• Неодамнешно
Норлејк 163738 грејач на замрзнувач, жица 234, 7,1 w

Норлејк 163738 грејач на замрзнувач, жица 234, 7,1 w

DEN 486.40
Достапно на барање

Количина на стоки

Дел за замена на OEM. Димензии на пакетот : 16,6 h x 1,9 L x 15,4 W (сантиметри). Тежина на пакет : 0,087 килограми. Земја на потекло : Мексико. Дел за замена на OEM. Димензии на пакетот : 16,6 h x 1,9 L x 15,4 W (сантиметри). Тежина на пакет : 0,087 килограми. Земја на потекло : Мексико. Ниту езерото 163738 грејач на замрзнувач, жица 234, 7.1 W. Оваа ставка е оригинален, ниту езерски оригинал опрема за замена на производителот на опрема.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Континентален фрижидер BBC59-GD Два секција стаклена врата ладилник ладилник за задната лента, 59 W x 34-3/4 H, црна надворешност
  • Неодамнешно

Континентален фрижидер BBC59-GD Два секција стаклена врата ладилник ладилник за задната лента, 59 W x 34-3/4 H, црна надворешност

DEN 195.20

Ладилникот за ладилник за ладилник на континенталниот фрижидер, 59 "W, 343 / 4" H, 22,0 кубни метри, предно дишењ�