• Неодамнешно
ZSBLXHHJD хардвер затегнување Пролет 5 парчиња напнатост, отворени куки, галванизирани пролетни хардверски алатки, дијаметар на жица 1,6мм, надворешен дијаметар 10мм-13мм,

ZSBLXHHJD хардвер затегнување Пролет 5 парчиња напнатост, отворени куки, галванизирани пролетни хардверски алатки, дијаметар

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Затегнување на напнатоста : Стабилна и издржлива, отпорна на корозија, мазна и бесплатна, висока еластичност, добра сила на замор. ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. ● Дијаметар на жица : 1,6 мм. ● Надворешен дијаметар : 10мм, 12мм, 13мм. ● Должина : 40мм-100мм. Широк спектар на употреба : Овие извори на компресија се користат во градежништво, автомобили, продавници, авиони, машини, електрични уреди, мебел, итн. ● Дијаметар на жица : 1,6 мм ● Надворешен дијаметар : 10мм, 12мм, 13мм ● Должина : 40мм-100мм ● Материјал : Пролетен челик ● Површински третман : галванизиран ● Употреба : рачни алатки, опрема за домашна нега, амортизери, моторни вентили.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Хардвер пролетен притисок пролетна жица Дија 0,8мм компресија Пролет бела цинк обложена напнатост Пролет хардвер додатоци Надворешна
 • Неодамнешно

Хардвер пролетен притисок пролетна жица Дија 0,8мм компресија Пролет бела цинк обложена напнатост Пролет хардвер додатоци Надворешна

DEN 266.88

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Хардвер пролетен притисок Пролет 1 парче калал за компресија на мувла пролетно кафеава марка со прекумерна тежина за печатење
 • Неодамнешно

Хардвер пролетен притисок Пролет 1 парче калал за компресија на мувла пролетно кафеава марка со прекумерна тежина за печатење

DEN 2.67

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Изворите на компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 0,5мм компресија од не'рѓосувачки челик Пролет Надворешен
 • Неодамнешно

Изворите на компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 0,5мм компресија од не'рѓосувачки челик Пролет Надворешен

DEN 369.60

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Компресија пролетен не'рѓосувачки челик пролетен црвен средно оптоварување Компресија Пролет Надворешен дијаметар 20мм Внатрешен
 • Неодамнешно

Компресија пролетен не'рѓосувачки челик пролетен црвен средно оптоварување Компресија Пролет Надворешен дијаметар 20мм Внатрешен

DEN 0.33

Погоден за повеќето проект за поправка, како што се врати, завеса, автомобили, велосипед, пијано, ножици,

Домашни Поправки И Самостојни Пружини 1 Парче Зелена Мувла Пролетна Компресија Печат Мувла Тежок Пружински Надворешен Дијаметар
 • Неодамнешно

Домашни Поправки И Самостојни Пружини 1 Парче Зелена Мувла Пролетна Компресија Печат Мувла Тежок Пружински Надворешен Дијаметар

DEN 515.04

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока цврстина на истегнување, отпорност на ' рѓа, добра елас�

Извори на калем за компресија на мапи умираат пролет, 11x22x100mm светло оптоварување на легура на легура челик црвен, 2 парчиња
 • Неодамнешно

Извори на калем за компресија на мапи умираат пролет, 11x22x100mm светло оптоварување на легура на легура челик црвен, 2 парчиња

DEN 2.00

Боја : сребрен тон; дијаметар на шипка : 11мм / 0,43 " Име на производ : умираат пролет; тип на оптоварување : до

Спрингс за компресија на пролетта, бела цинк обложна компресија пролетна жица диа 0. 6мм Надворешна диа 7мм 8мм затегнување
 • Неодамнешно

Спрингс за компресија на пролетта, бела цинк обложна компресија пролетна жица диа 0. 6мм Надворешна диа 7мм 8мм затегнување

DEN 571.36

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

Хардвер пролетен притисок пролет y тип пролет 304 притисок од не'рѓосувачки челик пролетна жица диа 0. 4мм надворешна диа 4мм
 • Неодамнешно

Хардвер пролетен притисок пролет y тип пролет 304 притисок од не'рѓосувачки челик пролетна жица диа 0. 4мм надворешна диа 4мм

DEN 262.08

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 2pcs надворешен дијаметар 10мм жолт светло оптоварување на пролет спирално
 • Неодамнешно

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 2pcs надворешен дијаметар 10мм жолт светло оптоварување на пролет спирално

DEN 1.67

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 3PCS 305мм компресија во форма на компресија Пролет 65 Манган челик
 • Неодамнешно

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 3PCS 305мм компресија во форма на компресија Пролет 65 Манган челик

DEN 404.00

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Замена на машини за играчки пролетен механички компресија пролетен притисок пролетен челичен дијаметар на жицата од 1,4мм /
 • Неодамнешно

Замена на машини за играчки пролетен механички компресија пролетен притисок пролетен челичен дијаметар на жицата од 1,4мм /

DEN 3.33

Материјал : Пролетен челик Разни големини Големина : Дијаметар на жица (1,4мм), надворешен дијаметар (12мм),

Хардвер пролетен притисок пролет 10 парчиња Компресија на пролетта челична жица со дијаметар од 0,9мм должина 10/15/20/25/30-50мм
 • Неодамнешно

Хардвер пролетен притисок пролет 10 парчиња Компресија на пролетта челична жица со дијаметар од 0,9мм должина 10/15/20/25/30-50мм

DEN 345.76

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 1 мувла Компресија на мувла Пролет ултра-лесен товар за печат на пролет
 • Неодамнешно

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 1 мувла Компресија на мувла Пролет ултра-лесен товар за печат на пролет

DEN 1.67

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 1 парче кафеава многу тешка оптоварена калап за компресија на пролет
 • Неодамнешно

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 1 парче кафеава многу тешка оптоварена калап за компресија на пролет

DEN 488.80

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Zhengguifang цврста 1 парчиња со голема точност челик кафеав калем калем пролет за печат метал умира од 25мм компресија пролетна
 • Неодамнешно

Zhengguifang цврста 1 парчиња со голема точност челик кафеав калем калем пролет за печат метал умира од 25мм компресија пролетна

DEN 1.33

Снабдување : обработка на дрво Тип на оптоварување : Компресија Употреба : Индустриски Материјал : челик

Замена на машини за играчки, дијаметар на пролетната жица 3,5мм, надворешен дијаметар 50мм притисок на пролет компресија на
 • Неодамнешно

Замена на машини за играчки, дијаметар на пролетната жица 3,5мм, надворешен дијаметар 50мм притисок на пролет компресија на

DEN 532.96

Материјал : Пролетен челик Количина : 10 парчиња / 5 парчиња Униформно растојание, униформа стрес, стабил�

Заменете ја резервната пролет висока еластична зацрнување пролетен манган челик притисок пролетна жица DIA 1.2 mm Надворешна
 • Неодамнешно

Заменете ја резервната пролет висока еластична зацрнување пролетен манган челик притисок пролетна жица DIA 1.2 mm Надворешна

DEN 241.76

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Спецификација : Дијаметар на жица Надво