• Неодамнешно
CVOHAIR La Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса За Црни Жени Јаки Директно Клип Во Права Човечка Коса Екстензии 20 инчи 120g/6pcs

CVOHAIR La Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса За Црни Жени Јаки Директно Клип Во Права Човечка Коса Екстензии

DEN 1343.84
Достапно на барање

Количина на стоки

€100% ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА qlip Во Екстензии на коса porduced ОД CVOHAIR LA се направени ОД ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА со непроменети кутикули, кои ГИ нарекуваме РЕМИ КОСА.Мазна и сјајна, овозможува екстензии клип во човечка коса добро измешајте. €БЕСПРЕКОРНА КОЖА плетенка ● Густа Коса и Тенка Беспрекорна Ткаенина.CVOHAIR la вистински клип за продолжување на косата во човечка коса не е само невидлив, туку и удобен за носење.Дури и те тера да заборавиш дека постои.Не заборавајте да ги отстраните пред спиење и капење. €АНТИ-ЛИЗГАЊЕ ПРАКТИЧНИ КЛИПОВИ со клипови отворени и затворени, можете да направите целосна глава на клип во продолжување на косата за помалку од 5 минути.Гумената подлога ги одржува екстензиите на косата на место и го намалува оштетувањето на сопствената коса. Quohair la коса екстензии клип во последните 6 месеци, па дури и може да се продолжи до 12 месеци со добра нега. ●ВНИМАТЕЛНА УСЛУГА за КЛИЕНТИ ако имате какви било прашања во врска со клипот во ентензии на коса вистинска човечка коса, слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме задоволително решение. 100% Вистинска Човечка Коса МЕКА И МАЗНА, Целосна Должина И Дебел Крај, 6-12 Месечен Животен Век, Без Пролевање. ДОНЕСЕТЕ УБАВИНА и ЉУБОВ кон вас е она што со нетрпение го очекуваме. Заслужувате да бидете ценети, бидејќи секој ваш темперамент е уникатен. Започнете со едноставна промена и ќе свртите богата страница.Од изборот НА CVOHAIR LA, ќе жнеете повеќе вистинска убавина и љубов.

Повеќе детали

Избор на купувачи

8А Коса Ткаенина 26 Кинески Богородица Реми Грејс Производи За Коса Продолжување На Човечка Коса Длабок Бран 1 парчиња/многу
  • Неодамнешно

8А Коса Ткаенина 26 Кинески Богородица Реми Грејс Производи За Коса Продолжување На Човечка Коса Длабок Бран 1 парчиња/многу

DEN 1.00

100% Кинеска Девица Човечка Коса Сите кутикули на косата одат во иста насока Должината на косата е испруж�

Екстензии за Дредлок за Човечка Коса 0,6 СМ 30 Лоци 27 Рачно Изработени Лок Екстензии Во Кафеава Боја Човечка Коса Стравови
  • Неодамнешно

Екстензии за Дредлок за Човечка Коса 0,6 СМ 30 Лоци 27 Рачно Изработени Лок Екстензии Во Кафеава Боја Човечка Коса Стравови

DEN 1.00

● # 27 Екстензии За Кафеави Дредови ● Кафеавите стравови се повеќе трендовски, уникатни и квалитетни, им�

Сукоо Канекалон Плетење Екстензии За Коса Висока Температура Синтетички Влакна Џамбо Плетење Екстензии За Коса Капчиња Пресврт
  • Неодамнешно

Сукоо Канекалон Плетење Екстензии За Коса Висока Температура Синтетички Влакна Џамбо Плетење Екстензии За Коса Капчиња Пресврт

DEN 159.84

Висококвалитетни Обоени Влакна Нема Мирис, Мек И Издржлив Чувајте Ја Текстурата Добро Лесно За Плетенк�

Сунпалс Лента Во Екстензии За Коса Човечка Коса Платина Русокоса Вистинска Човечка Екстензии Лента Во Густа За Кратка Коса Кожа
  • Неодамнешно

Сунпалс Лента Во Екстензии За Коса Човечка Коса Платина Русокоса Вистинска Човечка Екстензии Лента Во Густа За Кратка Коса Кожа

DEN 425.60

Натопете ги производите за растворање лепак во сендвичот и почекајте 12 минути специјалниот производ це

Пан Коса 10а Бразилска Права Девствена Коса 3 Снопови Со Бесплатно Затворање На Дел Необработена Бразилска Права Човечка
  • Неодамнешно

Пан Коса 10а Бразилска Права Девствена Коса 3 Снопови Со Бесплатно Затворање На Дел Необработена Бразилска Права Човечка

DEN 1615.84

●Човечки Материјал За Коса Q : Необработени Снопови За Човечка Коса Од Девица, Исечени Директно формира�

Нагласи Мед Русокоса Снопови Кафеави Снопови 8А Одделение БРАЗИЛСКИ Кадрава Бран 3 Пакет Човечка Коса 3 Снопови Необработени
  • Неодамнешно

Нагласи Мед Русокоса Снопови Кафеави Снопови 8А Одделение БРАЗИЛСКИ Кадрава Бран 3 Пакет Човечка Коса 3 Снопови Необработени

DEN 2.00

●Означете Го Материјалот За Снопови+ : Бразилска Девица Човечка Коса,Кадрава Бран 3 Пакет,П4 / 27 Кафеава И

Амели Гого Навивам Капчиња Плетенки Вода Бран Капчиња Коса За Црни Жени Синтетички Кадрава Капчиња Коса Екстензии, Т30) …
  • Неодамнешно

Амели Гого Навивам Капчиња Плетенки Вода Бран Капчиња Коса За Црни Жени Синтетички Кадрава Капчиња Коса Екстензии, Т30) …

DEN 2.00

АМЕЛИ КОСА Е производствен и трговски компај 800 работници и 2 фабрики и специјален оддел за набавка на су

Бразилецот Реми Човечка Коса Снопови 26 28 30 Инчен Вода Бран Необработени Девица Коса 3 Снопови Коса Ткаат За Жени 8а Одделение
  • Неодамнешно

Бразилецот Реми Човечка Коса Снопови 26 28 30 Инчен Вода Бран Необработени Девица Коса 3 Снопови Коса Ткаат За Жени 8а Одделение

DEN 911.84

Човечка Коса Природна Црна Вода Бран Коса Ткаат Снопови Материјал За Коса : Необработена Човечка Коса 3 �