• Неодамнешно
Јиефиот Гпс Држач За Монтирање На Шофершајбната За Серијата Garmin Nuvi Drivesmart Со 17mm Вртлива Шема За Монтирање На Топката, Држач За Вшмукување Гармин

Јиефиот Гпс Држач За Монтирање На Шофершајбната За Серијата Garmin Nuvi Drivesmart Со 17mm Вртлива Шема За Монтирање На Топката,

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

● Тип На Монтирање € Шофершајбната. ●Спецификација● Дијаметар : 2,2 инчи; Висина : 2,5 инчи. ●Висококвалитетен Материјал●Изработен од пластика, многу издржлив и цврст. Вшмукувањето на шофершајбната добро функционира во топла клима и лесно се прицврстува со рачка со еден допир. ●Лесен За Употреба ● Чувајте го ВАШИОТ GARMIN NUVI GPS со вас во секое време со оваа монтажа за вшмукување на шофершајбната. Само залепете ја монтажата на шофершајбната со вшмукувачката чаша и заклучете ја на место. €Универзална Компатибилност● Совршен Компатибилен со Сите GARMIN Gps Уреди со 17mm Вртливата Шема За Монтирање На Топката. (Држач за монтирање Не Е Вклучен). Работи За GARMIN GPS Единици со 17mm вртлива шема за монтирање топка компатибилна со Сите GARMIN NUVI GPS итн.Дијаметар на топката-глава : Прибл. 0,7 инчи / 1,7 см.Компатибилност : Гармин Нуви 200, 200В, 205В, 205В, 215Т, 250В, 250В, 255В, 255В, 260В, 260В, 265Т, 265ВТ, 270, 275Т.Гармин Нуви 300, 310, 350, 360, 370.Гармин Нуви 500, 550.Гармин Нуви 600, 610, 650, 660, 670, 680.Гармин Нуви 700, 710, 750, 755Т, 760, 765Т, 770, 775Т, 780, 785Т.гармин Нуви 800, 850, 860, 880, 885Т.Гармин Нуви 1200 1250 1255 1260т 1300 1350т 1355 1370т 1390т.гармин Нуви 1450 1450т 1455 1490 1490Т 1495.Гармин Нуви 5000.Гармин стритпилот I, c510, c530, c550, c580, i, i2, i3, i5.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Навитех Во Задното Седиште На автомобилот Црна Цврста Монтажа За Држење Што Може Да Се Прошири Компатибилна Со Таблетите Од
  • Неодамнешно

Навитех Во Задното Седиште На автомобилот Црна Цврста Монтажа За Држење Што Може Да Се Прошири Компатибилна Со Таблетите Од

DEN 3.33

Планината што може да се прошири на навитех е поставена за крајно задоволство при гледањето , повеќето ќ

Бокс бран Автомобил Монтирање ЗА TCL 20 5g-Ретровизор Автомобил Монтажа, Заден Поглед Огледало Прилагодливи GPS Автомобил Монтирање
  • Неодамнешно

Бокс бран Автомобил Монтирање ЗА TCL 20 5g-Ретровизор Автомобил Монтажа, Заден Поглед Огледало Прилагодливи GPS Автомобил Монтирање

DEN 271.20

Притиснете ги сребрените копчиња за прилагодување за привремено отклучување на секој од зглобовите за

Навитех 80мм Кружно Лепило Универзален Диск За Цртичка Компатибилен Со Употребата Со Вшмукувачки Чаши На Шофершајбната Компатибилен
  • Неодамнешно

Навитех 80мм Кружно Лепило Универзален Диск За Цртичка Компатибилен Со Употребата Со Вшмукувачки Чаши На Шофершајбната Компатибилен

DEN 1.33

Монтирајте ги стапчињата на дискот на вашата контролна табла (без обележување) што му овозможуваат на д�

Тешки Метални ЗАСИЛУВАЧИ Дупка Шема ELD Пијалаци Држач За Чаши Монтирање Компатибилен Со Шунка CB Про Сателитски Радио &засилувач;
  • Неодамнешно

Тешки Метални ЗАСИЛУВАЧИ Дупка Шема ELD Пијалаци Држач За Чаши Монтирање Компатибилен Со Шунка CB Про Сателитски Радио &засилувач;

DEN 2.67

Нашиот Држач За Држач За Тешки Чаши ќе одговара на повеќето ако не и на сите држачи за чаши кои се движат

БРКОВАН Алуминиумска Легура 1 Топка до 1 Топчест Адаптер Компатибилен Со Рам Монтирања Б Големина Двоен Приклучок Рака, Хром
  • Неодамнешно

БРКОВАН Алуминиумска Легура 1 Топка до 1 Топчест Адаптер Компатибилен Со Рам Монтирања Б Големина Двоен Приклучок Рака, Хром

DEN 223.84

Ова е 1" (25мм) до 1 " (25мм) топчест адаптер, компатибилен со RAM МОНТИРАЊА и brcovan било б големина двоен приклуч�

Иболт 25мм / 1 инчен Композитни ЗАСИЛУВАЧИ Тркалезна Адаптерска Плоча За индустриски Стандардни краци за монтирање На Двојни
  • Неодамнешно

Иболт 25мм / 1 инчен Композитни ЗАСИЛУВАЧИ Тркалезна Адаптерска Плоча За индустриски Стандардни краци за монтирање На Двојни

DEN 127.20

Оваа ПЛОЧА ЗА ЗАСИЛУВАЧИ со големина на иболт 25мм / 1инч / б е изработена од цврст композитен материјал

Цртичка Камера Вшмукување Чаша Монтирање И Лепак Лепило Монтирање Компатибилен Со Цртичка Камера/ДВР Видео, Доаѓаат со 10+ Различни
  • Неодамнешно

Цртичка Камера Вшмукување Чаша Монтирање И Лепак Лепило Монтирање Компатибилен Со Цртичка Камера/ДВР Видео, Доаѓаат со 10+ Различни

DEN 0.33

Одговара на најпопуларните камери за автомобилски цртички Компатибилни СО ЈИ 2.7", Ји Ноќен Пејзаж, Рекси

Платформа За Монтирање Рубигрид Цртичка 2 Држачи За Телефони + Пакет За Монтирање На Акциона Камера Компатибилен со 2018+ Џип
  • Неодамнешно

Платформа За Монтирање Рубигрид Цртичка 2 Држачи За Телефони + Пакет За Монтирање На Акциона Камера Компатибилен со 2018+ Џип

DEN 0.67

*Патент Во Очекување* Овој Рубигриден Пакет доаѓа со се што е потребно за безбедно монтирање на 2 телефон

Држач За Автомобил со боксови Компатибилен Со OnePlus 9R-Држач За Автомобил За Ретровизор, Прилагодлив GPS Држач ЗА Автомобил
  • Неодамнешно

Држач За Автомобил со боксови Компатибилен Со OnePlus 9R-Држач За Автомобил За Ретровизор, Прилагодлив GPS Држач ЗА Автомобил

DEN 271.20

ПРИЛАГОДЛИВИОТ затворач безбедно се прицврстува на рачката и може да издржи секаква брзина или да поми�