• Неодамнешно
Фабер-Кастел Бришач ПластикаРакав Мини, Црна

Фабер-Кастел Бришач ПластикаРакав Мини, Црна

DEN 76.80
Достапно на барање

Количина на стоки

Фабер Кастел. 182410. Мини Гума за ракави фабер-Кастел Со својата ergономска форма гарантира удобно и меко бришење. Квалитетната гума за бришење е идеална за моливи и обоени моливи. Пвц бесплатна гума за бришење гарантира меко бришење и без брус гума за џвакање е добро заштитена од нечистотија во прилично заштитна обвивка. Можете да најдете повеќе артикли во нашата брендирана продавница. За да го направите ова, кликнете на името на брендот "Фабер-Кастел" под насловот на производот.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Гуми за бришење коцки со Зафат Со Различна Форма Гума За Бришење Винил Бела Гума За Уметничко Цртање Пишување Скицирање
  • Неодамнешно

Гуми за бришење коцки со Зафат Со Различна Форма Гума За Бришење Винил Бела Гума За Уметничко Цртање Пишување Скицирање

DEN 3.00

Различни обрасци : еве 4 различни форми на гуми за бришење коцки, триаголник, овална, ромб и форма на камч�