• Неодамнешно
SparePart: Toshiba Heatpipe, P000397570

SparePart: Toshiba Heatpipe, P000397570

DEN 479.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Toshiba Tecra M2 Heatsink. Toshiba Tecra M2 V Heatsink. P000397570. Сосема нов OEM Toshiba Tecra M2, M2 V Heatsink/ Heatpipe Дел# P000397570 Доаѓа со 30-дневна гаранција. Ве молиме, известете ни дали имате какви било прашања во врска со овој дел ви благодарам и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме, оставете повратни информации за да не известите како направивме за да можеме да се подобриме доколку е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Задна лента за загревање на загреаната плоча на процесорот Добра дисипација на топлина задната плоча за задниот дел од железната
  • Неодамнешно

Задна лента за загревање на загреаната плоча на процесорот Добра дисипација на топлина задната плоча за задниот дел од железната

DEN 96.00

Специјално дизајниран за AM4 Направено од висококвалитетно железо Силен и издржлив за употреба Добра ди�

20pcs лаптоп графички картички процесорот за топлина мијалник за топлина, црвен бакар за топлина, заплет за топлински мијалник
  • Неодамнешно

20pcs лаптоп графички картички процесорот за топлина мијалник за топлина, црвен бакар за топлина, заплет за топлински мијалник

DEN 2.00

Работен процес : Нашиот Shim Shim на црвениот бакар спроведува топлина и ги исполнува празнините помеѓу гра�

DZS Elec со висока моќност со топлински мијалник Алуминиумски радијатор Електронски компоненти топлински мијалник 150x70x10mm
  • Неодамнешно

DZS Elec со висока моќност со топлински мијалник Алуминиумски радијатор Електронски компоненти топлински мијалник 150x70x10mm

DEN 3.33

Радијаторот е пасивен разменувач на топлина, кој може да ја пренесе топлината генерирана од електронск�

ThermalRight TF8 2G Термичка паста со високи перформанси 12.8W/M.K, термичка паста со високи перформанси за процесор/процесор/GPU/IC/All
  • Неодамнешно

ThermalRight TF8 2G Термичка паста со високи перформанси 12.8W/M.K, термичка паста со високи перформанси за процесор/процесор/GPU/IC/All

DEN 0.67

【Високи перформанси】 Одлични перформанси доаѓаат од неговите податоци од прва класа, термичка спрово�

Меканиксиност 2 пакет M.2 SSD ладилник за топлински измет со термичка подлога за ладење алуминиум за ладење за компјутер, 70x22x6mm,
  • Неодамнешно

Меканиксиност 2 пакет M.2 SSD ладилник за топлински измет со термичка подлога за ладење алуминиум за ладење за компјутер, 70x22x6mm,

DEN 3.00

Овој ладилник за Heatsink главно се користи во компјутер за компјутерски игри, поддршка M.2 SSD компјутер M.2 2280

Нов LON0167 алуминиумски ладење Оставено топлинска топлина за отвор за отвор за топлина Сијалична ефикасност мијалник за загревање
  • Неодамнешно

Нов LON0167 алуминиумски ладење Оставено топлинска топлина за отвор за отвор за топлина Сијалична ефикасност мијалник за загревање

DEN 566.40

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Бренд : Материјал : алуминиум; Безобразна нето тежина :

Термичка термичка подлога 14,8 w/mk Непроводлива дисипација на топлина Силиконска подлога за компјутерски лаптоп загреана процесор/графичка
  • Неодамнешно

Термичка термичка подлога 14,8 w/mk Непроводлива дисипација на топлина Силиконска подлога за компјутерски лаптоп загреана процесор/графичка

DEN 1.33

【Лесно за инсталирање】 Димензија 85x45x1.0mm, термичките влошки може да се намалат слободно според вашите п

Малина Пи 4 кутија, алуминиумска лента од лента за лента за малина Пи 4 модел Б, со столбови за греење во внатрешноста, брзо
  • Неодамнешно

Малина Пи 4 кутија, алуминиумска лента од лента за лента за малина Пи 4 модел Б, со столбови за греење во внатрешноста, брзо

DEN 217.44

Алуминиумска лента од лента за лента за малина Пи 4 Стрип жлебно тело со внатрешни столбови за загревање

Goonsds 5 парчиња топлина мијалник бакар, термички влошки за ладење за ладење за лаптоп компјутер и ладење на процесорот, 15x15x0.2mm
  • Неодамнешно

Goonsds 5 парчиња топлина мијалник бакар, термички влошки за ладење за ладење за лаптоп компјутер и ладење на процесорот, 15x15x0.2mm

DEN 183.84

Лесна инсталација за вашите DIY проекти, со добар ефект на дисипација на топлина Материјал : бакар; Со ова�

Лаптоп лаптоп лаптоп лаптоп лаптоп лаптоп компјутер ладилник од 3 дијагонални метални ладилни компјутери додаток метал греење
  • Неодамнешно

Лаптоп лаптоп лаптоп лаптоп лаптоп лаптоп компјутер ладилник од 3 дијагонални метални ладилни компјутери додаток метал греење

DEN 1.00

Мијалник за топлина на бакар SSD : Усвојувајте фини материјали и софистицирана изработка, издржлива и не �