување На Влакна Од Мачки За Отстранување
 • Неодамнешно

2 парчиња Четка За Кучиња Четка За Чешлање Миленичиња Четка За Миленичиња Чешел За Отстранување На Влакна Од Мачки За Отстранување

DEN 239.84

Лесно За Чистење Ова Сечило за Пролевање За Петис многу лесно се чисти.Совршена Четка За Отстранување Н

Четка Миленичиња Коса Чешел Лебдечки Масажа Чешлање Мачка Отстранување Чешел Чешел Јазик Миленичиња Снабдува Куче Чорапи Божиќ
 • Неодамнешно

Четка Миленичиња Коса Чешел Лебдечки Масажа Чешлање Мачка Отстранување Чешел Чешел Јазик Миленичиња Снабдува Куче Чорапи Божиќ

DEN 246.40

Чешелот За Чешлање Е Како Шипка На Јазикот, Што Ја Измазнува Косата При Чешлање И Прави Вашата Мачка И Ку

Комплет За Чешлање миленичиња, Четка За Отстранување Дамки Од Солзи, Гребло Подвлакно за Кучиња &Засилувач; Мачки, Алатка За
 • Неодамнешно

Комплет За Чешлање миленичиња, Четка За Отстранување Дамки Од Солзи, Гребло Подвлакно за Кучиња &Засилувач; Мачки, Алатка За

DEN 0.33

●ПАКЕТ СО ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ вклучува 9 парчиња чешел за миленичиња, 1 парче мали чешли за очи за кучиња, 3 п�

NA Миленичиња Чешел мачка Куче Коса Четка Крофна Отстранување На Влакна Масажа Игла Чешел Миленичиња Дневни Потреби Розова
 • Неодамнешно

NA Миленичиња Чешел мачка Куче Коса Четка Крофна Отстранување На Влакна Масажа Игла Чешел Миленичиња Дневни Потреби Розова

DEN 1.00

Крофна игла чешел, општо за домашни миленици, длабоко отстранување на влакна Чешелот со закривена игла �

Куче Чешел Мачка Чешел Двојна Намена Миленичиња Чешел Мачка Коса Чешел Нерѓосувачки Челик Миленичиња Заби Чешел За Дематирање
 • Неодамнешно

Куче Чешел Мачка Чешел Двојна Намена Миленичиња Чешел Мачка Коса Чешел Нерѓосувачки Челик Миленичиња Заби Чешел За Дематирање

DEN 0.33

Дизајн 2во1, И Широки И Густи Иглички : густите иглички можат да ја чешлаат фината коса на очите, носот, уш�

2-во-1 Фен За Миленичиња Четка За Чешлање Вентилатор Паметни Прилагодливи Температури Поставки За Мали И Средни Кучиња И Мачки
 • Неодамнешно

2-во-1 Фен За Миленичиња Четка За Чешлање Вентилатор Паметни Прилагодливи Температури Поставки За Мали И Средни Кучиња И Мачки

DEN 1661.76

Чешелот за отстранување на влакна од домашно милениче 2во1 паметно ги комбинира фен за коса и чешел за ми

НК Фурмини Чешли За Отстранување На Влакна Од Домашни Миленици Четка За Чешлање Четка За Расчленување Алатка За Чистење Чешел
 • Неодамнешно

НК Фурмини Чешли За Отстранување На Влакна Од Домашни Миленици Четка За Чешлање Четка За Расчленување Алатка За Чистење Чешел

DEN 1457.60

Нашата професионална четка за алатки за убавина има остри заби за да спречи влечење на косата, а заоблен

Slakkenreis Миленичиња Бања Четка Гума Чешел Отстранување На Влакна Четка Миленичиња Куче Мачка Чешлање Чистење Масажа Миленичиња
 • Неодамнешно

Slakkenreis Миленичиња Бања Четка Гума Чешел Отстранување На Влакна Четка Миленичиња Куче Мачка Чешлање Чистење Масажа Миленичиња

DEN 139.20

Дозволете да се грижи вашиот симпатична миленичиња добро Подобрете го расположението на миленичето, иг