• Неодамнешно
Aporia - микро совети + 6,6ft 7pin магнетно полнење 360 ° ротирачки USB кабел | Брзо полнење и трансфер на податоци | Глава на конекторот за адаптер

Aporia - микро совети + 6,6ft 7pin магнетно полнење 360 ° ротирачки USB кабел | Брзо полнење и трансфер на податоци | Глава

DEN 512.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Откако ќе се навикнете на тоа, нема да можете да се вратите на „нормалните“ кабли. [Брзо полнење + трансфер на податоци / синхронизација] Кабелот за магнетно полнење 7 и 7pin магнетни совети овозможуваат брзо полнење, како и трансфер на податоци и синхронизација. Нема повеќе приклучување и исклучување, кршење на кабелот за полнење. [Апорија] започна во Сан Франциско, Калифорнија со мисија да дизајнира најсигурни, издржливи, ефикасни и без напорни уреди за полнење со помалку влијание врз животната средина. Исто така, ќе ви треба уред за брзо полнење, како и wallиден приклучок кој поддржува 5 V, QC 3. [Апорија] започна во Сан Франциско, Калифорнија со мисија да дизајнира најсигурни, издржливи, ефикасни и без напорни уреди за полнење со помалку влијание врз животната средина. Ние сме тим на професионалци кои се посветени да обезбедат производи со врвен квалитет за вашите потреби за полнење. [Брзо полнење + трансфер на податоци / синхронизација] Кабелот за магнетно полнење 7 и 7pin магнетни совети овозможуваат брзо полнење, како и трансфер на податоци и синхронизација. Ние сме тим на професионалци кои се посветени да обезбедат производи со врвен квалитет за вашите потреби за полнење. Откако ќе се навикнете на тоа, нема да можете да се вратите на „нормалните“ кабли. [Micro на Aporia's 7 Pin] вклучува еден црвен кабел од 6,6 стапки 7pin, три совети за магнетно полнење со микро 7pin и едно складирање на стапчиња за магнетно полнење.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Игра Чудовиште Астела Артемида Хантер PS4 ИЛИ PS5 Кожата Налепница За PlayStation 4 или 5 Конзола и 2 Контролори Налепница Винил
  • Неодамнешно

Игра Чудовиште Астела Артемида Хантер PS4 ИЛИ PS5 Кожата Налепница За PlayStation 4 или 5 Конзола и 2 Контролори Налепница Винил

DEN 1483.20

Употреба : Донесете нов моден стил во Вашата Плејстејшн Прави многу добар подарок во големи прилики Как�

Grichyi табела Тенис рачка за лопатка за окулус потрага 2 Контролер на допир зафат на единаесет табела тенис VR игри потрага
  • Неодамнешно

Grichyi табела Тенис рачка за лопатка за окулус потрага 2 Контролер на допир зафат на единаесет табела тенис VR игри потрага

DEN 1380.80

Решетките за тенис на табелата се компатибилни со контролорите на допир на OculQuest 2 се дизајнирани врз ос�

Тенис на табелата Јаојаја Ретривер , Табела за тенис топка Ретривер , голем капацитет Пингпонг топки корпи избирач со еластични
  • Неодамнешно

Тенис на табелата Јаојаја Ретривер , Табела за тенис топка Ретривер , голем капацитет Пингпонг топки корпи избирач со еластични

DEN 2.00

Избирачот на топката може да собере многу топки, да заштеди време, не мора да се наведнувате, забавно е с�