• Неодамнешно
Моландра Производи Секако Дека Сум Во Право! Јас сум хулин! - 20оз Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик, Сребро

Моландра Производи Секако Дека Сум Во Право! Јас сум хулин! - 20оз Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик, Сребро

DEN 3.33
Достапно на барање

Количина на стоки

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! - Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз. Со својата убава мазна површина и удобен обем, ова совршено се вклопува во вашата рака. Уживајте во хидратацијата без шише со вода!. ИЗДРЖЛИВ и ЦВРСТ - ова шише со вода е изработено од нерѓосувачки челик со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето шишиња со вода на пазарот што го прави цврст и издржлив за секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТ ПРВО СЕКОГАШ - ова шише со вода не е безбедно во микробранова печка и не е безбедно за миење садови. Тоа е предмет само за миење раце. Миењето на рацете на ова шише со вода ќе го направи да трае уште подолго!. СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани и барови и многу повеќе. Ова Е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз. Со својата убава мазна површина и удобен обем, ова совршено се вклопува во вашата рака. Уживајте во хидратацијата без шише со вода!.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ја Сакам Мојата Чаша За Шишиња Со Кучиња Од Питбул Со Капак Изолирана Чаша Од Не ' Рѓосувачки Челик Двојна Ѕидна Канцеларија
  • Неодамнешно

Ја Сакам Мојата Чаша За Шишиња Со Кучиња Од Питбул Со Капак Изолирана Чаша Од Не ' Рѓосувачки Челик Двојна Ѕидна Канцеларија

DEN 3.33

304 нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа прилагодена чаша изолирана од нерѓ�

PrimeSaver Извадете Кутија За Контејнери За Храна - Микробранова Печка Безбедна За Одење Контејнер 30 Мл - Еколошки Рециклирана
  • Неодамнешно

PrimeSaver Извадете Кутија За Контејнери За Храна - Микробранова Печка Безбедна За Одење Контејнер 30 Мл - Еколошки Рециклирана

DEN 3.33

ИЗДРЖЛИВмикробранова печка безбедна и добро конструирана за заштита на храната и спречување на истеку�

Временска Капсула Антикорозивен Водоотпорен Сад За Капсули Од Нерѓосувачки Челик Издржлив За Иден Подарок За Дипломирање
  • Неодамнешно

Временска Капсула Антикорозивен Водоотпорен Сад За Капсули Од Нерѓосувачки Челик Издржлив За Иден Подарок За Дипломирање

DEN 600.00

☞Внатрешен Дијаметар : 3,9 инчи (10 см) / Вкупна Должина : 7,9 инчи (20 см) Ве молиме погледнете конкретно на сл

Хиквгу 6 Парчиња 10 Мл Пластични Шишиња Со Сок, Контејнери За Рефус Пијалоци За Повеќекратна Употреба, За Сок, Млеко и Пијалоци,
  • Неодамнешно

Хиквгу 6 Парчиња 10 Мл Пластични Шишиња Со Сок, Контејнери За Рефус Пијалоци За Повеќекратна Употреба, За Сок, Млеко и Пијалоци,

DEN 175.84

Големина : капацитетот е 10 унци, шише висок 6,0 инчи, широк 2,0 инчи Материјал : пластичен материјал ЗА МИЛЕН

Sdfgh храна овошје кутија За Складирање Кујна ореви Бонбони Дисплеј Послужавник Бисквит Торта Организатор Чинија Чинија со капак
  • Неодамнешно

Sdfgh храна овошје кутија За Складирање Кујна ореви Бонбони Дисплеј Послужавник Бисквит Торта Организатор Чинија Чинија со капак

DEN 5204.80

Странични прилепувања печат за складирање Отстранливата решетка плоча не мириса Добра текстура и лесн�