• Неодамнешно
Фзздп Пренослив Компас, Мултифункционален Пренослив Метален Компас За Пешачење/Патување/Кампување

Фзздп Пренослив Компас, Мултифункционален Пренослив Метален Компас За Пешачење/Патување/Кампување

DEN 1.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Лесен за носење, компасот е со средна големина и лесен за носење. Спортски проекти на отворено : велосипед крос-кантри пешачење кампување. овој компас е водоотпорен и отпорен на удари, погоден за возење, кампување, пешачење, авантура и други активности на отворено, така што овој компас е добра алатка за ранци, кампери, планинари, ловци, геолози да прават активности на отворено.Лесен за носење, компасот е со средна големина и лесен за носење. Применливи прилики и луѓе. Главни Функции,Основно позиционирање, мерење на азимут, агол на отклонување, лесно е да се читаат податоци во секое време во секое време, одлични за кампување, пешачење, истражување и други активности на отворено. Лесен за носење, компасот е со средна големина и лесен за носење. Се препорачува да го ставите во џеб, ранец, така што вашата насока секогаш ќе биде точна.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Јусдф Пренослив Компас Воен Кампување На Отворено Мини Преклопен Објектив Компас Армиски Опстанок Прецизни Алатки За Експедиција
 • Неодамнешно

Јусдф Пренослив Компас Воен Кампување На Отворено Мини Преклопен Објектив Компас Армиски Опстанок Прецизни Алатки За Експедиција

DEN 3.00

Компас изработен од пластика со големо влијание Компас За Алатка за Преживување во итни случаи идеален

ЖУХВ 50м Водоотпорен Компас За Нуркање Подводен Пештерски Компас За Кампување Со Нараквица За Нуркање Флуоресцентен Компас За
 • Неодамнешно

ЖУХВ 50м Водоотпорен Компас За Нуркање Подводен Пештерски Компас За Кампување Со Нараквица За Нуркање Флуоресцентен Компас За

DEN 2332.80

Овој компас прифаќа дизајн на рачен часовник, лесен и пренослив, поудобен за употреба Квалитетна стакле

GSPORTFIS 1pc Надворешен Свирче Компас Термометар 3 Во 1 Кампување Пешачење Додаток Мулти-Функционални Алатки За Преживување
 • Неодамнешно

GSPORTFIS 1pc Надворешен Свирче Компас Термометар 3 Во 1 Кампување Пешачење Додаток Мулти-Функционални Алатки За Преживување

DEN 398.40

3 во 1 мултифункционален итен свиреж 3 функција : свирче, термометар, компас Издржлив пластичен свирче и н

WJCCY 3 Во 1 Црн Компас Термометар Закачалка Клуч Прстен Појавување Кампување Качување Пешачење Мини Карабинер Клуч Синџир Мулти-Алатка
 • Неодамнешно

WJCCY 3 Во 1 Црн Компас Термометар Закачалка Клуч Прстен Појавување Кампување Качување Пешачење Мини Карабинер Клуч Синџир Мулти-Алатка

DEN 2.00

Материјал : Метал И Ткаенина Режим на прикажување : тип на покажувач Цел : укажуваат на навигација...

Компас, Надворешен Компас, Професионален Геолошки Компас Со Висока Точност На Отворено Водоотпорен Флуоресцентен Компас Геолошки
 • Неодамнешно

Компас, Надворешен Компас, Професионален Геолошки Компас Со Висока Точност На Отворено Водоотпорен Флуоресцентен Компас Геолошки

DEN 2.33

Карактеристика : мултифункционален геолошки компас, скалата за бирање е јасна, лесна за читање.Прозраче

UXZDX Отворено Пешачење Кампас Преносни Мултифункционален Компас Кампување Пешачење Алатка Додатоци Пиратски Ноќта На Вештерките
 • Неодамнешно

UXZDX Отворено Пешачење Кампас Преносни Мултифункционален Компас Кампување Пешачење Алатка Додатоци Пиратски Ноќта На Вештерките

DEN 1836.96

Свирче, компас, два во едно Еден вграден компас Вклучен е еден синџир на клучеви ШИРОКО КОРИСТЕТЕСекога�

Премиер Декор Крштевање Подарок Персоналните Спомен Компас Врежан Крст И Да Бидат Силни и Храбри, Потврда Подарок Идеи, | Небесен
 • Неодамнешно

Премиер Декор Крштевање Подарок Персоналните Спомен Компас Врежан Крст И Да Бидат Силни и Храбри, Потврда Подарок Идеи, | Небесен

DEN 351.84

Цврст Месинг Џеб Компас" Господ Е Сила На Мојот Живот " Слободен Цитат Врежани Бидете Силни и Храбри Вреж

Ггрбх 10 во 1 Мултифункционален Компас, Компас За Навигација За Пешачење Отпорен На Удари, За Пешачење Кампување Качување Истражување
 • Неодамнешно

Ггрбх 10 во 1 Мултифункционален Компас, Компас За Навигација За Пешачење Отпорен На Удари, За Пешачење Кампување Качување Истражување

DEN 4166.56

Материјал : абс пластика итн Главни Функции : Основно позиционирање, мерење на азимут, агол на отклонува�

ЈУСДФ Мини Компас За Преживување Отворено Кампување Џеб За Пешачење Навигатор Авантуристичка Алатка За Возење Карабинер Опрема
 • Неодамнешно

ЈУСДФ Мини Компас За Преживување Отворено Кампување Џеб За Пешачење Навигатор Авантуристичка Алатка За Возење Карабинер Опрема

DEN 1322.40

Компас За Алатка за Преживување во итни случаи идеален за авантура на отворено Нов и Подобрен Моделкако

Гкмјки Пешачење Насока Навигација Контролна Табла Автомобил Компас Велосипедизам Водич Топката Прилагодливи Навалување Агол
 • Неодамнешно

Гкмјки Пешачење Насока Навигација Контролна Табла Автомобил Компас Велосипедизам Водич Топката Прилагодливи Навалување Агол

DEN 1027.20

Име на производот : автомобил компас Материјал на производот : абс пластика Водечката топка е свртена ко

SDFGH Мултифункционален Термометар За Компас 4 Во1 Зголемувач На Свирки За Патување Кампување Пешачење Качување Спортови На
 • Неодамнешно

SDFGH Мултифункционален Термометар За Компас 4 Во1 Зголемувач На Свирки За Патување Кампување Пешачење Качување Спортови На

DEN 0.67

Материјал : пластика Боја : Армија Зелена Опсег на мерење на температурата : 20 до 50 Целзиусови Или 0 до 120 Ф

Архитект Скала Владетел, Архитектура Скала Владетел Сет, Цртање Алатки за Изготвување Со Скала, Метални Владетели На Цврст Алуминиум
 • Неодамнешно

Архитект Скала Владетел, Архитектура Скала Владетел Сет, Цртање Алатки за Изготвување Со Скала, Метални Владетели На Цврст Алуминиум

DEN 1.33

7 " професионален метален компас со заклучување,нерѓосувачки сти.изработено од цврсто алуминиумско јад�

ЗКМЕБ Клуч Ринки Прстен Привезок Преносни Кампување Пешачење Патување Отворено Мини Компаси Диви Преживување Џеб Алатка Навигација
 • Неодамнешно

ЗКМЕБ Клуч Ринки Прстен Привезок Преносни Кампување Пешачење Патување Отворено Мини Компаси Диви Преживување Џеб Алатка Навигација

DEN 3.33

Материјал : Легура На Цинк Компасот ќе работи прецизно ако го поставите рамно на рамна земја Запечатен к