• Неодамнешно
ЗУКЕЕЛИГ Гумен Мек Силиконски Стаклен Бришач Стругалка Четка За Чистење Прозорци Кујна Бања Алатка За Чистење Стакло За Средство За Чистење Огледала За Автомобил?

ЗУКЕЕЛИГ Гумен Мек Силиконски Стаклен Бришач Стругалка Четка За Чистење Прозорци Кујна Бања Алатка За Чистење Стакло За Средство

DEN 790.40
Достапно на барање

Количина на стоки

Флексибилното, но издржливо силиконско сечило лесно ги отстранува ѓубрињата од сапун, капките вода и бигорот, но не остава ленти. ✿Едно - гребење и чисто, јасно без оставање траги, лесно се отстранува пената и дамките. Користи мек гумен стаклен бришач, отпорен на абење и издржлив. ✿Силиконски стругалка, беспрекорно одговара на стаклената површина. Завршува со виси дупки, може да се закачи дизајн, не земајќи простор. Флексибилното, но издржливо силиконско сечило лесно ги отстранува ѓубрињата од сапун, капките вода и бигорот, но не остава ленти. ✿Едно - гребење и чисто, јасно без оставање траги, лесно се отстранува пената и дамките. Користи мек гумен стаклен бришач, отпорен на абење и издржлив. ✿Силиконски стругалка, беспрекорно одговара на стаклената површина. Завршува со виси дупки, може да се закачи дизајн, не земајќи простор. Боја : како што Е прикажано Материјал : ПП+TPRSize : 16 CM*4 CM.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Лиуж Магичен Гумен Под со Прилагодливи Џогери Со Долга Рачка Од 180 Степени За Перење Плочки За Сушење Стакло Мермер И Дрвени
 • Неодамнешно

Лиуж Магичен Гумен Под со Прилагодливи Џогери Со Долга Рачка Од 180 Степени За Перење Плочки За Сушење Стакло Мермер И Дрвени

DEN 4612.00

Материјал : Памучна Нишка Апсорпција : 1020 секунди Функција : Висечките дупки на рачката го олеснуваат ск�

Телескопски Комплет За Чистење Прозорци Со Супер Гумен И Алуминиумски Продолжен Столб од 3 Секции, Лесен Комплет Од 5 Парчиња
 • Неодамнешно

Телескопски Комплет За Чистење Прозорци Со Супер Гумен И Алуминиумски Продолжен Столб од 3 Секции, Лесен Комплет Од 5 Парчиња

DEN 2.00

КОМПЛЕТЕН СЕТ СО БОНУС ГУМЕН И МИКРОФИБЕР КРПА Овој СеВоЕдно сет е се што некогаш ви треба за брзо и ефи�

Гумен За Туширање Од Нерѓосувачки Челик, Гумен Туш Со Кука , Комплет За Гумени Тушеви За Стаклени Врати, Гумен Прозорец Идеален
 • Неодамнешно

Гумен За Туширање Од Нерѓосувачки Челик, Гумен Туш Со Кука , Комплет За Гумени Тушеви За Стаклени Врати, Гумен Прозорец Идеален

DEN 1.67

Најважната карактеристика на нашиот гумен за туширање се висококвалитетните материјали што ги користи

Комплет За Перење Прозорци докаполе со Столб за Продолжување на 6 Стапки, Комбо За Гумени и Чистачи За Лесно Чистење На Прозорците
 • Неодамнешно

Комплет За Перење Прозорци докаполе со Столб за Продолжување на 6 Стапки, Комбо За Гумени и Чистачи За Лесно Чистење На Прозорците

DEN 559.84

Опрема за перење прозорци За Високи Прозорци : овој комплет за перење прозорци со столб ги чисти сите ти�

Комплет За Чистење На Прозорецот со Црвен Рог Со Распрскувач или Стример и Различни Контејнери за Чиста Вода и Канализација,
 • Неодамнешно

Комплет За Чистење На Прозорецот со Црвен Рог Со Распрскувач или Стример и Различни Контејнери за Чиста Вода и Канализација,

DEN 287.84

Комплет За Чистење Прозорци 3во1 : овој професионален сет за чистење прозорци е флексибилен што се корис�

DOITOOL Туш Врата Почиста 1 Постави Дома Стакло Бришач Бања Гумен Нерѓосувачки Челик Туш Стакло Бришач Прозорец Гумен За Огледало
 • Неодамнешно

DOITOOL Туш Врата Почиста 1 Постави Дома Стакло Бришач Бања Гумен Нерѓосувачки Челик Туш Стакло Бришач Прозорец Гумен За Огледало

DEN 262.40

Влажна и сува двојна употреба, применлива за широк спектар на сценарија, како што се бања, дневна соба, к�

Четка за Чистење четка за Чистење на Четка за Ролетни Чистач На Прозорци Мултифункционална Четка за Чистење четка за Чистење
 • Неодамнешно

Четка за Чистење четка за Чистење на Четка за Ролетни Чистач На Прозорци Мултифункционална Четка за Чистење четка за Чистење

DEN 676.80

ЖЛЕБ ЧИСТА ЧЕТКА има дизајн на кука, така што лесно можете да го на ѕидот ЈАЗ ЧЕТКА големината е совршена

ЛЕТИСР 3 Во 1 Гумен Чистач На Прозорци, Комплет За Гумен За Миење Прозорци, Алатка За Чистење Стакло Со Спреј За Прозорци Со
 • Неодамнешно

ЛЕТИСР 3 Во 1 Гумен Чистач На Прозорци, Комплет За Гумен За Миење Прозорци, Алатка За Чистење Стакло Со Спреј За Прозорци Со

DEN 1070.40

€3 во1 функција●Спреј, сува, стругалка Исчистете ја нечистотијата од стаклото и олеснете го чистењето д

БЕДРЕ Гумен, Четка За Чистење Прозорци Силиконски Стругалка Туш Гумен Чист Туш Екрани Прозорец гумен четка Стакло Бришач
 • Неодамнешно

БЕДРЕ Гумен, Четка За Чистење Прозорци Силиконски Стругалка Туш Гумен Чист Туш Екрани Прозорец гумен четка Стакло Бришач

DEN 1200.00

✤ Лесно исчистете ги вратите за туширање, прозорците, плочките, огледалата, бањата, кујната, палубите, д�

НЦ Мултифункционален Три-Во-Едно Прозорец Четка Прозорец Стругалка Прозорец Чистење Четка Чистач Избришете Стакло Бришач
 • Неодамнешно

НЦ Мултифункционален Три-Во-Едно Прозорец Четка Прозорец Стругалка Прозорец Чистење Четка Чистач Избришете Стакло Бришач

DEN 122.88

Двослоен нано сунѓер, високоефикасна деконтаминација Висококвалитетна пената, четка пепел не прашина,

ЕКСЦАРТ Пренослив Стол Надворешна Столица Преклопен Камп Стол Пренослив Надворешен Стол Мала Тежина Риболов Столче За Риболов
 • Неодамнешно

ЕКСЦАРТ Пренослив Стол Надворешна Столица Преклопен Камп Стол Пренослив Надворешен Стол Мала Тежина Риболов Столче За Риболов

DEN 3.00

Совршен за кампување, страна на плажа, страна на базен или скицирање на вашата куќа и уметничко сликарст

ЛЕТИСР Кат Гумен Совршен За Туш Бања Кујна Домашна Плочка Домашно Милениче Коса Крзно Стакло Прозорец Вода Пена Чистење
 • Неодамнешно

ЛЕТИСР Кат Гумен Совршен За Туш Бања Кујна Домашна Плочка Домашно Милениче Коса Крзно Стакло Прозорец Вода Пена Чистење

DEN 825.60

Количина : 1 парчиња Боја : Портокалов Материјал : пластика Големина на производот : 110х38см / 43, 31х14, 96ин гол

ишоукид 2-Во-1 Чистач На Прозорци | Гума Со Двојно Странично Сечило &засилувач; Сунѓер | Алуминиумски Телескопски Столб 6,5-21,2
 • Неодамнешно

ишоукид 2-Во-1 Чистач На Прозорци | Гума Со Двојно Странично Сечило &засилувач; Сунѓер | Алуминиумски Телескопски Столб 6,5-21,2

DEN 2.33

Користењето на природна гума нуди многу поголема издржливост и никогаш не ја оштетува стаклената површ