• Неодамнешно
Fotcz Анти-Лизгање Мека Силиконски Покритие Кожата Во Собата За PlaySation 4 Контролер Кој 1pcs Контролер Кожата + 8pcs Палецот Зафат Капи-Големо Око

Fotcz Анти-Лизгање Мека Силиконски Покритие Кожата Во Собата За PlaySation 4 Контролер Кој 1pcs Контролер Кожата + 8pcs Палецот

DEN 2.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Мека Силиконски Покритие Кожата Ќе Ве Однесе Екстремни Рака Допир Чувство. 4 Видови Дизајн Палецот Зафат Покрива за различни игри побарувачката. Мека Силиконски Капак Контролор Рака Зафат Кој Смирувачки Дланките Мускулната Група. Лесен, Тенок, Флексибилен Материјал, Инсталирајте И Заменете Толку Лесно. Ги штити Вашите Контролори од Удари, Гребнатини, Пот, Прашина. Предупредување : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ - мали делови не за деца под 3 години. Мека Силиконска Покривна Кожа ЗА PS4, PS4 Слим или PS4 pro за Sony Play Sation 4 Безжични Контролери (Alias Dual Shock 4). Лесна, Тенка, Флексибилна Мека Силиконска Материјална Кожа Ќе Ве Однесе Екстремно Чувство На Допир Со Рака. 4 Различна Површина И Висока Капа За Држење На Палецот што Ве Смирува Дланките И Палецот Мускулна Група Кога Играте Видео Игра.

Повеќе детали

Избор на купувачи

10 ПАРЧИЊА Мултифункционален Рокер Џојстик Потенциометар Б10к Прекинувач За Рачна Конзола PSP Четири Насоки Со Копче За Прекинувач
  • Неодамнешно

10 ПАРЧИЊА Мултифункционален Рокер Џојстик Потенциометар Б10к Прекинувач За Рачна Конзола PSP Четири Насоки Со Копче За Прекинувач

DEN 1.00

Материјал : Пластика Карактеристики : Мултифункционален Број на модел : fj08kS тип На Прекинувач : Далечинс�

Прозрачни Силиконски Аналогни Држачи За Стапчиња За Палецот Капак На Капакот На Џојстикот За Нинтенд Прекинувач НС/Прекинувач
  • Неодамнешно

Прозрачни Силиконски Аналогни Држачи За Стапчиња За Палецот Капак На Капакот На Џојстикот За Нинтенд Прекинувач НС/Прекинувач

DEN 0.67

Модел за поддршка : Прекинувач NS / Прекинувач Lite Радостcon Пакетот вклучува : 2 x Џојстик Капа Мазниот и пе�

Силиконски палецот стап за залепување на капачето аналогно палење на капакот на џојстик за Nintendo Switch NS контролер oyој-Кон
  • Неодамнешно

Силиконски палецот стап за залепување на капачето аналогно палење на капакот на џојстик за Nintendo Switch NS контролер oyој-Кон

DEN 11.04

Модел за поддршка : Префрлете го ns oyојКон Пакет вклучуваат : 2 x капаче за џојстик Мекиот допир на површин�