• Неодамнешно
Централна Хемиска Дели Деко М28 Капаци За Контејнери За Еднократна Употреба, Произведени Во Јапонија, Висок Капак, Пакет од 20, Големина: Прибл. 11.0 х 11.0 х 3.2 инчи

Централна Хемиска Дели Деко М28 Капаци За Контејнери За Еднократна Употреба, Произведени Во Јапонија, Висок Капак, Пакет од

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Големина : Прибл. 11.0 х 11.0 х 3.2 инчи (28 х. Материјал : АПЕТ. Произведено Во Јапонија. Отпорност На Топлина : Прибл. 140°F (60°C). Не е безбедна за микробранова печка; облик на капакот/вграден капак. Капаци за контејнери За еднократна употреба Прицврстете го цврстиот капак за комерцијална употреба го помина санитарниот тест На Министерството За Санитарни Услови За Храна И Известување За Здравје и Благосостојба Бр. 370 и доброволните прописи утврдени од Советот за Хигиена, Како Што Е Полиолефин за безбеден и хигиенски.

Повеќе детали

Избор на купувачи

SnapLock Со Прогресивни Длабоко Сплит Контејнер-Виолетова, Лесно Да Се Отвори, Истекување-Доказ Силиконски Печат, Предвремени-Исклучување
  • Неодамнешно

SnapLock Со Прогресивни Длабоко Сплит Контејнер-Виолетова, Лесно Да Се Отвори, Истекување-Доказ Силиконски Печат, Предвремени-Исклучување

DEN 2.33

Капакот со шарки лесно се откинува за да го направи ставањето во машина за миење садови брзо и лесно БЕЗ�

Pdgjg Кујна Храна Зеленчук Контејнер Кутија, Зелена Пиперка Во Облик На Кутија За Складирање, Мини Снек Кутија За Складирање
  • Неодамнешно

Pdgjg Кујна Храна Зеленчук Контејнер Кутија, Зелена Пиперка Во Облик На Кутија За Складирање, Мини Снек Кутија За Складирање

DEN 0.33

Опсег на примена : чувајте закуски и чувајте ја храната свежа Форма : форма На Зелена пиперка, убава и реа

Се Сретна Со Лукс 6 Инчен Длабоко Тави За Храна, 1 1/6 Големина Комерцијални Контејнер За Складирање Храна-Замрзнувач-Безбеден,
  • Неодамнешно

Се Сретна Со Лукс 6 Инчен Длабоко Тави За Храна, 1 1/6 Големина Комерцијални Контејнер За Складирање Храна-Замрзнувач-Безбеден,

DEN 148.96

Капакот се продава одделно КАПАКОТ СЕ ПРОДАВА ОДДЕЛНО : за лесно складирање на вашите вкусни јадења, коо

Мет Лукс 1/2 Големина Контејнери За Складирање Храна, 10 8 Инчни Длабоки Кутии За Докажување-Правоаголник, Дипломирани Мерења,
  • Неодамнешно

Мет Лукс 1/2 Големина Контејнери За Складирање Храна, 10 8 Инчни Длабоки Кутии За Докажување-Правоаголник, Дипломирани Мерења,

DEN 3924.80

ПРАВИЛНО ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА ХРАНА : со длабочина од 8 инчи, овие тави за вметнување храна можат да складир�

Временска Капсула Антикорозивен Водоотпорен Сад За Капсули Од Нерѓосувачки Челик Издржлив За Иден Подарок За Дипломирање
  • Неодамнешно

Временска Капсула Антикорозивен Водоотпорен Сад За Капсули Од Нерѓосувачки Челик Издржлив За Иден Подарок За Дипломирање

DEN 600.00

☞Внатрешен Дијаметар : 3,9 инчи (10 см) / Вкупна Должина : 7,9 инчи (20 см) Ве молиме погледнете конкретно на сл