• Неодамнешно
Универзална 95001 клипови со жица обложена со пластика, број 1, разновидни бои, 500/пакет

Универзална 95001 клипови со жица обложена со пластика, број 1, разновидни бои, 500/пакет

DEN 145.92
Достапно на барање

Количина на стоки

Продаден како 500/пакет. Лесно лизгајте ги и исклучете ги документите без да ги оштетите индивидуалните чаршафи. Идеално за кодирање или сигнализација во боја. 500 по пакет. Нежните финиши помагаат да се спречат солзи и рипчиња. Продаден како 500/пакет. Лесно лизгајте ги и исклучете ги документите без да ги оштетите индивидуалните чаршафи. Идеално за кодирање или сигнализација во боја. 500 по пакет. Нежните финиши помагаат да се спречат солзи и рипчиња. Светло обоени, висококвалитетни клипови имаат мазна винилна обвивка. Клиповите безбедно одржуваат документи заедно додека лесно се лизгаат и исклучуваат документи, без да ги оштетат поединечните чаршафи. Широк спектар на бои, исто така, ги прави идеални за кодирање, сигнализирање и обележување. Тип на клип/стегач : Клипови за хартија; Боја (и) : разновиден; Материјал (и) : Винил обложена жица; Големина : Бр. 1.

Повеќе детали

Избор на купувачи

WLLHYF 2 Парчиња Коса Лакови Шарени Лента, Принцеза Лента Бисер Ресни Девојки Коса Додатоци Вез Алигатор Клипови За Девојки
 • Неодамнешно

WLLHYF 2 Парчиња Коса Лакови Шарени Лента, Принцеза Лента Бисер Ресни Девојки Коса Додатоци Вез Алигатор Клипови За Девојки

DEN 2.67

●Совршено Пакување●лентата за коса вклучува два клипови за коса со лак, една во сина серија од соништа�

Кристал Пролет Клип Коса Клип Дами Кореја Коса Картичка Глава Хоризонтална Клип Коса Орнаменти Конска Опашка Врвот Клип
 • Неодамнешно

Кристал Пролет Клип Коса Клип Дами Кореја Коса Картичка Глава Хоризонтална Клип Коса Орнаменти Конска Опашка Врвот Клип

DEN 692.80

Едноставна и класична форма, правејќи го цветот повеќе тродимензионален Употреба НА 3д процес на депонд

Картички За Прикажување клипови за коса 200 ПАРЧИЊА 6,3 х 7,3 см Картички за Прикажување Накит Со Бела Хартија  Држач За Прикажување
 • Неодамнешно

Картички За Прикажување клипови за коса 200 ПАРЧИЊА 6,3 х 7,3 см Картички за Прикажување Накит Со Бела Хартија  Држач За Прикажување

DEN 1.00

Материјал : Картичките За Прикажување Лак се изработени од висококвалитетна дебела хартија за картички

3 Парчиња Виножито Ланци За Коса Долги 19 Инчи Кристал Екстензии За Коса Клип За Коса Клипови За Плетење Коса Додатоци За Плетенки
 • Неодамнешно

3 Парчиња Виножито Ланци За Коса Долги 19 Инчи Кристал Екстензии За Коса Клип За Коса Клипови За Плетење Коса Додатоци За Плетенки

DEN 207.84

●Пакет : 3 парчиња шарени штипки за коса од реси од кристал, доволно за целото секојдневно облекување и с

Омилен лак 30 ПАРЧИЊА 15 Бои Бебе Девојки Целосно Наредени Коса Клипови Мали 2 Бруто Жито Лента Коса Лакови Клипови Бебе Барети
 • Неодамнешно

Омилен лак 30 ПАРЧИЊА 15 Бои Бебе Девојки Целосно Наредени Коса Клипови Мали 2 Бруто Жито Лента Коса Лакови Клипови Бебе Барети

DEN 159.84

100% полиестер гросгрин+Целосно Обложен Клипвисок Квалитет : лакот за бебиња е изработен од нежни панделк

15 парчиња Блинг 6 Инчни Лакови За Коса Големи Големи Светкави Светки Лакови Алигаторски Клипови За Коса За Девојчиња Мали Деца
 • Неодамнешно

15 парчиња Блинг 6 Инчни Лакови За Коса Големи Големи Светкави Светки Лакови Алигаторски Клипови За Коса За Девојчиња Мали Деца

DEN 191.84

Големи лакови за коса за девојчиња, 6 инчи, изработени од лента со светки со материјал од ткаенина,прикач

Цветна Коса од Плумерија, 24 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Од Цвет Од Хавајска Пена, Клипови За Коса На Хаваи За Жени, Украси За Коса
 • Неодамнешно

Цветна Коса од Плумерија, 24 ПАРЧИЊА Клипови За Коса Од Цвет Од Хавајска Пена, Клипови За Коса На Хаваи За Жени, Украси За Коса

DEN 3.33

Удобно за носење : Лесен за употреба, лесен за носење, лесно фиксиран на косата, нема да ја заплетка косат

4 Парчиња Конска Опашка Клипови За Коса За Женски Градиент, Канџи За Стилизирање На Коса Од Кристал За Бухти Држач За Коса,
 • Неодамнешно

4 Парчиња Конска Опашка Клипови За Коса За Женски Градиент, Канџи За Стилизирање На Коса Од Кристал За Бухти Држач За Коса,

DEN 2.00

●Премиум материјал : овие штипки за коса од опашка се изработени од висококвалитетен абс пластичен и кр

Qjaiune 200 пакувања со зелена хартија клипови обоени канцелариски клипови, мали клипови за хартија 1,1 инчи / 28мм винил обложени
 • Неодамнешно

Qjaiune 200 пакувања со зелена хартија клипови обоени канцелариски клипови, мали клипови за хартија 1,1 инчи / 28мм винил обложени

DEN 111.84

Сите наши производи претрпеа строга инспекција за квалитет пред пакувањето, за да можете да купите со д�

Персонализирани Алигаторски Клипови За Коса За Стилизирање Пресек Од Нерѓосувачки Челик ПРИЛАГОДЕНА Слика САМОСТОЈНА Метална
 • Неодамнешно

Персонализирани Алигаторски Клипови За Коса За Стилизирање Пресек Од Нерѓосувачки Челик ПРИЛАГОДЕНА Слика САМОСТОЈНА Метална

DEN 633.60

?Овие додатоци за стилизирање на косата имаат различни клипови, вклучувајќи сопствено име и персонализ�

Клипови За Канџи За Цветна Коса За Жени, 2 парчиња Голема Сончогледова Коса Клипови За Вилица Коса Фати Барет Стегач За Вилица
 • Неодамнешно

Клипови За Канџи За Цветна Коса За Жени, 2 парчиња Голема Сончогледова Коса Клипови За Вилица Коса Фати Барет Стегач За Вилица

DEN 1.67

Симпатичен и живописен дизајн : металните клипови за коса од пеперутка се дизајнирани ВО 3д форма на пеп�

Пенливи Кристални Камени Плетени Клипови За Коса,Штипки За Коса Од Кристал За Жени, Клипови За Пеперутки, Накит За Коса за Плетенки
 • Неодамнешно

Пенливи Кристални Камени Плетени Клипови За Коса,Штипки За Коса Од Кристал За Жени, Клипови За Пеперутки, Накит За Коса за Плетенки

DEN 175.84

Сјајните кристали сјаат на сонце, што ве прави во фокусот на забавата ?●Лесно За Управување Со Скршена К

4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, Зелена Апстрактна
 • Неодамнешно

4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, Зелена Апстрактна

DEN 1.00

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Клипови За Нокти За коса Златна Коса Ноктот Ајкулата Косата Ноктот Барет Метални Стеги За Коса Големи Додатоци За Коса За Жени
 • Неодамнешно

Клипови За Нокти За коса Златна Коса Ноктот Ајкулата Косата Ноктот Барет Метални Стеги За Коса Големи Додатоци За Коса За Жени

DEN 111.84

Металните Шноли За Нокти за Коса се изработени од акрилна и безбедна метална пружина, кои се издржливи �

Парцелона француска Спирална Крива Желка Школка Кафеава 3.5 Испреплетени Заби Безбедна Без Лизгање Зафат Целулоид Ацетат Вилица
 • Неодамнешно

Парцелона француска Спирална Крива Желка Школка Кафеава 3.5 Испреплетени Заби Безбедна Без Лизгање Зафат Целулоид Ацетат Вилица

DEN 175.20

Произведено Во Франција; Додатоци За Коса Од Парцелона Големина : Прибл 3,5 инчи ; 9 см (пакетот вклучува 2 к

Девојки исклучителни секакви клипови за коса бисерна Коса Канџа Силно Држење Клипови За Нокти За Коса Нелепење Средно Голема
 • Неодамнешно

Девојки исклучителни секакви клипови за коса бисерна Коса Канџа Силно Држење Клипови За Нокти За Коса Нелепење Средно Голема

DEN 596.48

Фиба во француски стил : едноставна и дарежлива, може да ги задоволи вашите различни потреби Овој прекра

Шонски клипови со знаме од не'рѓосувачки челик за јаже со знаме- 4 пакувања 3,5 инчи вртливата прилепена кука со знаме на кука,
 • Неодамнешно

Шонски клипови со знаме од не'рѓосувачки челик за јаже со знаме- 4 пакувања 3,5 инчи вртливата прилепена кука со знаме на кука,

DEN 247.84

100% не'рѓосувачки челик 304 Увезен Предности : Нето тежината на секој клип за прицврстување на окото е 63 гр�

40 ПАРЧИЊА Големи 6 Инчни Лакови За Коса За Девојчиња Бруто Зрнеста Лента Додатоци За Коса За Мали Деца Со Алигаторски Клипови
 • Неодамнешно

40 ПАРЧИЊА Големи 6 Инчни Лакови За Коса За Девојчиња Бруто Зрнеста Лента Додатоци За Коса За Мали Деца Со Алигаторски Клипови

DEN 0.33

Пакетот За Лакови За коса Вклучува40 ПАРЧИЊА (40 Бои) Со 40 различни бои Сигурно ќе најдете боја што одговар