• Неодамнешно
Хемотон Проѕирни Чаши Стакло Чаша За Појадок Шолја За Кафе Житарки Шолја Со Овесна Каша Чинии Чаша За Вода Чаша За Пиење Чај Чаша За Овес Какао Млеко Јогурт Пијалоц?

Хемотон Проѕирни Чаши Стакло Чаша За Појадок Шолја За Кафе Житарки Шолја Со Овесна Каша Чинии Чаша За Вода Чаша За Пиење Чај

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Користење на врвен и издржлив стаклен материјал со фина изработка, хигиенски и безбеден. Лесен и пренослив, многу лесен за употреба и носење. Совршен сад за вода, пиво, млеко, кафе, сок, итн. Може да се чисти повеќе пати и да се рециклира. Иако е едноставен во дизајнот, толку е практичен кога го користите. Опис Изработен од врвен стаклен материјал, оваа чаша е доволно издржлива, со нежен и модерен дизајн, што ве тера да ја користите поудобно. Совршен за дома, кафуле, ресторани и хотели. Тоа е исто така прекрасен подарок за вашите пријатели и колеги. Карактеристики-Боја : Транспарентна Големина : 8. 20Х7. 50Х7. 00см/ 3. 22Х2. 95Х2. 75 инчи - Материјал : Стакло-Капацитет : 300мл Пакет, Вклучувајќи 1 х Стаклена Чаша.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Шендонг Симпатична Мечка Чаши Сет од 2 Чаши Мечка Чај Кафе Чаша со Рачка 8,5 мл Млеко Чаша Двојно Ѕид Изолирани Стакло Еспресо
 • Неодамнешно

Шендонг Симпатична Мечка Чаши Сет од 2 Чаши Мечка Чај Кафе Чаша со Рачка 8,5 мл Млеко Чаша Двојно Ѕид Изолирани Стакло Еспресо

DEN 255.84

●ДВОСЛОЕН ДИЗАЈН НА ВАКУУМСКА ИЗОЛАЦИЈА●со двослојна функција за топлинска изолација, нашиот комплет

Електрична мешавина од мешавина, електрична чаша за мешање кафе, термос на кафе, чаши за кафе, погодно за кафе, млеко, какао
 • Неодамнешно

Електрична мешавина од мешавина, електрична чаша за мешање кафе, термос на кафе, чаши за кафе, погодно за кафе, млеко, какао

DEN 319.84

Автоматската чаша за мешање е најдобриот и најлесниот начин да се мешаат топли или ладни пијалоци! Меша�

Анголија Симпатична Стаклена Кригла 2 парчиња Чаши За Кафе Чаши Чаши За Чај Стаклени Чаши За Кафе Шолји За Јагоди Со Рачка Чаши
 • Неодамнешно

Анголија Симпатична Стаклена Кригла 2 парчиња Чаши За Кафе Чаши Чаши За Чај Стаклени Чаши За Кафе Шолји За Јагоди Со Рачка Чаши

DEN 0.67

2 парчиња Симпатична Вода За Пиење Чаши Јагода Печатени Чаши За Домашна Кујна Гаџети Шолјата за кафе со �

Сдфгх Криејтив Кригла Кафе Чаша Голем Капацитет Висока вредност Чаша Керамички Вода Чаша Подарок Сет Свадба Придружник Подарок
 • Неодамнешно

Сдфгх Криејтив Кригла Кафе Чаша Голем Капацитет Висока вредност Чаша Керамички Вода Чаша Подарок Сет Свадба Придружник Подарок

DEN 1.00

Тенка, но елегантна и мазна површина го прави различен од обичниот порцелан Го исполнува Кинескиот наци

Купови за еспресо за параност сет од 2, двоен wallид изолирани чаши за стакло кафе 5,5 мл, капучино чаши со рачка, чисти стаклени
 • Неодамнешно

Купови за еспресо за параност сет од 2, двоен wallид изолирани чаши за стакло кафе 5,5 мл, капучино чаши со рачка, чисти стаклени

DEN 511.84

100% без олово, апсолутно безбедно за употреба 【Белешка】 Производот е изработен од стакло и може лесно д�

Нулеја Пожарникар Пожарникар Пламен Печатена Двојна Изолирана Кригла, Двослојна Шолја За Кафе Со Капак, Погодна За Канцелариски
 • Неодамнешно

Нулеја Пожарникар Пожарникар Пламен Печатена Двојна Изолирана Кригла, Двослојна Шолја За Кафе Со Капак, Погодна За Канцелариски

DEN 415.84

Пожарникар Пожарникар Пламен Печатени Двојно Изолирани Кригла Материјал Опис : Нашата Пренослива Двос�

Хемотон Експресо Чаша За Кафе 2 парчиња Емајлиран Софтвер Шолја За Кафе Емајл Кригла За Кампување Гроздобер Железо Метална Чаша
 • Неодамнешно

Хемотон Експресо Чаша За Кафе 2 парчиња Емајлиран Софтвер Шолја За Кафе Емајл Кригла За Кампување Гроздобер Железо Метална Чаша

DEN 142.24

Класичен стил, со исклучителен и ретро дизајн, убав сад за вас Не е лесно да се оштети и ' рѓа, долготрајна

Зајаче Кригла Симпатична Чаши Двојно Ѕид Изолирани Стакло Еспресо Чаша, Каваи Зајакот Чај Кафе Млеко Чаша, Најдобар Подарок
 • Неодамнешно

Зајаче Кригла Симпатична Чаши Двојно Ѕид Изолирани Стакло Еспресо Чаша, Каваи Зајакот Чај Кафе Млеко Чаша, Најдобар Подарок

DEN 2.67

1 Практично : Дизајнирана да има голем капацитет од 300 мл, оваа прекрасна шолја може да се наполни со вода,

Гроздобер Стаклени Чаши За Кафе, Стаклени Шолји За Кафе Чај За Појадок 14оз Проѕирна Врежана Чаша За Пиење Стакло Со Златна
 • Неодамнешно

Гроздобер Стаклени Чаши За Кафе, Стаклени Шолји За Кафе Чај За Појадок 14оз Проѕирна Врежана Чаша За Пиење Стакло Со Златна

DEN 191.84

€Гроздобер Деликатен Дизајн Q кафе чаши со јасна гроздобер врежана стакло прекрасен цвет и капки дожд ш

Шолја ЗА Кригла РЈУХИФ, Стаклена Шолја, Шолја За Чај Од Кафе, Шолја За Млеко, шолја За Сокови, Чаши За Љубовници, Поставете
 • Неодамнешно

Шолја ЗА Кригла РЈУХИФ, Стаклена Шолја, Шолја За Чај Од Кафе, Шолја За Млеко, шолја За Сокови, Чаши За Љубовници, Поставете

DEN 173.60

Висок Квалитет И Издржлив : оваа симпатична чаша во боја на стакло направена од боросиликатно стакло со

Луксузна Божиќна Шолја За Кафе Керамичка Чаша За Житни Култури Шолја За Појадок Божиќен Чај Шолја За Кафе Чаша За Млеко Шолја
 • Неодамнешно

Луксузна Божиќна Шолја За Кафе Керамичка Чаша За Житни Култури Шолја За Појадок Божиќен Чај Шолја За Кафе Чаша За Млеко Шолја

DEN 351.84

Цртан филм шема чаша со голема чаша уста дизајн, исто така деликатна декорација и подарок Во Божиќ...

Жаделуте автоматска чаша за мешање, високо боросиликатно стакло, погодно за кафе,млеко,гранули,сируп, кесички и други пијалоци
 • Неодамнешно

Жаделуте автоматска чаша за мешање, високо боросиликатно стакло, погодно за кафе,млеко,гранули,сируп, кесички и други пијалоци

DEN 0.67

Автоматско мешање, заштеда на време, лесен за ракување, разни прашоци целосно растворени Високо борон с�

Хемотон Пешачење Ранец Емајл Кригла Чаша Емајл Кригла Гроздобер Железо Вода Чаша Мал Тасс Топла Тенџере Кафе Калај Кригла Метал
 • Неодамнешно

Хемотон Пешачење Ранец Емајл Кригла Чаша Емајл Кригла Гроздобер Железо Вода Чаша Мал Тасс Топла Тенџере Кафе Калај Кригла Метал

DEN 106.56

Широк дизајн на устата на чашата за вода за лесно чистење без да ги повредите рацете Рачката е удобна, то