• Неодамнешно
CVOHAIR La Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса За Црни Жени Јаки Директно Клип Во Права Човечка Коса Екстензии 20 инчи 120g/6pcs

CVOHAIR La Клип Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса За Црни Жени Јаки Директно Клип Во Права Човечка Коса Екстензии

DEN 1343.84
Достапно на барање

Количина на стоки

€100% ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА qlip Во Екстензии на коса porduced ОД CVOHAIR LA се направени ОД ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА со непроменети кутикули, кои ГИ нарекуваме РЕМИ КОСА.Мазна и сјајна, овозможува екстензии клип во човечка коса добро измешајте. €БЕСПРЕКОРНА КОЖА плетенка ● Густа Коса и Тенка Беспрекорна Ткаенина.CVOHAIR la вистински клип за продолжување на косата во човечка коса не е само невидлив, туку и удобен за носење.Дури и те тера да заборавиш дека постои.Не заборавајте да ги отстраните пред спиење и капење. €АНТИ-ЛИЗГАЊЕ ПРАКТИЧНИ КЛИПОВИ со клипови отворени и затворени, можете да направите целосна глава на клип во продолжување на косата за помалку од 5 минути.Гумената подлога ги одржува екстензиите на косата на место и го намалува оштетувањето на сопствената коса. Quohair la коса екстензии клип во последните 6 месеци, па дури и може да се продолжи до 12 месеци со добра нега. ●ВНИМАТЕЛНА УСЛУГА за КЛИЕНТИ ако имате какви било прашања во врска со клипот во ентензии на коса вистинска човечка коса, слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме задоволително решение. 100% Вистинска Човечка Коса МЕКА И МАЗНА, Целосна Должина И Дебел Крај, 6-12 Месечен Животен Век, Без Пролевање. ДОНЕСЕТЕ УБАВИНА и ЉУБОВ кон вас е она што со нетрпение го очекуваме. Заслужувате да бидете ценети, бидејќи секој ваш темперамент е уникатен. Започнете со едноставна промена и ќе свртите богата страница.Од изборот НА CVOHAIR LA, ќе жнеете повеќе вистинска убавина и љубов.

Повеќе детали

Избор на купувачи

РН УБАВИНА Омбре Плетење Коса Синтетички Џамбо Плетенки Екстензии За Коса 24 инчни 3 Снопови Зделки Отпорни На Топлина Влакна
  • Неодамнешно

РН УБАВИНА Омбре Плетење Коса Синтетички Џамбо Плетенки Екстензии За Коса 24 инчни 3 Снопови Зделки Отпорни На Топлина Влакна

DEN 159.36

Употреба : Брзо Плетење За Пресврт, Плетенки Во Кутија, Пресврт Во Хавана Мамбо, Дредови, Сенегалски Прес

Ѓумбир Плетенка Коса Претходно Се Протегала 20 Инчен 8 Пакувања Плетење Коса Екстензии За Капчиња Кутија Плетенки Пресврти Лоци
  • Неодамнешно

Ѓумбир Плетенка Коса Претходно Се Протегала 20 Инчен 8 Пакувања Плетење Коса Екстензии За Капчиња Кутија Плетенки Пресврти Лоци

DEN 319.84

Овој метод е поврзан Со афроамериканската култура на коса Косата е одлична за лесно плетење на прстите..

Хето Нагласи Кафеава Лента Во Екстензии На Коса Вистинска Човечка Коса Темно Кафеава Истакна Мед Русокоса 4/27 20 парчиња 50гр
  • Неодамнешно

Хето Нагласи Кафеава Лента Во Екстензии На Коса Вистинска Човечка Коса Темно Кафеава Истакна Мед Русокоса 4/27 20 парчиња 50гр

DEN 1752.00

1 Хето Екстензии За Коса Се Направени од 100% Реми Човечка Коса Без Заплеткување, Без Пролевање, Мека како �

Џијаи 10 Инчи 0,6 СМ 30 Прамени Екстензии На Дредлок Човечка Коса За Жени Мажи Деца Целосна Рачно Изработена Локација Стравови
  • Неодамнешно

Џијаи 10 Инчи 0,6 СМ 30 Прамени Екстензии На Дредлок Човечка Коса За Жени Мажи Деца Целосна Рачно Изработена Локација Стравови

DEN 1.67

ЛОК ЕКСТЕНЗИИ ЧОВЕЧКА КОСА : Џијаи дредлокот може да го помине тестот за изгореници, гаранција направен�

ЈАСГРЛ 20 4С Рабови Линија На Коса Откачена Права Перика Незабележлива Вистинска Чипка Од 5х5 ХД Перики За Затворање Човечка
  • Неодамнешно

ЈАСГРЛ 20 4С Рабови Линија На Коса Откачена Права Перика Незабележлива Вистинска Чипка Од 5х5 ХД Перики За Затворање Човечка

DEN 1.67

€ПОДГОТВЕНИ ЗА ОДЕЊЕ ПЕРИКИУживајте Во цврста, вградена перика без лепак со претходно извадена линија

Нагласи Мед Русокоса Снопови Кафеави Снопови 8А Одделение БРАЗИЛСКИ Кадрава Бран 3 Пакет Човечка Коса 3 Снопови Необработени
  • Неодамнешно

Нагласи Мед Русокоса Снопови Кафеави Снопови 8А Одделение БРАЗИЛСКИ Кадрава Бран 3 Пакет Човечка Коса 3 Снопови Необработени

DEN 2.00

●Означете Го Материјалот За Снопови+ : Бразилска Девица Човечка Коса,Кадрава Бран 3 Пакет,П4 / 27 Кафеава И

8А Коса Ткаенина 26 Кинески Богородица Реми Грејс Производи За Коса Продолжување На Човечка Коса Длабок Бран 1 парчиња/многу
  • Неодамнешно

8А Коса Ткаенина 26 Кинески Богородица Реми Грејс Производи За Коса Продолжување На Човечка Коса Длабок Бран 1 парчиња/многу

DEN 1.00

100% Кинеска Девица Човечка Коса Сите кутикули на косата одат во иста насока Должината на косата е испруж�

ЧЕЕОН 13х4 Транспарентна Чипка Фронтално Затворање 14 инчи Бразилска Права Човечка Коса Фронтална 150% Густина Бразилска Девица
  • Неодамнешно

ЧЕЕОН 13х4 Транспарентна Чипка Фронтално Затворање 14 инчи Бразилска Права Човечка Коса Фронтална 150% Густина Бразилска Девица

DEN 639.84

Фронтални Материјали Од чипка : 100% Бразилска Човечка Коса ;100% Рачно Изработена, Бразилска Девствена Кос�

Лејди Миранда 8 Инчи 6 Пакувања Вештачки Лакови Капчиња Коса Претходно Извртени Кратки Капчиња Дредови Црна Коса Екстензии Мека
  • Неодамнешно

Лејди Миранда 8 Инчи 6 Пакувања Вештачки Лакови Капчиња Коса Претходно Извртени Кратки Капчиња Дредови Црна Коса Екстензии Мека

DEN 527.84

[Материјал За Коса ] 100% Висококвалитетна Ниска Температура Синтетичка Плетенка Коса, Претходно Јамка И �