• Неодамнешно
Адидас Унисекс Предатор Точност.3 Цврсто фудбалски чевли за фудбал - Детска фудбалска облека

Адидас Унисекс Предатор Точност.3 Цврсто фудбалски чевли за фудбал - Детска фудбалска облека

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Синтетички ѓон. Безжичен фудбал се спојува за ослободување на тој доминантен раб. Истегнат јазик : Четиричен јазик за истегнување обезбедува лесен влез и прилагодено заклучување. Дизајн на средно намалување : Поддржувачот на средниот дел го гушка глуждот, обезбедувајќи стабилна платформа за пресврти, вртења и странични чекори. Зона без удар : Без потреба од ленти, компресивниот горен има чиста зона на штрајк за точно поминување и пукање. Направено делумно со рециклирана содржина : Направено со серија рециклирани материјали, оваа горната има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогне во крајот на пластичниот отпад. Синтетички ѓон. Безжичен фудбал се спојува за ослободување на тој доминантен раб. Истегнат јазик : Четиричен јазик за истегнување обезбедува лесен влез и прилагодено заклучување. Дизајн на средно намалување : Поддржувачот на средниот дел го гушка глуждот, обезбедувајќи стабилна платформа за пресврти, вртења и странични чекори. Зона без удар : Без потреба од ленти, компресивниот горен има чиста зона на штрајк за точно поминување и пукање. Направено делумно со рециклирана содржина : Направено со серија рециклирани материјали, оваа горната има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогне во крајот на пластичниот отпад. Подобрете ја вашата точност со топката во овие јуниори Адидас Фудбал. Текстурата со висока дефиниција се шири низ мекиот синтетички предводник обезбедува зафат за навојни додавања и удари со удари. Надворешната плоча е усовршена за цврста земја за да испорача максимална влечење и да ве задржи под контрола.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Френклин Спортски Младински Фудбал - Јуниор + Пи Ви Деца Фудбал - Сите Временски Услови Синтетичка Кожа Отворено Фудбалски Топки-Екстра
  • Неодамнешно

Френклин Спортски Младински Фудбал - Јуниор + Пи Ви Деца Фудбал - Сите Временски Услови Синтетичка Кожа Отворено Фудбалски Топки-Екстра

DEN 239.84

ГОЛЕМИНА НА МОЧАЊЕ : овој фудбал е совршена големина за децата лесно да ја фатат, фрлаат и фаќаат топката