• Неодамнешно
Премиер Домаќинство 240мл Висока Топка Очила Саќе Дизајн Мартини Очила За Пиење Јасно Маргарита Стакло Сет од 4 7 Х 7 Х 15 См,

Премиер Домаќинство 240мл Висока Топка Очила Саќе Дизајн Мартини Очила За Пиење Јасно Маргарита Стакло Сет од 4 7 Х 7 Х 15 См,

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Распоред, метален дизајн криви околу основата на садот на високи топчести очила со повторени златни шестоаголници. Капацитет, Секоја стилска чаша за пиење може да собере до 240 мл течност и доаѓа во сет од четири. Дизајн, Топол саќе дизајн на овие чаши за пиење прави прекрасен контраст со деликатното чисто стакло. Можете да го користите како стакло а-мартини-стакло пина колада - стакло маргарита-стакло Рум Ставете го овој комплет На вашата трпезариска маса За да ја направите вашата трпезариска маса и прибор за јадење попривлечни и да имате фантастични вечери, или едноставно користете ги како украс и ставете го комплетот од 4 во вашиот кабинет или островски шалтери. Опис на производот металниот дизајн што се криви околу основата на садот на овие високи топчести очила е составен од повторени златни шестоаголници кои го прават И Елегантен и современ. Капацитет, Секоја стилска чаша за пиење може да собере до 240 мл течност и доаѓа во сет од четири. Упатства за нега : Измијте во топла вода со сапуница, исплакнете и потоа исушете ја со крпа оваа висока топка стакло сет од 4. Упатства за нега : Измијте во топла вода со сапуница, исплакнете и потоа исушете ја со крпа оваа висока топка стакло сет од 4. Истурете го вашиот шампањ или кој било друг пијалок на свадба или други забави со стил со оваа чаша. Распоред, метален дизајн криви околу основата на садот на високи топчести очила со повторени златни шестоаголници.Дизајн, Топол саќе дизајн на овие чаши за пиење прави прекрасен контраст со деликатното чисто стакло.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Нуенен 12 Парчиња Чаши За Високи Чаши Високи Стаклени Комплети Кристално Стакло Чаши За Пиење Тамблери Чисти Стаклени Чаши За
  • Неодамнешно

Нуенен 12 Парчиња Чаши За Високи Чаши Високи Стаклени Комплети Кристално Стакло Чаши За Пиење Тамблери Чисти Стаклени Чаши За

DEN 271.20

18 мл пијалоци, соодветни за различни прилики Широки Апликации : овие проѕирни чаши за пиење може да се пр

Елегантен И Модерен Дизајн Rcr Adagio Висока Топка Кристал Стакларија Во Собата За Хостинг Партии И Настани-Во собата на 6 Очила
  • Неодамнешно

Елегантен И Модерен Дизајн Rcr Adagio Висока Топка Кристал Стакларија Во Собата За Хостинг Партии И Настани-Во собата на 6 Очила

DEN 324.64

Оваа чаша можете лесно да ја користите како подарок за свадба или роденден Овие кристални очила се совр�

Хајбол-Стакло-Комплет од 6 - Хибал Чаши-Стаклен Кристал-Прекрасен Дизајниран-Чаши За Пиење - За Вода , Сок , Вино , Пиво и Коктели-13
  • Неодамнешно

Хајбол-Стакло-Комплет од 6 - Хибал Чаши-Стаклен Кристал-Прекрасен Дизајниран-Чаши За Пиење - За Вода , Сок , Вино , Пиво и Коктели-13

DEN 1096.00

Врвен кристал без олово за извонредна јасност Комплет од 6 во убава кутија 5.8" Х х 2.6 " Д Машина За Миење Са�

Нахтман Џулс Колекција Долги Чаши За Пијалоци, 13-Унца, Проѕирни, Изработени од Кристално Стакло, Висококвалитетно Стакло За
  • Неодамнешно

Нахтман Џулс Колекција Долги Чаши За Пијалоци, 13-Унца, Проѕирни, Изработени од Кристално Стакло, Висококвалитетно Стакло За

DEN 1.33

ВИСОКОКВАЛИТЕТНО КРИСТАЛНО СТАКЛО : Направено на нашите германски производствени локации, серијата им�

Џојолт Војна На Ѕвездите Стакларија. Деко Хајбол Очила Во собата на 4, 13.5 Мл Војна На Ѕвездите Очила. Стаклена тамбла со хајбол
  • Неодамнешно

Џојолт Војна На Ѕвездите Стакларија. Деко Хајбол Очила Во собата на 4, 13.5 Мл Војна На Ѕвездите Очила. Стаклена тамбла со хајбол

DEN 959.20

ОТИДОВМЕ ЦЕЛОСНО РЕТРО : вашиот омилен пијалок од старо време, пред вашиот омилен иконски класичен филм

Џојолт Гвен 18оз Хајбол Очила, 4 парчиња Високи Стаклени Комплети. Чаши За Пиење Кристално Стакло Без Олово. Чаши за вода, Стаклени
  • Неодамнешно

Џојолт Гвен 18оз Хајбол Очила, 4 парчиња Високи Стаклени Комплети. Чаши За Пиење Кристално Стакло Без Олово. Чаши за вода, Стаклени

DEN 271.20

УНИКАТНИ ЧАШИ ЗА КОКТЕЛИ : првото нешто што ќе го забележите кај стаклото гвен хајбол е неговата уникатн

Вико 5.2 Унца Мали Чаши Сок: Деца Мали Чаши За Пиење-Дегустација Очила-Мали Стаклени Чаши-Дебели И Издржливи Чаши Сок-Деца Стаклени
  • Неодамнешно

Вико 5.2 Унца Мали Чаши Сок: Деца Мали Чаши За Пиење-Дегустација Очила-Мали Стаклени Чаши-Дебели И Издржливи Чаши Сок-Деца Стаклени

DEN 351.84

Тие се дизајнирани да траат преку многу зафатена трпеза, по училишна закуска со колачиња и млеко и пред �

Џин Коктел Очила Сина Премиум Пластика Нераскинлива Еднократно | За Забава, Свадба, Патување, Базен, Кампување, Плажа, Пикник,
  • Неодамнешно

Џин Коктел Очила Сина Премиум Пластика Нераскинлива Еднократно | За Забава, Свадба, Патување, Базен, Кампување, Плажа, Пикник,

DEN 268.64

Совршен За Забави, Базени, Кади, Деца, Каравани, Излети, Брод, Кампување, На Отворено, Роденден, Вино, Кокт�