• Неодамнешно
Колер К-77967-Бн Компоненти Тапа За Мијалник За Бања, Живописен Четкан Никел

Колер К-77967-Бн Компоненти Тапа За Мијалник За Бања, Живописен Четкан Никел

DEN 7221.60
Достапно на барање

Количина на стоки

6 5/16-во изливот дофат. 1,2 гпм (4,5 л/мин) максимална стапка на проток на 60 пси (4,14 бари). Контролите на ламинарниот проток даваат грациозен поток додека зачувуваат вода. За 8-во (203 мм) или 16-во (406 мм) центри. Вклучува метален одвод активиран на допир со 1-1/4-во опашка. Современата форма ја исполнува модерната функција : колер Компонентите колекција е дефинирана од страна на контролирани форми и остра прецизност во секоја линија и агол. Со Компоненти, ја дизајнирате вашата сопствена бања. Изберете излив, рачки и завршете за да изградите свој модерен изглед со потпис. Минималистичка и статуетка, оваа цевка излив парови со вашиот избор На Компоненти мијалник тапа рачки за персоналните дизајн.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бања Славини За Мијалник 3 Дупка, Хуран 4 инчен Мат Црна Бања Мијалник Тапа Со Скокачки Мозоци и 2 Снабдување Црева, Нерѓосувачки
  • Неодамнешно

Бања Славини За Мијалник 3 Дупка, Хуран 4 инчен Мат Црна Бања Мијалник Тапа Со Скокачки Мозоци и 2 Снабдување Црева, Нерѓосувачки

DEN 385.60

?НАДГРАДБА 4 ИНЧЕН БАЊА СЛАВИНИ ЗА МИЈАЛНИК 3 ДУПКА : бања мијалник тапа тело изградено од издржлив нерѓо�

Четкана Златна Славина За Бања Единечна Дупка, Лава Одоро Модерна Четкана Месинг Тапа За Мијалник За Мијалник Со Една Рачка
  • Неодамнешно

Четкана Златна Славина За Бања Единечна Дупка, Лава Одоро Модерна Четкана Месинг Тапа За Мијалник За Мијалник Со Една Рачка

DEN 2239.84

И покрај неговите модерни и елегантни линии на неговата контура, таа работи мирно со гроздобер стилови,

Брусени Злато Една Дупка Бања Тапа, Водопад Една Рачка 1 или 3 ДУПКА Р. В. Бања Тапа, Вртливата 360 Степен Со Палубата Плоча,
  • Неодамнешно

Брусени Злато Една Дупка Бања Тапа, Водопад Една Рачка 1 или 3 ДУПКА Р. В. Бања Тапа, Вртливата 360 Степен Со Палубата Плоча,

DEN 1055.84

4 инчен тапа за бања со една дупка со една рачка, издржливиот и модерен дизајн ги прави потокот и темпера�

Хансгрохе Метрис Ц Класична Замена Лесно Чистење 2-Рачка 3 6-инчен Висок Тапа За Мијалник За Бања Во Нанесуваат Бронза, 31073921
  • Неодамнешно

Хансгрохе Метрис Ц Класична Замена Лесно Чистење 2-Рачка 3 6-инчен Висок Тапа За Мијалник За Бања Во Нанесуваат Бронза, 31073921

DEN 0.33

СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : германскиот дизајн и инженеринг обезбедува оптимални перформанси за сите ваши потр

Кес Црна Бања Славина Со Бања Мијалник Мозоци Со Прелевање, 8 Инчен Широко Распространета Бања Тапа 3 Дупка Суета Славина СУС
  • Неодамнешно

Кес Црна Бања Славина Со Бања Мијалник Мозоци Со Прелевање, 8 Инчен Широко Распространета Бања Тапа 3 Дупка Суета Славина СУС

DEN 1200.00

[Олово Слободен NSF Сертифициран ] KES славина за бања мијалник Е СЕРТИФИЦИРАН NSF и c UPC, во согласност со бар�