• Неодамнешно
Реткоелектрични НОВИ ДВОЈНА РАДИЈАТОР &засилувач; КОНДЕНЗАТОР ВЕНТИЛАТОР КОМПАТИБИЛЕН СО MITSUBISHI МИРАЖ 2015 1355A303 MI3115149

Реткоелектрични НОВИ ДВОЈНА РАДИЈАТОР &засилувач; КОНДЕНЗАТОР ВЕНТИЛАТОР КОМПАТИБИЛЕН СО MITSUBISHI МИРАЖ 2015 1355A303 MI3115149

DEN 2.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Компатибилен СО ФОРД, МИЦУБИШИ и многу повеќе.. Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : ФОРД : 1355А278 1355А302 1355А303, ДЕЛОВИ ЛИНК : МИ3115149, ТОЧКА ОПИС : ДВОЈНА РАДИЈАТОР И КОНДЕНЗАТОР ВЕНТИЛАТОР, ТИП ЕДИНИЦА : ФОРД, КОНЕКТОР КОЛИЧИНА : 1, КОНЕКТОР ТЕРМИНАЛ КОЛИЧИНА : 4, КОНЕКТОР ТИП : МАШКИ, ВЕНТИЛАТОР СЕЧИЛОТО МАТЕРИЈАЛ : ПА+ГФ, ПОКРОВОТ МАТЕРИЈАЛ : ПА+ГФ. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Двоен Радијатор И Кондензатор Вентилатор - Вентилатор Сечилото Материјал : ПА+ГФ Покровот Материјал : ПА+ГФ Конектор Тип : Машки Конектор Количина : 1 Конектор Терминал Количина : 4 Извор : Резервни. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН СО ФОРД, МИЦУБИШИФОРД : 1355А278 1355А302 1355А303ПАРТСЛИНК : МИ3115149ИТЕМ ОПИС : ДВОЕН РАДИЈАТОР И КОНДЕНЗАТОР ТИП НА ФАНУНИТ : ФОРДКОНЕКТОР КОЛИЧИНА : 1КОНЕКТОР ТЕРМИНАЛ КОЛИЧИНА : 4КОНЕКТОР ТИП : МАЛЕФАН СЕЧИЛОТО МАТЕРИЈАЛ : ПА+GFSHROUD МАТЕРИЈАЛ : ПА+GFAPPLICATIONSMITSUBISHI МИРАЖ G4 2017-2018 MITSUBISHI МИРАЖ 2014-2015.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ВЕНТИЛАТОРОТ За Ладење На КОНДЕНЗАТОРОТ Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Вклучува Рамка На Моторот На Сечилото Компатибилна со 2012-2015
  • Неодамнешно

ВЕНТИЛАТОРОТ За Ладење На КОНДЕНЗАТОРОТ Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Вклучува Рамка На Моторот На Сечилото Компатибилна со 2012-2015

DEN 3.00

Ние ги набавуваме само најквалитетните материјали за да ја обезбедиме долговечноста на нашите делови П

Авеленд Радијатор Ладење Вентилатор &засилувач; Моторни Собранието Компатибилен со 1992-98 Граѓански 1993-97 Граѓански дел Сол,
  • Неодамнешно

Авеленд Радијатор Ладење Вентилатор &засилувач; Моторни Собранието Компатибилен со 1992-98 Граѓански 1993-97 Граѓански дел Сол,

DEN 3.00

Име На Производот : Собрание На Вентилаторот За Ладење Фитмент : ве Молиме проверете Фитнес Филтер и Опи�

Фабрички Стил Двојна Радијатор Ладење Вентилатор Собранието Компатибилен Со КАДИЛАК ЕСКАЛАД ЕСВ ЕКСТ Силверадо Сиера Приградски
  • Неодамнешно

Фабрички Стил Двојна Радијатор Ладење Вентилатор Собранието Компатибилен Со КАДИЛАК ЕСКАЛАД ЕСВ ЕКСТ Силверадо Сиера Приградски

DEN 1.67

Компатибилност на возилото склоп На Вентилаторот На Радијаторот компатибилен Со Кадилак Ескалада 2007201