• Неодамнешно
ГСДНВ Есенски И Зимски Додатоци За Коса Лак Нето Црвена Свила Сатен корејски Ретро Крпа Клип Фиба

ГСДНВ Есенски И Зимски Додатоци За Коса Лак Нето Црвена Свила Сатен корејски Ретро Крпа Клип Фиба

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

PRACЕТСКИ И ПРАКТИЧНИ : Ракувајте со која било густа или тенка,виткана или права коса,цврсто држете ја на главите без да ја повредите косата и носи прекрасен стил на коса.No девојка може да се спротивстави на сите видови на облека погодна за дневни или банкет украси!ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : изработен е од висококвалитетен материјал,издржлив,може да се користи како добар помошник за вашата шминка и лесен за правење сопствена фризура. PRACЕТСКИ И ПРАКТИЧНИ : Ракувајте со која било густа или тенка,виткана или права коса,цврсто држете ја на главите без да ја повредите косата и носи прекрасен стил на коса.Благодарам!.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Ниту една девојка не може да ја одбие оваа фиба!Погоден за жени од сите стилови, тој е идеален подарок за годишнини,родендени и собири на роднини,пријатели и љубовници.No девојка може да се спротивстави на сите видови на облека погодна за дневни или банкет украси!. МОДА и РЕТРО : дизајнот е ретро и елегантен,погоден за специјални прилики како што се свадбени носии,танцови забави,забави и фото реквизити.МОДА и РЕТРО : дизајнот е ретро и елегантен,погоден за специјални прилики како што се свадбени носии,танцови забави,забави и фото реквизити.

Повеќе детали

Избор на купувачи

15 парчиња Блинг 6 Инчни Лакови За Коса Големи Големи Светкави Светки Лакови Алигаторски Клипови За Коса За Девојчиња Мали Деца
  • Неодамнешно

15 парчиња Блинг 6 Инчни Лакови За Коса Големи Големи Светкави Светки Лакови Алигаторски Клипови За Коса За Девојчиња Мали Деца

DEN 191.84

Големи лакови за коса за девојчиња, 6 инчи, изработени од лента со светки со материјал од ткаенина,прикач

Ммлзел Додатоци За Коса Клипови За Коса Клипови За Коса Клипови За Мали Димензии Клип За Конска Опашка клип врвот Клип Пролет
  • Неодамнешно

Ммлзел Додатоци За Коса Клипови За Коса Клипови За Коса Клипови За Мали Димензии Клип За Конска Опашка клип врвот Клип Пролет

DEN 2529.76

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Qjaiune 200 пакувања со зелена хартија клипови обоени канцелариски клипови, мали клипови за хартија 1,1 инчи / 28мм винил обложени
  • Неодамнешно

Qjaiune 200 пакувања со зелена хартија клипови обоени канцелариски клипови, мали клипови за хартија 1,1 инчи / 28мм винил обложени

DEN 111.84

Сите наши производи претрпеа строга инспекција за квалитет пред пакувањето, за да можете да купите со д�

Шонски клипови со знаме од не'рѓосувачки челик за јаже со знаме- 4 пакувања 3,5 инчи вртливата прилепена кука со знаме на кука,
  • Неодамнешно

Шонски клипови со знаме од не'рѓосувачки челик за јаже со знаме- 4 пакувања 3,5 инчи вртливата прилепена кука со знаме на кука,

DEN 247.84

100% не'рѓосувачки челик 304 Увезен Предности : Нето тежината на секој клип за прицврстување на окото е 63 гр�

100 Пакувања Избрани Боја Пеперутка Коса Клипови, Убава Мини Пеперутка Коса Клипови Додатоци За Коса За Жени И Девојки, Случајна
  • Неодамнешно

100 Пакувања Избрани Боја Пеперутка Коса Клипови, Убава Мини Пеперутка Коса Клипови Додатоци За Коса За Жени И Девојки, Случајна

DEN 1.33

ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : Пакетот доаѓа со 100 Парчиња клипови за коса од пеперутка, кои содржат 7 различни бои, црве�

Клипови За Канџи За Цветна Коса 4.3 Голем Метал Златен Клип За Фаќање Коса За Скара Жени кои не се Лизгаат француски Цветен
  • Неодамнешно

Клипови За Канџи За Цветна Коса 4.3 Голем Метал Златен Клип За Фаќање Коса За Скара Жени кои не се Лизгаат француски Цветен

DEN 0.33

?Злато Две Срце И Бела Мушка Дизајн : злато цвет коса канџи клипови едноставен и стилски изглед, и генија�

Пенливи Кристални Камени Плетени Клипови За Коса,Штипки За Коса Од Кристал За Жени, Клипови За Пеперутки, Накит За Коса за Плетенки
  • Неодамнешно

Пенливи Кристални Камени Плетени Клипови За Коса,Штипки За Коса Од Кристал За Жени, Клипови За Пеперутки, Накит За Коса за Плетенки

DEN 175.84

Сјајните кристали сјаат на сонце, што ве прави во фокусот на забавата ?●Лесно За Управување Со Скршена К

Клипови За Нокти За коса Златна Коса Ноктот Ајкулата Косата Ноктот Барет Метални Стеги За Коса Големи Додатоци За Коса За Жени
  • Неодамнешно

Клипови За Нокти За коса Златна Коса Ноктот Ајкулата Косата Ноктот Барет Метални Стеги За Коса Големи Додатоци За Коса За Жени

DEN 111.84

Металните Шноли За Нокти за Коса се изработени од акрилна и безбедна метална пружина, кои се издржливи �

Клипови за коса За Жени, 4 ПАРЧИЊА Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен, Фиба Од Детелина Со Четири Лисја,
  • Неодамнешно

Клипови за коса За Жени, 4 ПАРЧИЊА Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен, Фиба Од Детелина Со Четири Лисја,

DEN 42.72

Совршената комбинација на картичка за коса и кристал го прави да изгледа посветло и поубаво на сонце...