• Неодамнешно
Maglite SP2P01C: Mini LED 2 Cell AA Pro Fl Flersls Black

Maglite SP2P01C: Mini LED 2 Cell AA Pro Fl Flersls Black

DEN 562.56
Достапно на барање

Количина на стоки

Xtremely интензивно проектирање LED зрак. Едноставна функција - само извртувајте ја главата за да ја вклучите, исклучите и фокусирате. Држач за леќи/уред против ролна. Држи леќи и помага да се спречи тркалање на фенерчето. Комплет за обоени леќи. Помага во одржување на ноќното гледање. Вклучени и јасни леќи за замена. Линд на зглобовите и џебниот клип. Xtremely интензивно проектирање LED зрак. Едноставна функција - само извртувајте ја главата за да ја вклучите, исклучите и фокусирате. Држач за леќи/уред против ролна. Држи леќи и помага да се спречи тркалање на фенерчето. Комплет за обоени леќи. Помага во одржување на ноќното гледање. Вклучени и јасни леќи за замена. Линд на зглобовите и џебниот клип. Mini Maglite Pro LED LED Flys Flyer го нуди истиот класичен дизајн, и истата едноставност на функцијата, како што е воведен оригиналниот Mini Maglite® Flashlight пред повеќе од 25 години. Но, има една голема разлика : оваа фенерче смее на најновата генерација LED-светлосен мотор и напредно електронско коло, обезбедувајќи перформанси на ниво што, во текот на денот, едноставно не беше можно во фенерчето со оваа големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Roup 2 пакет со зумирање на црвена светлина LED фенерче со клип, 3 светлосни режими мини факел за фенерче, прилагодливо светло
  • Неодамнешно

Roup 2 пакет со зумирање на црвена светлина LED фенерче со клип, 3 светлосни режими мини факел за фенерче, прилагодливо светло

DEN 312.32

Боја на телото : Златна 4 Тежина : 55g 5 Направено од траен алуминиум Напојувана со батерија од 1 x AA или друг�

LED фенерче за џеб со модао 2 парчиња, преносен мини пенито, мала водоотпорна фенерче, лесна светлина за медицински сестри,
  • Неодамнешно

LED фенерче за џеб со модао 2 парчиња, преносен мини пенито, мала водоотпорна фенерче, лесна светлина за медицински сестри,

DEN 127.84

И тогаш ќе видите дека светлата се светли Ова преносно светло за пенкало може да осветли концентрирана �

Кунх S1 единечен режим Флејвчиња за деца LED LED автомобилски пакет 2 Поставете светли мали џебни светла Компактни 300 лумени
  • Неодамнешно

Кунх S1 единечен режим Флејвчиња за деца LED LED автомобилски пакет 2 Поставете светли мали џебни светла Компактни 300 лумени

DEN 127.84

ТИР леќи, давајќи ви мек и природен зрак Добар добар за деца, не грижете се за заслепување на очите на дру

Занаетчија 700 ЛЕМЕН ЛЕР ЛЕД ФАНДЕЛ ФАЛЕР, 3 режими на осветлување за кампување, пешачење, риболов, трчање, прекини на електрична
  • Неодамнешно

Занаетчија 700 ЛЕМЕН ЛЕР ЛЕД ФАНДЕЛ ФАЛЕР, 3 режими на осветлување за кампување, пешачење, риболов, трчање, прекини на електрична

DEN 863.68

Совршено за сите ситуации : Погоден за итни случаи, ураган, прекин на електрична енергија, кампување, пеш