• Неодамнешно
1/2 НОМ Ц Бакар 90 Степен Средно Радиус Лактот

1/2 НОМ Ц Бакар 90 Степен Средно Радиус Лактот

DEN 2.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Специфична Форма На Фитинг : Лактот Од 90 Степени, Надвор Од Диа. : 5/8", Макс. Притисок : 722 psi@100 Степени F. Лактот, 90 Степени, Среден Радиус, Материјал За Фитинг На Цевки Напишан Бакар, Фитинг Тип На Поврзување C x C, Големина На Цевка 1/2 во, Надвор Диа. 5/8 во, Макс. Притисок 722 пси@100 Степени Ф, Темп. Опсег -20 Степени до 400 Степени Ф, СТАНДАРДИ АСМЕ/АНСИ Б16. 22.

Повеќе детали

Избор на купувачи