• Неодамнешно
Vlier SVLPM8CT50 Заклучени иглички, не'рѓосувачки челик, номинален дијаметар М8, должина на зафат од 50 мм

Vlier SVLPM8CT50 Заклучени иглички, не'рѓосувачки челик, номинален дијаметар М8, должина на зафат од 50 мм

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Црна рачка "T" со ослободување на копчето за месинг. Номинален дијаметар M8, должина на зафат од 50 мм. 300 серии од не'рѓосувачки челик. Земја на потекло : Соединетите држави. Заклучување игла. Заклучување игла. Vlier Lock, комерцијални иглички за заклучување на топката се опција за заштеда на трошоците за скапите воени спецификации. иглички. Нашето семејство Vlier Lock на производот е дизајнирано да се сретне со комерцијални, како што се индустриски, скелиња, ракување со материјали, возило и многу други. Понудени во повеќето популарни големини, рачките се црн алуминиум со копче за месинг и ние користиме 300 серии не'рѓосувачки за Шанк. Конфигурацијата на рачката е рачка „L“, „T“ Опции за рачка и копче. ROHS во согласност.

Повеќе детали

Избор на купувачи

вајдер 15 парчиња 3ммх40мм 304 Цилиндричен Игла За Штипки од Нерѓосувачки Челик се Користи За Додатоци За Замена На Полица Г-003-3х40мм
  • Неодамнешно

вајдер 15 парчиња 3ммх40мм 304 Цилиндричен Игла За Штипки од Нерѓосувачки Челик се Користи За Додатоци За Замена На Полица Г-003-3х40мм

DEN 1.33

201 нерѓосувачки челик, погоден за употреба во сува средина, лесен за ' рѓа кога е изложен на вода...

3,81мм Број на редови: 2 Број на иглички по ред: 10 директно иглички за приклучоци за животна средина P = 3,81 mm Крај на табла/затворен
  • Неодамнешно

3,81мм Број на редови: 2 Број на иглички по ред: 10 директно иглички за приклучоци за животна средина P = 3,81 mm Крај на табла/затворен

DEN 1.67

(1 персонални компјутери) 3,81мм Број на редови : 2 број на иглички по ред : 10 директно иглички за приклучоци

150 парчиња поделени иглички за клип R клип иглички R Split Cotter Pin Не'рѓосувачки челик разновиден игла со тешки цинк-позлатени
  • Неодамнешно

150 парчиња поделени иглички за клип R клип иглички R Split Cotter Pin Не'рѓосувачки челик разновиден игла со тешки цинк-позлатени

DEN 647.84

Дијаметар : 150 парчиња Е прилагодено : да Број на модел : R Split Cotter Pin Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина н

Плоци за прицврстување на иглички, иглички за раздвојување на тешки парчиња иглички од не'рѓосувачки челик, комплет за сплит-котер
  • Неодамнешно

Плоци за прицврстување на иглички, иглички за раздвојување на тешки парчиња иглички од не'рѓосувачки челик, комплет за сплит-котер

DEN 1.33

Со широка примена, се практични механички индустриски сврзувачки елементи за подигнување на прозорцит�

UXCELL 1/4-инчен x 1-инчен пинови за даул, легура на легура на легура за дополнителна цврстина, светла завршница и точна усогласување
  • Неодамнешно

UXCELL 1/4-инчен x 1-инчен пинови за даул, легура на легура на легура за дополнителна цврстина, светла завршница и точна усогласување

DEN 1.00

Големина : Дијаметар : 1 / 4 "и толеранција : +0.0008" / 0.0008 "; висина : 1" и толеранција : +0.02 " / 0.02"; финиш тип : полир�