• Неодамнешно
Огледално покритие на кутијата со злато ткиво со 2 оддели за фиоки, правоаголен декоративно држач за кутии за бања

Огледално покритие на кутијата со злато ткиво со 2 оддели за фиоки, правоаголен декоративно држач за кутии за бања

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Огледално покритие на кутијата за ткиво : Оваа прекрасна чиста златна правоаголна огледало на кутијата за ткиво ќе го надградат изгледот и чувството на која било просторија или суета во вашата куќа. Прегради за фиоки : Нашиот дистрибутер за злато ткиво вклучува 2 оддели за фиоки за лесно складирање на памучни топчиња, брисеви, шминка, козметика и мали ситници. Висококвалитет : Покривот со огледало на ткивото на правоаголникот е изработен од здрав железо и стаклен материјал кој е густ и издржлив. Димензии : Нашата кутија за ткиво со мерки за оддели 9,25 x 4,9 x 6,3 инчи; Секоја фиока мери 4,5 x 4,5 x 1,5 инчи. Доаѓа со : ќе добиете 1 чиста златна боја на декоративно ткиво кутија со 2 прегради. Оваа прекрасна чиста покривка на кутијата со огледало на злато, веднаш ќе го надоградува вашиот модерен декор за домови и бања. Нашиот диспензер за правоаголно ткиво доаѓа со 2 оддели за фиоки за да можете лесно да чувате памучни брисеви, пинцети и други мали предмети за домаќинството и најважните работи за убавина. Оваа кутија за ткиво изгледа одлично во секоја бања, дневна соба, фустан, суета и ноќна ноќ. Исто така, прави одличен подарок за свадби, забави за домаќинство и родендени. Покривот на кутијата со злато ткиво е направена од трајно железо и стакло и мери 9,25 x 4,9 x 6,3 инчи. Секој оддел за фиоки мери 4,5 x 4,5 x 1,5 инчи.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Carticените Калк Мајмун Мајмун кутија Креативно ткиво на ткиво, сопственици на мајмуни за домаќинство и организатори на организатори
  • Неодамнешно

Carticените Калк Мајмун Мајмун кутија Креативно ткиво на ткиво, сопственици на мајмуни за домаќинство и организатори на организатори

DEN 1.33

Кутија за ткиво од 1 парчиња Смешниот мајмун Пипи е одличен додаток за вашиот автомобил, бања, дневна соб

Лукио трпезариска маса орев ткиво кутија ТВ кабинет за дрво ткиво кутија за декорација занаетчиски занаети отстранливи хартиени
  • Неодамнешно

Лукио трпезариска маса орев ткиво кутија ТВ кабинет за дрво ткиво кутија за декорација занаетчиски занаети отстранливи хартиени

DEN 4028.48

Убави линии со удобен допир Екстракција на хартија за крпи, удобно и брзо Мазни рабови и изработка Колич

Јас сакам ѓубре ѓубре камиони за отпадоци, држач за кутии на кутии, организатор за хартија за хартија за салфетка хартија хартија
  • Неодамнешно

Јас сакам ѓубре ѓубре камиони за отпадоци, држач за кутии на кутии, организатор за хартија за хартија за салфетка хартија хартија

DEN 1.33

Материјал : Држачот на печатено ткиво изработен од PU кожа со уникатни копчиња за Snap што е издржлив и прен

BKDFD светло зелена мултифункционална кутија за ткиво кутија за домаќинства дневна соба маска маска за креативно работно место
  • Неодамнешно

BKDFD светло зелена мултифункционална кутија за ткиво кутија за домаќинства дневна соба маска маска за креативно работно место

DEN 2440.32

Тоа е мала, мала тежина и лесна за употреба Тркалезен дизајн, погоден за повеќето ролни салфетки и ткиво.

Галаксиска позадина кутија за ткиво на кутија PU кожено ткиво на кутијата за правоаголно ткиво на лицето, организатор на хартија
  • Неодамнешно

Галаксиска позадина кутија за ткиво на кутија PU кожено ткиво на кутијата за правоаголно ткиво на лицето, организатор на хартија

DEN 239.84

Диспензерот за големина на ткиво е долг 7,7 инчи, широк 4,7 инчи и висока 4,3 инчи ТрајноОвој плоштад за покр�

Lyе, дневна соба за дневна соба канцеларија хартија кутија спална соба за складирање на железо уметност, испуштена кујна во
  • Неодамнешно

Lyе, дневна соба за дневна соба канцеларија хартија кутија спална соба за складирање на железо уметност, испуштена кујна во

DEN 6662.88

Тип : Кутија за ткиво Материјал : Метал Боја : злато Ако имате какви било прашања, испратете е пошта за да �

Картонот за нордиски стил може да се обеси кутија за ткиво домашна дневна соба трпезарија бања за хартија за хартија мека кожа
  • Неодамнешно

Картонот за нордиски стил може да се обеси кутија за ткиво домашна дневна соба трпезарија бања за хартија за хартија мека кожа

DEN 3386.88

Висечка торба за ткиво, одвојлива носач Контрола на детали, генијално производство, луксуз со низок клу�

Кутија за ткиво на ткиво на лумекуба, креативна смола девојка, монтирана во wallид, држач за држач за десктоп за складирање
  • Неодамнешно

Кутија за ткиво на ткиво на лумекуба, креативна смола девојка, монтирана во wallид, држач за држач за десктоп за складирање

DEN 1807.36

Исклучителната и практична кутија за ткиво може да се постави на домашната маса или во автомобилот, што

Лукио мултифункционално ткиво кутија за цртање хартија за домаќинства дневна соба креативна далечинска контрола козметика складирање
  • Неодамнешно

Лукио мултифункционално ткиво кутија за цртање хартија за домаќинства дневна соба креативна далечинска контрола козметика складирање

DEN 2894.88

Екстракција на хартија за крпи, удобно и брзо Користете го како домашна декорација за да го осветлите ва