• Неодамнешно
МОЈОТ ДРАП Коктел Салфетки 11 х 11 см / 4.5 х 4.5 -

МОЈОТ ДРАП Коктел Салфетки 11 х 11 см / 4.5 х 4.5 -

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

МОЈОТ ДРАП Црвен Тартан Божиќни Памучни коктел салфетки се дел од низа софистицирани нијанси кои нудат шик и луксузно чувство за дополнување на вашите јадења, прибор за јадење и маса. 50-те единици на секоја ролна, откинете непречено за лесна употреба и практично складирање. Сите мои ПРОИЗВОДИ можат да бидат за еднократна употреба и се биоразградливи, или може да се мијат до 6 пати. МОЈОТ ДРАП Црвен Тартан Божиќни Памучни коктел салфетки се дел од низа софистицирани нијанси кои нудат шик и луксузно чувство за дополнување на вашите јадења, прибор за јадење и маса. 50-те единици на секоја ролна, откинете непречено за лесна употреба и практично складирање. Сите мои ПРОИЗВОДИ можат да бидат за еднократна употреба и се биоразградливи, или може да се мијат до 6 пати.

Повеќе детали

Избор на купувачи

50 Црни Златни Салфетки 3-слојни Коктел Салфетки Спречени 5 х 5 Инчи Салфетки Црвена Фолија Трим Лента За Еднократна Употреба
  • Неодамнешно

50 Црни Златни Салфетки 3-слојни Коктел Салфетки Спречени 5 х 5 Инчи Салфетки Црвена Фолија Трим Лента За Еднократна Употреба

DEN 1.67

●Преклопена ГОЛЕМИНА НА МАТЕРИЈАЛ : 5 Инчи Х 5 Инчи; рамна големина : 10 Инчи Х 10 Инчи ●ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : с�

ЕНЕВОТКС Кампување Коктел Салфетки Хамбургер Цртан Филм Симпатична Декор Салфетки 20 Х 20 Инчи За Семејни Вечери, Свадби, Коктел,
  • Неодамнешно

ЕНЕВОТКС Кампување Коктел Салфетки Хамбургер Цртан Филм Симпатична Декор Салфетки 20 Х 20 Инчи За Семејни Вечери, Свадби, Коктел,

DEN 0.67

Пакетот Вклучува : Комплет од 4 Салфетки со големина од 20 Инчи на 20 Инчи Додадете допир на час на вашата т�

Ихр Идеален Дом Опсег Коктел Салфетки За Еднократна Употреба 3-Слоја Хартија Партија Салфетка Пакет, 5 х 5, Прекрасна Зајаче,
  • Неодамнешно

Ихр Идеален Дом Опсег Коктел Салфетки За Еднократна Употреба 3-Слоја Хартија Партија Салфетка Пакет, 5 х 5, Прекрасна Зајаче,

DEN 1.67

Идеалниот Дом Опсег е исклучиво претставен во Соединетите држави Од Бостон Интернационал и се смета за

ЕНЕВОТКС Шарени Салфетки Вечера Мали Кучиња Принцези Беспрекорно Векторско Кампување Коктел Салфетки 20 Х 20 Инчи За Семејни
  • Неодамнешно

ЕНЕВОТКС Шарени Салфетки Вечера Мали Кучиња Принцези Беспрекорно Векторско Кампување Коктел Салфетки 20 Х 20 Инчи За Семејни

DEN 3.00

Пакетот Вклучува : Комплет од 4 Салфетки со големина од 20 Инчи на 20 Инчи Додадете допир на час на вашата т�

ЕНЕВОТКС Фенси Коктел Салфетки Мода Креативно Цртано Сликарство Елегантни Салфетки 20 Х 20 Инчи За Семејни Вечери,Свадби, Коктел,
  • Неодамнешно

ЕНЕВОТКС Фенси Коктел Салфетки Мода Креативно Цртано Сликарство Елегантни Салфетки 20 Х 20 Инчи За Семејни Вечери,Свадби, Коктел,

DEN 1.00

Додадете допир на час на вашата трпеза со поставување на овие елегантни салфетки за вечера кои помагаат