• Неодамнешно
Навитех Црвен Графички Калкулатор Тврд Случај/Покријте Со Торбичка За Складирање Компатибилна Со Casio FX-85GTPLUS-PK

Навитех Црвен Графички Калкулатор Тврд Случај/Покријте Со Торбичка За Складирање Компатибилна Со Casio FX-85GTPLUS-PK

DEN 2.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Го одржува вашиот Графички Калкулатор и додатоци (напојување, игла) безбедни, заштитени и организирани. Со внатрешниот џеб и sd картичка слотови. Водоотпорен, отпорен на прашина, отпорен на удари, доаѓа со ремен за раце. Соба за усб-кабел, мали линијари и пенкала и моливи. Двојна поштенска функција за лесен пристап. Оваа кутија за патни торби ќе одговара и ќе ги заштити повеќето графички, научни и финансиски калкулатори. Го одржува вашиот Графички Калкулатор и додатоци (напојување, игла) безбедни, заштитени и организирани. Со внатрешниот џеб и sd картичка слотови. Водоотпорен, отпорен на прашина, отпорен на удари, доаѓа со ремен за раце. Соба за усб-кабел, мали линијари и пенкала и моливи. Двојна поштенска функција за лесен пристап. Оваа кутија за патни торби ќе одговара и ќе ги заштити повеќето графички, научни и финансиски калкулатори. Без разлика дали сте математичар, учење cad Или Статистика, тоа е клучот за да се осигура дека екранот и клучевите на вашиот калкулатор се чуваат точни и во добра состојба. Нашиот заштитен случај има мека внатрешност и обезбедува крајна заштита на вашиот калкулатор.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Навитех Виолетова Графика Калкулатор Тврд Случај/Покријте Со Торбичка За Складирање Компатибилна Со Тексас Инструментите ТИ84ПЛУС
  • Неодамнешно

Навитех Виолетова Графика Калкулатор Тврд Случај/Покријте Со Торбичка За Складирање Компатибилна Со Тексас Инструментите ТИ84ПЛУС

DEN 2.33

Го одржува вашиот Графички Калкулатор и додатоци (напојување, игла) безбедни, заштитени и организирани..

Калкулатор За графицирање Случај За Тексас Инструменти ТИ-84 Плус СЕ Калкулатор За Графицирање На Бои, Исто Така, одговара ЗА
  • Неодамнешно

Калкулатор За графицирање Случај За Тексас Инструменти ТИ-84 Плус СЕ Калкулатор За Графицирање На Бои, Исто Така, одговара ЗА

DEN 2.67

Предност : 1, Издржливи тврди материјали ЕВА 2, Заштитете го Вашиот Калкулатор од гребење и оштетување...