• Неодамнешно
Воена облека на отворено никогаш не издаде 2 QT OD кантина со 2 QT пустински кантина, пластика

Воена облека на отворено никогаш не издаде 2 QT OD кантина со 2 QT пустински кантина, пластика

DEN 271.20
Достапно на барање

Количина на стоки

Оригинална американска војска издаде вишок. Издржлива ткаенина на најлон Кордуа. Вклучува 2 QT кантина. Покривот доаѓа со каиш за прилагодување на тешки работи. Димензии : 10 "x 1" x 9 ". Вклучува една нова OD кантина и една нова кантина за кантина на САД е цврста пластика со завртка на капаче, способна да држи еден кварта на течен капак е изолирана со синтетичко крзно отстранлив и прилагодлива лента за носење на рамото предниот дел од предната лента за носење на рамото Заглавување за лесно отстранување на кантина мала торбичка од предната страна со затворање на кука и јамка за да ги чувате предметите безбедни.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мочен Меур За Складирање Вода со голем Капацитет,Мочен Меур За Складирање Вода,Пренослива И Преклоплива Кофа за Складирање Вода
  • Неодамнешно

Мочен Меур За Складирање Вода со голем Капацитет,Мочен Меур За Складирање Вода,Пренослива И Преклоплива Кофа за Складирање Вода

DEN 0.67

На директна сончева светлина, може да ја загрее водата до 113°F (45°C) за три до четири часа.Контејнер За Скл�

БЕСПОРТБЛ Кампување Котел 5 Галон/20л Контејнер За Вода Склопувачки Водена Менза Пренослива Торба За Носач На Вода За Пешачење
  • Неодамнешно

БЕСПОРТБЛ Кампување Котел 5 Галон/20л Контејнер За Вода Склопувачки Водена Менза Пренослива Торба За Носач На Вода За Пешачење

DEN 721.60

Лесно истурете шпигот отпорен на истекување со дизајн за вклучување / исклучување, удобна рачка прикаче

Да, што може да се сруши контејнер за вода, 4 парчиња 2,6 галон контејнери за складирање на вода за итни случаи БПА БЕСПЛАТНО,
  • Неодамнешно

Да, што може да се сруши контејнер за вода, 4 парчиња 2,6 галон контејнери за складирање на вода за итни случаи БПА БЕСПЛАТНО,

DEN 303.84

Различни обележја на скала за лесно гледање на нивото на водата Кој е вашиот план за итни случаи за вода

2,64 галон/ 20L склопувачки контејнер за вода, торба за кампување со вода за кампување преносна пластична торба за вода што
  • Неодамнешно

2,64 галон/ 20L склопувачки контејнер за вода, торба за кампување со вода за кампување преносна пластична торба за вода што

DEN 191.84

Во итни случаи, може да се користи како торба со бензин Може да се користи како мобилен резервоар за вода