• Неодамнешно
Fujifilm Instax Плоштад SQ1 Инстант Камера Теракота Портокал Со Торбичка За Носење + Фуџи Instax Филм Вредност Пакет Додатоци Пакет Пакет, Фото Албум, Избрани Рамки + Повеќе

Fujifilm Instax Плоштад SQ1 Инстант Камера Теракота Портокал Со Торбичка За Носење + Фуџи Instax Филм Вредност Пакет Додатоци

DEN 856.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Од отпечатоци форматирани на квадрат и Автоматско Изложување На Режим На Селфи Со Еден Допир и зафат со текстура за удобно искуство со снимање, вие сте во целосна команда да ги доловите вашите најскапоцени моменти.Вклучува : Fujifilm Instax SQ1 Портокалова Камера, со објектив fujinon 65,75 mm f/12,6, кој нуди интуитивна контрола на фокусот на зоната, со минимално растојание за фокусирање од 11,8". Прикажувајќи модерен, минимален и чист дизајн, КВАДРАТНИОТ КВАДРАТ INSTAX SQ1 е исто така натоварен со карактеристики и произведува квадратни отпечатоци од 2,4" x 2,4". Ви ги даваме двете опции, Албум Со Фотографии и обоени пластични рамки. Модерен и практичен. Забавувајте се со тоа и оставете ја вашата креативност да расте! Овој Пакет Вклучува : Fujifilm Instax Плоштад 1 Теракота Портокалова Камера Fujifilm Instax Плоштад Инстант Филм 40 Листови (20 x 2) Теракота Портокалова Камера Случај - Торба Со Мека Стп Кожа Материјал Fujifilm Instax Плоштад Фото Албум 10 Креативни Ѕид Декор Виси Филм Рамки 5 Обоени 3 Инчен Маса Фото Пластични Рамки 60 Листови Шарени Фото Инстант Филмови Граница Палецот Зафат Прилог Појавување Камера Ремен 2 Батерии. Со печатење фотографии 1,5 x со големина НА МИНИ фотографија НА ИНСТАКС, секоја обична можност за фотографирање ќе ја претворите во извонредна. Уникатно квадратно опремено куќиште со отстранлив ремен за дополнителна удобност е дизајнирано и за држење и за заштита на вашиот фотоапарат.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бетдет Ретро 35мм Филмска Камера За Еднократна Употреба Рачна Будала Оптичка Камера Детска Нуркачка Камера Со Заменлив Филм,
  • Неодамнешно

Бетдет Ретро 35мм Филмска Камера За Еднократна Употреба Рачна Будала Оптичка Камера Детска Нуркачка Камера Со Заменлив Филм,

DEN 2.67

Големина На Камерата за еднократна Употреба : 9, 5х6, 0х3, 3 см / 3, 7х2, 4х1, 3 инчи, Едноставен дизајн, мала голем�

Урагани Фото Албум DIY Додатоци Комплети За Fujifilm Instax Мини Липлеј 8 9 КВАДРАТНИ 10 20-Фото Албум Со Аголни Налепници,Декоративни
  • Неодамнешно

Урагани Фото Албум DIY Додатоци Комплети За Fujifilm Instax Мини Липлеј 8 9 КВАДРАТНИ 10 20-Фото Албум Со Аголни Налепници,Декоративни

DEN 1.67

За Љубовниците,соберете фотографии во еден посебен бележник како фото албум,а потоа подарете го Аголни

З-СЈАЈ 96 Џебови Мини Филмски Паричник Фото Албум Компатибилен Со Фуџифилм Инстакс Мини Липлеј 11 9 8 7с 90 25 70 Инстант Камера,
  • Неодамнешно

З-СЈАЈ 96 Џебови Мини Филмски Паричник Фото Албум Компатибилен Со Фуџифилм Инстакс Мини Липлеј 11 9 8 7с 90 25 70 Инстант Камера,

DEN 3.33

Компатибилен Со Instax mini Li Play 11 9 8 7s 70 25 50s 90 линк филм слики (86mm * 54mm големина), име картички и кредитни картич

ФУЏИФИЛМ ИНСТАКС 300 Фото Инстант Камера Со Фуџифилм Инстакс Широк Инстант Филм Близнак Пакет Инстант Филм + Футрола За Камера
  • Неодамнешно

ФУЏИФИЛМ ИНСТАКС 300 Фото Инстант Камера Со Фуџифилм Инстакс Широк Инстант Филм Близнак Пакет Инстант Филм + Футрола За Камера

DEN 3199.20

Автоматско продолжување на објективот ф14 од 95мм со две фокусни зони (0,9 до 3м и 3м до бесконечност) Оптичк�

Кодак Принтоматски Уметнички Пакет Со Инстант Камера + Цинк Хартија + 8х8 Платнена Белешка + 12 Маркери Со Двоен Врв + 100 Налепници
  • Неодамнешно

Кодак Принтоматски Уметнички Пакет Со Инстант Камера + Цинк Хартија + 8х8 Платнена Белешка + 12 Маркери Со Двоен Врв + 100 Налепници

DEN 2.67

СЕВОЕДНО ФОТОГРАФИЈА10МЕГАПИКСЕЛНАТА ПЕЧАТЕНА Камера со точка и снимање нуди комбинација од моќен сенз