• Неодамнешно
Полнач за адаптер за наизменична струја на Marg 4FT за Atari Jaguar или Sega Genesis Power 9V 1A 5.5 * 2,1мм

Полнач за адаптер за наизменична струја на Marg 4FT за Atari Jaguar или Sega Genesis Power 9V 1A 5.5 * 2,1мм

DEN 848.00
Достапно на барање

Количина на стоки

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focus on producing high quality power adapters, No noise, low temperature operation, no spontaneous combustion, Нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен исход. 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. Совети : Можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате вашиот модел на лаптоп. 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. Полнач за адаптер за наизменична струја на Marg 4 FT за Atari Jaguar или Sega Genesis Power 9 V 1 A 5.5 * 2.1mm. 【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focus on producing high quality power adapters, No noise, low temperature operation, no spontaneous combustion, Нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен исход. 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. Совети : Можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате вашиот модел на лаптоп. 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. Полнач за адаптер за наизменична струја на Marg 4 FT за Atari Jaguar или Sega Genesis Power 9 V 1 A 5.5 * 2.1mm.

Повеќе детали

Избор на купувачи

СПОРТСКА Опрема за Велосипеди 4 парчиња Врзете Ремени Полиестерски Тешки Ремени За Врзување Прилагодливи Ремени За Надворешен
  • Неодамнешно

СПОРТСКА Опрема за Велосипеди 4 парчиња Врзете Ремени Полиестерски Тешки Ремени За Врзување Прилагодливи Ремени За Надворешен

DEN 137.92

Лесен за употреба Брзо за инсталирање и ослободување Лесен за чување и носење Издржлива тока, компактна

Велигденски Цвеќиња Портокалова Жолта Виолетова капак на воланот На Автомобилот, дамски волан со заштитен капак против лизгање
  • Неодамнешно

Велигденски Цвеќиња Портокалова Жолта Виолетова капак на воланот На Автомобилот, дамски волан со заштитен капак против лизгање

DEN 2.33

Опис на дизајнотПечатење Со Целосна рамка, разни извонредни дизајни на модели, го прават вашиот автомоб

Игра Чудовиште Астела Артемида Хантер PS4 ИЛИ PS5 Кожата Налепница За PlayStation 4 или 5 Конзола и 2 Контролори Налепница Винил
  • Неодамнешно

Игра Чудовиште Астела Артемида Хантер PS4 ИЛИ PS5 Кожата Налепница За PlayStation 4 или 5 Конзола и 2 Контролори Налепница Винил

DEN 1483.20

Употреба : Донесете нов моден стил во Вашата Плејстејшн Прави многу добар подарок во големи прилики Как�

Јаматичен Краток Пиштол За Миење Под Висок Притисок Со Влез М22-14мм, Рачка За Прскање За Миење Моќност со 5 Врвови На Млазницата
  • Неодамнешно

Јаматичен Краток Пиштол За Миење Под Висок Притисок Со Влез М22-14мм, Рачка За Прскање За Миење Моќност со 5 Врвови На Млазницата

DEN 543.84

[Комерцијални Перформанси] овој пиштол за активирање на мијалник под притисок е произведен со армиран м