• Неодамнешно
Централна Хемиска Дели Деко М28 Капаци За Контејнери За Еднократна Употреба, Произведени Во Јапонија, Висок Капак, Пакет од 20, Големина: Прибл. 11.0 х 11.0 х 3.2 инчи

Централна Хемиска Дели Деко М28 Капаци За Контејнери За Еднократна Употреба, Произведени Во Јапонија, Висок Капак, Пакет од

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Големина : Прибл. 11.0 х 11.0 х 3.2 инчи (28 х. Материјал : АПЕТ. Произведено Во Јапонија. Отпорност На Топлина : Прибл. 140°F (60°C). Не е безбедна за микробранова печка; облик на капакот/вграден капак. Капаци за контејнери За еднократна употреба Прицврстете го цврстиот капак за комерцијална употреба го помина санитарниот тест На Министерството За Санитарни Услови За Храна И Известување За Здравје и Благосостојба Бр. 370 и доброволните прописи утврдени од Советот за Хигиена, Како Што Е Полиолефин за безбеден и хигиенски.

Повеќе детали

Избор на купувачи

SnapLock Со Прогресивни Длабоко Сплит Контејнер-Виолетова, Лесно Да Се Отвори, Истекување-Доказ Силиконски Печат, Предвремени-Исклучување
  • Неодамнешно

SnapLock Со Прогресивни Длабоко Сплит Контејнер-Виолетова, Лесно Да Се Отвори, Истекување-Доказ Силиконски Печат, Предвремени-Исклучување

DEN 2.33

Капакот со шарки лесно се откинува за да го направи ставањето во машина за миење садови брзо и лесно...

Контејнери За Багас Од Пулпа Тек 12 Унца, 100 Биоразградливи Садови За Компостирање - Отпорни На Маснотии, Армиран Раб, Бела
  • Неодамнешно

Контејнери За Багас Од Пулпа Тек 12 Унца, 100 Биоразградливи Садови За Компостирање - Отпорни На Маснотии, Армиран Раб, Бела

DEN 511.84

ЕКОЛОШКИ : Направени Од пренаменета пулпа од шеќерна трска, овие контејнери за еднократна употреба се к�

Ја Сакам Мојата Чаша За Шишиња Со Кучиња Од Питбул Со Капак Изолирана Чаша Од Не ' Рѓосувачки Челик Двојна Ѕидна Канцеларија
  • Неодамнешно

Ја Сакам Мојата Чаша За Шишиња Со Кучиња Од Питбул Со Капак Изолирана Чаша Од Не ' Рѓосувачки Челик Двојна Ѕидна Канцеларија

DEN 3.33

304 нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа прилагодена чаша изолирана од нерѓ�

Нустел Зачукуваше ТЕГЛА од НЕРЃОСУВАЧКИ Челик, Симпатичен Сад, Декоративен Држач За Складирање Кујна За Колачиња, Бисквити и
  • Неодамнешно

Нустел Зачукуваше ТЕГЛА од НЕРЃОСУВАЧКИ Челик, Симпатичен Сад, Декоративен Држач За Складирање Кујна За Колачиња, Бисквити и

DEN 380.80

ОБЕЗБЕДУВА ПОГОДНОСТ НА РАБОТНАТА ПОВРШИНА : оваа кујна мора да има декоративна рачка од месинг, мотив з

Налген Одржи Тритан Бпа-Бесплатно Шише За Складирање Кујна Со Широка Уста Направено Со Материјал Добиен од 50% Пластичен Отпад,
  • Неодамнешно

Налген Одржи Тритан Бпа-Бесплатно Шише За Складирање Кујна Со Широка Уста Направено Со Материјал Добиен од 50% Пластичен Отпад,

DEN 1.00

Нашата нова линија на производи За Одржување На Налген е направена Од Тритан Обнови, 50% сертифицирана ре

Арита ЈАКИ ЦТОК ЈАПОНИЈА акционер од микробранова печка со Контејнер за складирање Храна со капак пластичен Капак Нов Дијаметар
  • Неодамнешно

Арита ЈАКИ ЦТОК ЈАПОНИЈА акционер од микробранова печка со Контејнер за складирање Храна со капак пластичен Капак Нов Дијаметар

DEN 0.67

Големина (см) : Дијаметар10, 3х5, 8 Со Сертификат За Потекло ОД ЦТОК ЈАПОНИЈА / Произведено Во Јапонија...