• Неодамнешно
Vlier SVLPM8CT50 Заклучени иглички, не'рѓосувачки челик, номинален дијаметар М8, должина на зафат од 50 мм

Vlier SVLPM8CT50 Заклучени иглички, не'рѓосувачки челик, номинален дијаметар М8, должина на зафат од 50 мм

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Црна рачка "T" со ослободување на копчето за месинг. Номинален дијаметар M8, должина на зафат од 50 мм. 300 серии од не'рѓосувачки челик. Земја на потекло : Соединетите држави. Заклучување игла. Заклучување игла. Vlier Lock, комерцијални иглички за заклучување на топката се опција за заштеда на трошоците за скапите воени спецификации. иглички. Нашето семејство Vlier Lock на производот е дизајнирано да се сретне со комерцијални, како што се индустриски, скелиња, ракување со материјали, возило и многу други. Понудени во повеќето популарни големини, рачките се црн алуминиум со копче за месинг и ние користиме 300 серии не'рѓосувачки за Шанк. Конфигурацијата на рачката е рачка „L“, „T“ Опции за рачка и копче. ROHS во согласност.

Повеќе детали

Избор на купувачи

5 парчиња 8мм*28мм цилиндричен игла за иглички игла за иглички иглички Позиционирање иглички отпорни на корозија, мазен лежиште
  • Неодамнешно

5 парчиња 8мм*28мм цилиндричен игла за иглички игла за иглички иглички Позиционирање иглички отпорни на корозија, мазен лежиште

DEN 2.00

Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 T Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : К�

Плоци за прицврстување на иглички, иглички за раздвојување на тешки парчиња иглички од не'рѓосувачки челик, комплет за сплит-котер
  • Неодамнешно

Плоци за прицврстување на иглички, иглички за раздвојување на тешки парчиња иглички од не'рѓосувачки челик, комплет за сплит-котер

DEN 1.33

Со широка примена, се практични механички индустриски сврзувачки елементи за подигнување на прозорцит�