• Неодамнешно
8314HU Ebm Papst Вентилатор 8032 DC 24v Вентилатор 6W IP68 Аксијален Вентилатор За Ладење За Контролер На Теренот/Водоотпорен Вентилатор

8314HU Ebm Papst Вентилатор 8032 DC 24v Вентилатор 6W IP68 Аксијален Вентилатор За Ладење За Контролер На Теренот/Водоотпорен

DEN 508.80
Достапно на барање

Количина на стоки

Состојба : 100% Сосема Нов И Во Оригинален Пакет (Совршен пакет за да се осигурате дека добивате совршен производ) Модел : 8314ХУ; Бренд : Typeмпапст Тип : Аксијален Вентилатор Прилагодена поддршка : ОЕМ, Одм Електрична Струја Тип : Dc Сечилото Материјал : Пластично Место На Потекло : Германија Напон : 24v Гаранција : 1 Година По Продажбата На Услуги : онлајн поддршка Номинален напон : 24v Тип На Лежиште : топчесто Лежиште потрошувачка На Енергија : 6. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; сите единици целосно ги тестираа сите производи што ги снабдуваме се дефинитивно нови, вистински и достапни. Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедете време и пари; сите единици целосно тестирани.2 W Брзина : 47.1 cfm Струја : 0.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Mxmbox Автомобилски Вентилатор Со Соларна Енергија, Вентилатор За Ладење На Шофершајбната На Прозорецот, Вентилатор За Авто
  • Неодамнешно

Mxmbox Автомобилски Вентилатор Со Соларна Енергија, Вентилатор За Ладење На Шофершајбната На Прозорецот, Вентилатор За Авто

DEN 1.00

Забелешка Пред Купување : за да избегнете губење за двајцата, ве молиме одвојте малку време за да прочит�

ДНК МОТОРИНГ ОЕМ-РФ-0778 Фабрика Стил Радијатор Ладење Вентилатор Собранието Компатибилен со 1996-1998 Мазда Штитеник 4-Сечилото
  • Неодамнешно

ДНК МОТОРИНГ ОЕМ-РФ-0778 Фабрика Стил Радијатор Ладење Вентилатор Собранието Компатибилен со 1996-1998 Мазда Штитеник 4-Сечилото

DEN 3.33

①Фитмент е Компатибилен Со Mazda Protege 19961998, Со Вентилатор Со 4 Сечила ●Референтен Број на Делот 75970, B6 BF15210 A,

Авеленд Радијатор Ладење Вентилатор &засилувач; Моторни Собранието Компатибилен со 1992-98 Граѓански 1993-97 Граѓански дел Сол,
  • Неодамнешно

Авеленд Радијатор Ладење Вентилатор &засилувач; Моторни Собранието Компатибилен со 1992-98 Граѓански 1993-97 Граѓански дел Сол,

DEN 3.00

Име На Производот : Собрание На Вентилаторот За Ладење Фитмент : ве Молиме проверете Фитнес Филтер и Опи�

Фабрички Стил Двојна Радијатор Ладење Вентилатор Собранието Компатибилен Со КАДИЛАК ЕСКАЛАД ЕСВ ЕКСТ Силверадо Сиера Приградски
  • Неодамнешно

Фабрички Стил Двојна Радијатор Ладење Вентилатор Собранието Компатибилен Со КАДИЛАК ЕСКАЛАД ЕСВ ЕКСТ Силверадо Сиера Приградски

DEN 1.67

Компатибилност на возилото склоп На Вентилаторот На Радијаторот компатибилен Со Кадилак Ескалада 2007201