• Неодамнешно
Зебра Пенкало Зебрит Двојно Завршен Хајлајтер, Длето И Фина Точка, Жолта, 12 Пакет

Зебра Пенкало Зебрит Двојно Завршен Хајлајтер, Длето И Фина Точка, Жолта, 12 Пакет

DEN 320.32
Достапно на барање

Количина на стоки

Без пенкало за обележување на крварење нуди живост во боја што скока од страницата без да се појави на другата страна. Се одликува со фин куршум и среден врв на длето за прецизно истакнување и широко обележување, што го прави совршен за библии, правни книги и учебници. Црното, стилско буре е направено со рециклирани материјали и има пригоден џебен клип за сигурно затворање. Маркерот за хајлајтер е одличен за оценување трудови, учење, уредување груби нацрти, планирање и боење. Не крварење хајлајтер бои СЕ Ап Сертифицирани Нетоксични. Зебритниот Двојно Завршен Хајлајтер нуди живост во боја со двојна погодност. Одликувајќи се со фин куршум и средна точка на длето во едно пенкало, Хајлајтерот Зебрит има совршен врв за прецизно истакнување и широко обележување. Црното, стилско буре е направено со рециклирани материјали и има пригоден џебен клип за да можете да го прикачите на учебници, планери, табли со исечоци или кеси. Одлично за библии, учебници и белешки во училницата, Хајлајтерот без Крварење Зебрит ќе ви помогне да бидете сигурни дека не пропуштате важни информации благодарение на смелите бои и двата достапни совети.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мултибеј 1120 парчиња Долги Ленти За Истакнување, Проѕирни Ленти За Истакнување, Проѕирни Ленти За Истакнување Ленти За Читање
  • Неодамнешно

Мултибеј 1120 парчиња Долги Ленти За Истакнување, Проѕирни Ленти За Истакнување, Проѕирни Ленти За Истакнување Ленти За Читање

DEN 207.84

`+Мастило Слободен ● овие тесни ленти за обележување се направени ОД ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ, што значи дека не

ЛАБУК 6 парчиња 6етски Пастелни Слатки Хајлајтери Благи Избрани Бои Со Мек Врв На Длето, Без Сушење На Крв Брзо Лесно За Држење,
  • Неодамнешно

ЛАБУК 6 парчиња 6етски Пастелни Слатки Хајлајтери Благи Избрани Бои Со Мек Врв На Длето, Без Сушење На Крв Брзо Лесно За Држење,

DEN 79.84

€МЕКИ БЛАГИ Пастелни Бои}Пакетот вклучува 6 шарениesетски хајлајтери во различни бои, со доволно количе�

czxwyst HP7252 Пастелни Боја Хајлајтери, Половина Шеќер Избрани Боја Хајлајтери, Длето Врвот и Голем Капацитет,За Списание Библијата
  • Неодамнешно

czxwyst HP7252 Пастелни Боја Хајлајтери, Половина Шеќер Избрани Боја Хајлајтери, Длето Врвот и Голем Капацитет,За Списание Библијата

DEN 111.68

Тивко елегантни и меки обележувачи во боја, пишувањето не е блескаво, и секој од нив 6комбиниран пакет во

Шарпи Тенк Стил Хајлајтери, Врвот Длето, Флуоресцентни Жолта, Кутија од 12 &засилувач; Постојани Маркери, Парична Казна Точка,
  • Неодамнешно

Шарпи Тенк Стил Хајлајтери, Врвот Длето, Флуоресцентни Жолта, Кутија од 12 &засилувач; Постојани Маркери, Парична Казна Точка,

DEN 0.33

Производ 1 : Хајлајтери На Резервоарот Шарпи со широко буре и големо снабдување со мастило што обезбедув

Зебра Пенкало Милдлинер Двојно Заврши Хајлајтер Сет, Широк И Фино Точка Совети, Избрани Бои Мастило, 25-Пакет &засилувач; Благи
  • Неодамнешно

Зебра Пенкало Милдлинер Двојно Заврши Хајлајтер Сет, Широк И Фино Точка Совети, Избрани Бои Мастило, 25-Пакет &засилувач; Благи

DEN 566.40

Зебра Пенкало Милдлинер Двојно Завршен Хајлајтер Сет, Широки И Фини Точки Совети, Избрани Бои За Мастил�

24 Пакет Водич За Читање Ленти Обележувачи Обележувачи Обележувачи Прочитани Ленти Избрани Бои Ленти За Деца, Наставници, Луѓе
  • Неодамнешно

24 Пакет Водич За Читање Ленти Обележувачи Обележувачи Обележувачи Прочитани Ленти Избрани Бои Ленти За Деца, Наставници, Луѓе

DEN 2.00

АпликацијаНајчесто се предлага за луѓе кои страдале од Оштетување на Видот, Дислексија, Дисграфија и др

Cетски Хајлајтери Слатки Хајлајтери Избрани Бои Библиски Хајлајтери И Пенкала Без Крварење Со Мек Врв 6 Боја Markетски Пенкала
  • Неодамнешно

Cетски Хајлајтери Слатки Хајлајтери Избрани Бои Библиски Хајлајтери И Пенкала Без Крварење Со Мек Врв 6 Боја Markетски Пенкала

DEN 79.84

12 еез благи обележувачи во боја слаткиesетски хајлајтери библиски хајлајтери без крварење со мек врв на

Обележувачи на ливчиња, Пенкала За Обележување На Акварел Во Форма На Цвет, Флуоресцентни Пенкала 5-Во-1 За Училишни Канцелариски
  • Неодамнешно

Обележувачи на ливчиња, Пенкала За Обележување На Акварел Во Форма На Цвет, Флуоресцентни Пенкала 5-Во-1 За Училишни Канцелариски

DEN 1.00

Идеален подарок : нашите хајлајтери во форма на цвет можат да бидат може да се напишат на повеќето површ�