• Неодамнешно
ОКСО ТОТ Силиконска Плоча Теал

ОКСО ТОТ Силиконска Плоча Теал

DEN 239.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Оваа чинија е дизајнирана да одговара на мали раце и лесно може да ја носат мали деца кои сакаат да направат се сами. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Меките, високи ѕидови му помагаат на детето да ја сфати храната во прсти или да лажичка со лажица. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Микробранова печка е безбедна за загревање на оброците и машина за миење садови безбедна за брзо чистење погодно за родителите. Пондерираната основа помага да се задржи чинијата на место за лесно јадење и поуредни оброци. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Безбедна машина за миење садови, безбедна за микробранова печка. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Дизајниран да се вклопи во мали раце за носење закуски без истурање. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Јардве 1 парчиња Керамички Делител Прибор За Јадење За Мали Деца Детски Послужавници За Јадење Детски Прибор За Јадење Поделени
  • Неодамнешно

Јардве 1 парчиња Керамички Делител Прибор За Јадење За Мали Деца Детски Послужавници За Јадење Детски Прибор За Јадење Поделени

DEN 2.33

Деца Плоча : прецизни делови послужавник предјадење плочи Керамички Детски Садови За Садови : плочата е

Бестонзон Мали Чинии Поделена Чинија Пченица Слама Поделени детски чинии поделена преграда фиока за храна пресечни чинии за
  • Неодамнешно

Бестонзон Мали Чинии Поделена Чинија Пченица Слама Поделени детски чинии поделена преграда фиока за храна пресечни чинии за

DEN 1.67

Пластични Поделени Плочи изработени од пченица слама материјал и во форма 5 Преграда Плоча Специјално д

Мунфикс 700 Парче Златен Сет За Вечера - 200 Златни Раб Пластични Плочи-300 Златни Пластични Сребрени Садови - 100 Златни Пластични
  • Неодамнешно

Мунфикс 700 Парче Златен Сет За Вечера - 200 Златни Раб Пластични Плочи-300 Златни Пластични Сребрени Садови - 100 Златни Пластични

DEN 0.33

100 Премиум Тешки За Еднократна Употреба 10.25" Вечера Чинии И 100 7.5" Салата Десерт Мезе Плочи 100 Брои 10 Мл Јас�

Подароци од мавен: Сет За Подароци За Хранење Бебиња Од Аванчи Бамбус Останете Ставете Вшмукување Сад Со Лажица, Жолта И Бамбус
  • Неодамнешно

Подароци од мавен: Сет За Подароци За Хранење Бебиња Од Аванчи Бамбус Останете Ставете Вшмукување Сад Со Лажица, Жолта И Бамбус

DEN 671.84

Пакетот содржи : 1 Жолт Бамбус Сад За Бебиња со лажица што одговара + 1 Жолта Бамбусова Бебешка Чинија со с

Наслови Нерѓосувачки Челик Поделена Плоча, Цртан Филм Капка Доказ Заоблени Рабови Поделени Послужавник Безбедно За Градинка
  • Неодамнешно

Наслови Нерѓосувачки Челик Поделена Плоча, Цртан Филм Капка Доказ Заоблени Рабови Поделени Послужавник Безбедно За Градинка

DEN 0.67

Нерѓосувачки ЧЕЛИК : поделената чинија Со Забавна форма е изработена од нерѓосувачки челик за храна, пр�

Детски Комплет За Вечера од 5 парчиња-Сет За Вечера Од Бамбус - Безбедна Машина За Миење Садови-Совршен Детски Комплет За Јадење
  • Неодамнешно

Детски Комплет За Вечера од 5 парчиња-Сет За Вечера Од Бамбус - Безбедна Машина За Миење Садови-Совршен Детски Комплет За Јадење

DEN 366.40

Комплетот вклучува поделена детска чинија, сад со добра големина, чаша, лажица и вилушка Направете го об