• Неодамнешно
Bumkins Бебешки чинии, силиконски сад за вшмукување за бебе, дете и деца, одвикнување на бебиња, резерви за хранење бебиња, силиконски сад со платина за бебиња 6 месеци н

Bumkins Бебешки чинии, силиконски сад за вшмукување за бебе, дете и деца, одвикнување на бебиња, резерви за хранење бебиња,

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Внатрешниот гребен помага во водење лажица и фаќање храна, дозволувајќи помалку од хаос.Од суштинско значење за само-хранење-нашиот оригинален силиконски сад за зафаќање е совршен за бебиња, мали деца и поголеми деца кои учат да совладаат само-хранење; Основата на вшмукување обезбедува да остане ставен; се вклопува и се држи до највисоки ленти за столици и мазни табели; Дното на садот е наклонето, помагајќи да се нацртаат течности на едната страна за лесно лажирање. Дизајнирано во Аризона, одговорно направено во Кина. На возраст од 6 месеци и нагоре. Саја за миење садови. Додека надворешниот жлеб им помага на малите раце на децата сами да носат сад. За тестовите за пипки - таму има многу информации за тестовите за пипки како начин да се каже дали силиконот има полнила; Како и да е, тестот за пикап не е вистински научен тест и, според тоа, несигурен. Одлично за употреба на фиоки за високи колички или табели. Помагајќи им на малите да го искористат секој залак сами по себе! Силиконскиот сад со силиконски зафат на Bumkins има силна база на вшмукување, па останува ставена - дури и со најагресивно дете! За да помогнете во вшмукувањето, обидете се да го залажете дното на вшмукувањето со само малку вода.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Топтопер 35 Мл Големи Чинии За Хартија, 70 Пакети Чинии За Супа За Еднократна Употреба Пластични Бесплатни Партиски Материјали
 • Неодамнешно

Топтопер 35 Мл Големи Чинии За Хартија, 70 Пакети Чинии За Супа За Еднократна Употреба Пластични Бесплатни Партиски Материјали

DEN 2.00

ДИМЕНЗИИ : овој крафтхартиен сад, комплет од 70, може да собере 35 унци, висина на контејнерот : 3,7 инчи, днот

Кисангел 3 Парчиња Преграда Плоча Детски Прибор За Јадење Вшмукување Плочи За Бебиња Силиконски Вшмукување Сад Силиконски Вшмукување
 • Неодамнешно

Кисангел 3 Парчиња Преграда Плоча Детски Прибор За Јадење Вшмукување Плочи За Бебиња Силиконски Вшмукување Сад Силиконски Вшмукување

DEN 530.72

ПРИБОР 9 9мм млазница, свиткана антизадави дизајн, отстранлив силиконски слама Силиконски ПРИБОР може д�

Јардве 1 парчиња Керамички Делител Прибор За Јадење За Мали Деца Детски Послужавници За Јадење Детски Прибор За Јадење Поделени
 • Неодамнешно

Јардве 1 парчиња Керамички Делител Прибор За Јадење За Мали Деца Детски Послужавници За Јадење Детски Прибор За Јадење Поделени

DEN 2.33

Деца Плоча : прецизни делови послужавник предјадење плочи Керамички Детски Садови За Садови : плочата е

Константи Бебе &засилувач; Дете Вшмукување Плоча, Направени Во Кореја, Силиконски плочи, Бпа-Слободен, Без Олово, Фталат-Бесплатно
 • Неодамнешно

Константи Бебе &засилувач; Дете Вшмукување Плоча, Направени Во Кореја, Силиконски плочи, Бпа-Слободен, Без Олово, Фталат-Бесплатно

DEN 2.00

[Силикон за храна] Изработен од 100% безбеден силикон за храна 100% производ Без БПА, без Олово, без Фталати П

Силиконски комплет за хранење бебиња-Тркалезна вшмукувачка поделена чинија со капак, Полна Силиконска Лажица И Вилушка, Силен
 • Неодамнешно

Силиконски комплет за хранење бебиња-Тркалезна вшмукувачка поделена чинија со капак, Полна Силиконска Лажица И Вилушка, Силен

DEN 415.84

● НЕРЕД ДОКАЗ : Покачената страна на садот му дава на бебето повеќе простор за лажичка за да спречи исту�

Кабилок 1 еез Додаток На Храна За Бебиња Сад За Ориз Детски Прибор За Јадење Сад За Супа Од Доенчиња Садови Од Нерѓосувачки
 • Неодамнешно

Кабилок 1 еез Додаток На Храна За Бебиња Сад За Ориз Детски Прибор За Јадење Сад За Супа Од Доенчиња Садови Од Нерѓосувачки

DEN 1.33

БЕБЕ ВЕЧЕРА чинија Погоден За држење ориз, десерт, кујна храна и други повеќе ЧИНИИ ЗА ХРАНЕЊЕ БЕБИЊА и н

Силиконг Поделен Сад За Вшмукување за Мали деца | Бпа Бесплатно | Микробранова Печка, Машина За Миење Садови И Безбедна Рерна
 • Неодамнешно

Силиконг Поделен Сад За Вшмукување за Мали деца | Бпа Бесплатно | Микробранова Печка, Машина За Миење Садови И Безбедна Рерна

DEN 191.84

100% СИЛИКОН ЗА ХРАНА кога станува збор за квалитетот, не правиме исклучоци користиме само Најквалитетн�

ЦДАФЦ Силиконски Сад За Бебиња Тренинг За Вшмукување Чаша За Вшмукување Лажица Симпатична Мечка Детска Комплементарна Чинија
 • Неодамнешно

ЦДАФЦ Силиконски Сад За Бебиња Тренинг За Вшмукување Чаша За Вшмукување Лажица Симпатична Мечка Детска Комплементарна Чинија

DEN 1249.60

Силиконски детски сад за додаток на храна, силикон за храна, без бпа, во согласност СО тестирањето на про

Силиконг Вшмукување Чинии за Мали Деца, Бпа Слободен, Машина за Миење Садови и Микробранова Печка Безбедно. Останете Ставете
 • Неодамнешно

Силиконг Вшмукување Чинии за Мали Деца, Бпа Слободен, Машина за Миење Садови и Микробранова Печка Безбедно. Останете Ставете

DEN 2.67

ПОДОБРЕН ДИЗАЈННашиот производ е дизајниран како едноделен сад за лесно чистење и е запечатен со возду�

Мунфикс 700 Парче Златен Сет За Вечера - 200 Златни Раб Пластични Плочи-300 Златни Пластични Сребрени Садови - 100 Златни Пластични
 • Неодамнешно

Мунфикс 700 Парче Златен Сет За Вечера - 200 Златни Раб Пластични Плочи-300 Златни Пластични Сребрени Садови - 100 Златни Пластични

DEN 0.33

100 Премиум Тешки За Еднократна Употреба 10.25" Вечера Чинии И 100 7.5" Салата Десерт Мезе Плочи 100 Брои 10 Мл Јас�

Компостибилни Хартиени Плочи 10 Инчен Рефус [500 Брои] Тешки Вечера Плочи Со Прегради-Природна Кафеава Боја Багас - Еко-Пријателски
 • Неодамнешно

Компостибилни Хартиени Плочи 10 Инчен Рефус [500 Брои] Тешки Вечера Плочи Со Прегради-Природна Кафеава Боја Багас - Еко-Пријателски

DEN 2.00

10 инчни Хартиени Чинии со Три Прегради Служат целосни Оброци во Удобен Стил со Квалитетни Компостибилн�

Подароци од мавен: Сет За Подароци За Хранење Бебиња Од Аванчи Бамбус Останете Ставете Вшмукување Сад Со Лажица, Жолта И Бамбус
 • Неодамнешно

Подароци од мавен: Сет За Подароци За Хранење Бебиња Од Аванчи Бамбус Останете Ставете Вшмукување Сад Со Лажица, Жолта И Бамбус

DEN 671.84

Пакетот содржи : 1 Жолт Бамбус Сад За Бебиња со лажица што одговара + 1 Жолта Бамбусова Бебешка Чинија со с

Рипу Силиконски Капаци За Истегнување И Навлаки За Храна, Капаци За Повеќекратна Употреба Од 6 Пакувања, Силиконски Капаци За
 • Неодамнешно

Рипу Силиконски Капаци За Истегнување И Навлаки За Храна, Капаци За Повеќекратна Употреба Од 6 Пакувања, Силиконски Капаци За

DEN 159.84

Здрава и хигиена : материјал од силика гел за храна, здрав и безопасен, низок јаглерод и рециклиран Ergоно�

Дипломирање Партиски Материјали Честитки Град Плочи И Салфетки Комплет Садови За Еднократна Употреба Хартиени Чинии Салфетки
 • Неодамнешно

Дипломирање Партиски Материјали Честитки Град Плочи И Салфетки Комплет Садови За Еднократна Употреба Хартиени Чинии Салфетки

DEN 0.67

Дипломирање Партија Пакет Вклучувајќи : дипломирањето капа вечера пакет доаѓа со 25 парчиња хартија дес�