• Неодамнешно
Пенливи Кристални Камени Плетени Клипови За Коса,Штипки За Коса Од Кристал За Жени, Клипови За Пеперутки, Накит За Коса за Плетенки со 3 Мали Клипови, Ленти За Коса О?

Пенливи Кристални Камени Плетени Клипови За Коса,Штипки За Коса Од Кристал За Жени, Клипови За Пеперутки, Накит За Коса за Плетенки

DEN 175.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Сјајните кристали сјаат на сонце, што ве прави во фокусот на забавата. ?●Лесно За Управување Со Скршена Коса : Само треба Да ги прицврстите во малите штипки,штипките за коса од кристал можат да ви помогнат да управувате со скршената коса, можете исто така да го користите малиот клип 3 за да направите различни стилови на коса со плетенка. Спецификации : . Клипот за коса не само што може да ви помогне да ја поправите косата на начинот на кој сакате, туку и да изгледате супер добро на огледалото. 2/5 Парчиња * Ленти За Коса Од Сатенска Ткаенина.Подготовката на штипки за коса обично се користи на страна, што е многу погодно за девојчиња со шармантна страна;можете исто така да користите две од двете страни на косата за да ја покажете симпатичноста на девојчето;може да се користи и позади, подготвувајќи неколку греди за коса за да додадете повеќе шарм за вас.?●Специјален Двослоен Дизајн Со Четири Клипови : пенливи кристални камени плетени клипови за коса со 3 мали клипови, Специјален двослоен дизајн, ставете три мали клипови на голем клип, може да ги задоволи вашите потреби за правење различни стилови фризури. Украсени со бисери и кристали, Лесни за носење и лесни за употреба.Соработувајте со различни носии, тоа ќе ви додаде повеќе шарм.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Клипови за коса За Жени, 4 ПАРЧИЊА Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен, Фиба Од Детелина Со Четири Лисја,
 • Неодамнешно

Клипови за коса За Жени, 4 ПАРЧИЊА Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен, Фиба Од Детелина Со Четири Лисја,

DEN 42.72

Совршената комбинација на картичка за коса и кристал го прави да изгледа посветло и поубаво на сонце...

АФГЧИЈАНГ Модерен Стилски Плетенка Фиба, брз француски Пресврт Фиба Неуредна Пунџа Пунџа Пин Клип, Магија Коса Стил Пресврт
 • Неодамнешно

АФГЧИЈАНГ Модерен Стилски Плетенка Фиба, брз француски Пресврт Фиба Неуредна Пунџа Пунџа Пин Клип, Магија Коса Стил Пресврт

DEN 3.00

? Брз француски Пресврт Фиба : Создадете нова фризура за неколку секунди со оваа стилска фиба, тоа е едно�

Кристал Пролет Клип Коса Клип Дами Кореја Коса Картичка Глава Хоризонтална Клип Коса Орнаменти Конска Опашка Врвот Клип
 • Неодамнешно

Кристал Пролет Клип Коса Клип Дами Кореја Коса Картичка Глава Хоризонтална Клип Коса Орнаменти Конска Опашка Врвот Клип

DEN 692.80

Едноставна и класична форма, правејќи го цветот повеќе тродимензионален Употреба НА 3д процес на депонд

Персонализирани Алигаторски Клипови За Коса За Стилизирање Пресек Од Нерѓосувачки Челик ПРИЛАГОДЕНА Слика САМОСТОЈНА Метална
 • Неодамнешно

Персонализирани Алигаторски Клипови За Коса За Стилизирање Пресек Од Нерѓосувачки Челик ПРИЛАГОДЕНА Слика САМОСТОЈНА Метална

DEN 633.60

?Овие додатоци за стилизирање на косата имаат различни клипови, вклучувајќи сопствено име и персонализ�

Девојки исклучителни секакви клипови за коса бисерна Коса Канџа Силно Држење Клипови За Нокти За Коса Нелепење Средно Голема
 • Неодамнешно

Девојки исклучителни секакви клипови за коса бисерна Коса Канџа Силно Држење Клипови За Нокти За Коса Нелепење Средно Голема

DEN 596.48

Фиба во француски стил : едноставна и дарежлива, може да ги задоволи вашите различни потреби Овој прекра

4 Парчиња Конска Опашка Клипови За Коса За Женски Градиент, Канџи За Стилизирање На Коса Од Кристал За Бухти Држач За Коса,
 • Неодамнешно

4 Парчиња Конска Опашка Клипови За Коса За Женски Градиент, Канџи За Стилизирање На Коса Од Кристал За Бухти Држач За Коса,

DEN 2.00

●Премиум материјал : овие штипки за коса од опашка се изработени од висококвалитетен абс пластичен и кр

Шонски клипови со знаме од не'рѓосувачки челик за јаже со знаме- 4 пакувања 3,5 инчи вртливата прилепена кука со знаме на кука,
 • Неодамнешно

Шонски клипови со знаме од не'рѓосувачки челик за јаже со знаме- 4 пакувања 3,5 инчи вртливата прилепена кука со знаме на кука,

DEN 247.84

100% не'рѓосувачки челик 304 Увезен Предности : Нето тежината на секој клип за прицврстување на окото е 63 гр�

Транспарентна Коса Канџи Стеги За Коса Рак Клип Голема Големина Пластични Матирани Клипови За Коса Додатоци За Коса За Жени
 • Неодамнешно

Транспарентна Коса Канџи Стеги За Коса Рак Клип Голема Големина Пластични Матирани Клипови За Коса Додатоци За Коса За Жени

DEN 0.67

Материјал : Пластика / Смола.Материјалот е одличен и издржлив Едноставен дизајн и одлична изработка...

WLLHYF 2 Парчиња Коса Лакови Шарени Лента, Принцеза Лента Бисер Ресни Девојки Коса Додатоци Вез Алигатор Клипови За Девојки
 • Неодамнешно

WLLHYF 2 Парчиња Коса Лакови Шарени Лента, Принцеза Лента Бисер Ресни Девојки Коса Додатоци Вез Алигатор Клипови За Девојки

DEN 2.67

●Совршено Пакување●лентата за коса вклучува два клипови за коса со лак, една во сина серија од соништа�

У-М Овошје Коса Клипови Симпатична Боја Фиба Страна Клип Бебе Клип Главата Облека Лубеница Додатоци За Коса Ефективни И Добар
 • Неодамнешно

У-М Овошје Коса Клипови Симпатична Боја Фиба Страна Клип Бебе Клип Главата Облека Лубеница Додатоци За Коса Ефективни И Добар

DEN 159.84

Материјал : Алуминиумско Моделирање : Геометријасе потсетува дека поради светлосните ефекти, поставкит

40 ПАРЧИЊА Големи 6 Инчни Лакови За Коса За Девојчиња Бруто Зрнеста Лента Додатоци За Коса За Мали Деца Со Алигаторски Клипови
 • Неодамнешно

40 ПАРЧИЊА Големи 6 Инчни Лакови За Коса За Девојчиња Бруто Зрнеста Лента Додатоци За Коса За Мали Деца Со Алигаторски Клипови

DEN 0.33

Пакетот За Лакови За коса Вклучува40 ПАРЧИЊА (40 Бои) Со 40 различни бои Сигурно ќе најдете боја што одговар

4 ПАРЧИЊА француски Закривен Клип За Коса, Џиновски Класични Шноли За Коса Од Патка, Овална Канџа За Коса Од Ајкула Алигатор,
 • Неодамнешно

4 ПАРЧИЊА француски Закривен Клип За Коса, Џиновски Класични Шноли За Коса Од Патка, Овална Канџа За Коса Од Ајкула Алигатор,

DEN 191.84

?●Силно Држење● францускиот конкорд закривениот клип за коса со неколку заби може да држи многу коса ц�

Картички За Прикажување клипови за коса 200 ПАРЧИЊА 6,3 х 7,3 см Картички за Прикажување Накит Со Бела Хартија  Држач За Прикажување
 • Неодамнешно

Картички За Прикажување клипови за коса 200 ПАРЧИЊА 6,3 х 7,3 см Картички за Прикажување Накит Со Бела Хартија  Држач За Прикажување

DEN 1.00

Материјал : Картичките За Прикажување Лак се изработени од висококвалитетна дебела хартија за картички

200 хартиени клипови 28мм Шарени клипови за хартија, мали клипови за хартија за еднократна употреба на хартија за училиште,
 • Неодамнешно

200 хартиени клипови 28мм Шарени клипови за хартија, мали клипови за хартија за еднократна употреба на хартија за училиште,

DEN 76.64

Име на производот 200 клипови со боја на хартија Производот е долг 28мм и се става во цилиндер Бои хартиен

15 парчиња Блинг 6 Инчни Лакови За Коса Големи Големи Светкави Светки Лакови Алигаторски Клипови За Коса За Девојчиња Мали Деца
 • Неодамнешно

15 парчиња Блинг 6 Инчни Лакови За Коса Големи Големи Светкави Светки Лакови Алигаторски Клипови За Коса За Девојчиња Мали Деца

DEN 191.84

Големи лакови за коса за девојчиња, 6 инчи, изработени од лента со светки со материјал од ткаенина,прикач

4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, Зелена Апстрактна
 • Неодамнешно

4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, Зелена Апстрактна

DEN 1.00

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

100 Пакувања Избрани Боја Пеперутка Коса Клипови, Убава Мини Пеперутка Коса Клипови Додатоци За Коса За Жени И Девојки, Случајна
 • Неодамнешно

100 Пакувања Избрани Боја Пеперутка Коса Клипови, Убава Мини Пеперутка Коса Клипови Додатоци За Коса За Жени И Девојки, Случајна

DEN 1.33

ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : Пакетот доаѓа со 100 Парчиња клипови за коса од пеперутка, кои содржат 7 различни бои, црве�