• Неодамнешно
Yaojia Возрасни базени знаци стапчиња 58 инчи 19-20 мл јавор билијард знаци за стапчиња со совети од 13 мм , 1/2 споени брзање и скокање со едно парче базен за знаци за машки

Yaojia Возрасни базени знаци стапчиња 58 инчи 19-20 мл јавор билијард знаци за стапчиња со совети од 13 мм , 1/2 споени брзање

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Висока моќност на преносот : вратилото на знакот за билијард е мазна и исправна, така што секој знак има голема јачина на пренос, рамнотежа и флексибилност, што го прави поудобно за употреба. Брз куршум со три заби, лесна врска, без деформација или олабавување на интерфејсот. 3Д-шемата и вратилото со четири бои под заштита на 18 слоеви на боја можат целосно да ги задоволат вашите индивидуални потреби. Висок квалитет : тврд материјал од јавор, умерена цврстина, не е лесен за свиткување и деформација, NG сјај. Висока моќност на преносот : вратилото на знакот за билијард е мазна и исправна, така што секој знак има голема јачина на пренос, рамнотежа и флексибилност, што го прави поудобно за употреба. Брз куршум со три заби, лесна врска, без деформација или олабавување на интерфејсот. 3Д-шемата и вратилото со четири бои под заштита на 18 слоеви на боја можат целосно да ги задоволат вашите индивидуални потреби. Висок квалитет : тврд материјал од јавор, умерена цврстина, не е лесен за свиткување и деформација, NG сјај. Параметар на производот Име : Билиард Куематеријал : Maple Color : Бела, црна, сина, Голдпродукција Тежина : 19-20 унци Производ Должина : 147 см / 58 инхед Дијаметар : Структура од 13ммКлуб : 1 / 2Присибилна топка : Црна осум, фенси девет топка, 16 списоци со бои, список со пакети со бои, список со пакети со 16 бои : Билиард знак x1prompt : 1. Поради различните ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата. Ви благодарам! 2. Ве молиме, избегнувајте девијација за мерење од 1-3 см предизвикана од рачно мерење.

Повеќе детали

Избор на купувачи

HaieShop базен за базен 1/2 јавор базен знак 12,75мм цврста глава, лесен за држење, лесен за носење, најдобар подарок за loversубителите
  • Неодамнешно

HaieShop базен за базен 1/2 јавор базен знак 12,75мм цврста глава, лесен за држење, лесен за носење, најдобар подарок за loversубителите

DEN 2.67

Дел за шипки : 1 / 2, Беспрекорна врска со прецизен изработен интерфејс од не'рѓосувачки челик, лесен за но�

HaieShop базен за базен со базен 57inch билијард табела за стапчиња од 8 додатоци комерцијален дрвен професионален извонреден
  • Неодамнешно

HaieShop базен за базен со базен 57inch билијард табела за стапчиња од 8 додатоци комерцијален дрвен професионален извонреден

DEN 1.33

Стандардната должина е 145 см Тој е рафиниран од увезено тврдо дрво, со голема густина на дрво, униформа д�

HaieShop базен за базен со базен 57 инчен базен знак со уникатен дизајн обвивка со додатоци за проширување билијард знаци стапчиња
  • Неодамнешно

HaieShop базен за базен со базен 57 инчен базен знак со уникатен дизајн обвивка со додатоци за проширување билијард знаци стапчиња

DEN 1390.40

Квалитет на материјалот : Телото на шипката е изработено од дрво од пепел, кое е отпорно на разделување; �

Билмарт јаглеродни влакна базен за знак, низок отклон на вратилото за отклонување на билијард со тврди куќишта, редица за стапчиња
  • Неодамнешно

Билмарт јаглеродни влакна базен за знак, низок отклон на вратилото за отклонување на билијард со тврди куќишта, редица за стапчиња

DEN 4799.84

12,5 мм црн 7слој совет XTC Ferrule Нема вез, нема ерозија Добра издржливост Беспрекорни споеви на задникот Вис�