• Неодамнешно
Фзздп Пренослив Компас, Мултифункционален Пренослив Метален Компас За Пешачење/Патување/Кампување

Фзздп Пренослив Компас, Мултифункционален Пренослив Метален Компас За Пешачење/Патување/Кампување

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Лесен за носење, компасот е со средна големина и лесен за носење. Спортски проекти на отворено : велосипед крос-кантри пешачење кампување. овој компас е водоотпорен и отпорен на удари, погоден за возење, кампување, пешачење, авантура и други активности на отворено, така што овој компас е добра алатка за ранци, кампери, планинари, ловци, геолози да прават активности на отворено.Лесен за носење, компасот е со средна големина и лесен за носење. Применливи прилики и луѓе. Главни Функции,Основно позиционирање, мерење на азимут, агол на отклонување, лесно е да се читаат податоци во секое време во секое време, одлични за кампување, пешачење, истражување и други активности на отворено. Лесен за носење, компасот е со средна големина и лесен за носење. Се препорачува да го ставите во џеб, ранец, така што вашата насока секогаш ќе биде точна.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ЖУХВ 50м Водоотпорен Компас За Нуркање Подводен Пештерски Компас За Кампување Со Нараквица За Нуркање Флуоресцентен Компас За
  • Неодамнешно

ЖУХВ 50м Водоотпорен Компас За Нуркање Подводен Пештерски Компас За Кампување Со Нараквица За Нуркање Флуоресцентен Компас За

DEN 2332.80

Овој компас прифаќа дизајн на рачен часовник, лесен и пренослив, поудобен за употреба Квалитетна стакле

Поморски Цврст Месинг Сончев Компас За Патување Пешачење Џеб За Кампување Компас Џеб Со Копче За Притискање Сончев Часовник
  • Неодамнешно

Поморски Цврст Месинг Сончев Компас За Патување Пешачење Џеб За Кампување Компас Џеб Со Копче За Притискање Сончев Часовник

DEN 364.64

?МАТЕРИЈАЛ : Месинг ?ГОЛЕМИНА : 4 Инчи ?СОНЧЕВИОТ КОМПАС : Е Пренослива Верзија На Традиционален Сончев Ч

GSPORTFIS 1pc Надворешен Свирче Компас Термометар 3 Во 1 Кампување Пешачење Додаток Мулти-Функционални Алатки За Преживување
  • Неодамнешно

GSPORTFIS 1pc Надворешен Свирче Компас Термометар 3 Во 1 Кампување Пешачење Додаток Мулти-Функционални Алатки За Преживување

DEN 398.40

3 во 1 мултифункционален итен свиреж 3 функција : свирче, термометар, компас Издржлив пластичен свирче и н

SAWQF Носат Мали Приврзоци, Привезоци За Компас За Гуми, Персонализирани Приврзоци За Клучеви Хуманизиран Дизајн, Прецизна Оклузија
  • Неодамнешно

SAWQF Носат Мали Приврзоци, Привезоци За Компас За Гуми, Персонализирани Приврзоци За Клучеви Хуманизиран Дизајн, Прецизна Оклузија

DEN 1.67

овој компас е водоотпорен и отпорен на удари, погоден за возење, кампување, пешачење, авантура,.Главни Фу

Цдгх Надворешна Опрема Професионален Компас Ротирачка Рамка Универзална И Сигурна Авантура За Качување Додатоци За Компас
  • Неодамнешно

Цдгх Надворешна Опрема Професионален Компас Ротирачка Рамка Универзална И Сигурна Авантура За Качување Додатоци За Компас

DEN 324.80

Течна комора и прецизен инклинометаршто покажува вистински север Разновидни и практични производи на �