• Неодамнешно
Фуџифилм Инстакс Широк Монохроматски Филм, За Инстакс Мини Инстант, За Еднократна Употреба И Полароид Камера 2-Пакет

Фуџифилм Инстакс Широк Монохроматски Филм, За Инстакс Мини Инстант, За Еднократна Употреба И Полароид Камера 2-Пакет

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : 2x Fujifilm Instax Широк Монохроматски Филм. Hi-Speed ISO 800 Филм : Со врвен квалитет на жито, Instax филм обезбедува висок контраст монохроматски слики со одлични тонови. Широк Формат : уникатниот филм со супер-широк формат ви овозможува повеќе да се вклопите во вашата рамка за да снимите големи групни снимки, да исчистите макро крупен кадар и далечни пејзажи. Лесен За Вчитување Кертриџ : Секој кертриџ е дизајниран и означен за лесно вчитување и исполнет со по 10 фотографии. Високо Стабилна : новата емулзија настапува на температури ниски до 5 степени-Ц и високи до 40 степени-Ц. Се Развива Веднаш Доаѓа во кутија од 10 листови Компатибилни Со инстант камери Широки Инстант Камери СО ГОЛЕМА брзина ISO 800 филмот Настапува на 5 степени-C и дури 40 степени-C секој кертриџ е дизајниран и означен за Лесен Филм за вчитување достапен Во Широк формат.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Незаборавнипикс Инстакс Полароид Мини Филмски Синџир На Клучеви - Прилагоден Прстен За Клучеви За Слики За Фуџифилм Мини 9 Фото
  • Неодамнешно

Незаборавнипикс Инстакс Полароид Мини Филмски Синџир На Клучеви - Прилагоден Прстен За Клучеви За Слики За Фуџифилм Мини 9 Фото

DEN 126.24

Затворање на клипот ОДГОВАРА НА ЦЕЛИОТ МИНИ ФИЛМ НА ИНСТАКС ПОЛАРОИДовој привезок за капсули е направе�

Инстакс Фото Албум,2 Пакети Албум За Фуџифилм Инстакс Мини Камера, Полароид Снап ПИК-300 З2300 Инстант Камера, 2х3 Фото Албум
  • Неодамнешно

Инстакс Фото Албум,2 Пакети Албум За Фуџифилм Инстакс Мини Камера, Полароид Снап ПИК-300 З2300 Инстант Камера, 2х3 Фото Албум

DEN 1545.60

Qujifilm Instax MINI : КОМПАТИБИЛЕН со фотографии направени од Fujifilm Instax Mini 11 9 8+ 8 90 70 26 25 7s 50s Камера, Instax Сподели Сп2

Фуџифилм Инстакс Мини 11 Небесно Сина Инстант Камера Плус Оригинален Случај Фуџи, Фото Албум И Карактер На Фуџифилм 10 Филмови
  • Неодамнешно

Фуџифилм Инстакс Мини 11 Небесно Сина Инстант Камера Плус Оригинален Случај Фуџи, Фото Албум И Карактер На Фуџифилм 10 Филмови

DEN 1599.84

ВРЕДНОСТ МРАЗ СИН ПАКЕТСИНИОТ ПАКЕТ нуди вредносен пакет севоедно за да ја направите вашата пригода на�

Кодак Принтоматски Уметнички Пакет Со Инстант Камера + Цинк Хартија + 8х8 Платнена Белешка + 12 Маркери Со Двоен Врв + 100 Налепници
  • Неодамнешно

Кодак Принтоматски Уметнички Пакет Со Инстант Камера + Цинк Хартија + 8х8 Платнена Белешка + 12 Маркери Со Двоен Врв + 100 Налепници

DEN 2.67

СЕВОЕДНО ФОТОГРАФИЈА10МЕГАПИКСЕЛНАТА ПЕЧАТЕНА Камера со точка и снимање нуди комбинација од моќен сенз

Фуџифилм Инстакс Мини Врска 2 Паметен Телефон Печатач Глина Бела + Фуџи Филм Вредност Пакет + Блендата Додатоци Пакет, Вкл.
  • Неодамнешно

Фуџифилм Инстакс Мини Врска 2 Паметен Телефон Печатач Глина Бела + Фуџи Филм Вредност Пакет + Блендата Додатоци Пакет, Вкл.

DEN 2191.20

Исто така, печатете од видеа и додајте рамки, налепници или скици за да додадете повеќе од вашата личнос�