• Неодамнешно
Кутија за складирање на големи капаци на Гузк, преносен преносен притисок и торба за складирање на патувања, 40*26 см

Кутија за складирање на големи капаци на Гузк, преносен преносен притисок и торба за складирање на патувања, 40*26 см

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

? Информации за големината : 40 *26cm/15.7 "d *10.2" H, може да задржи до 8 капи, што може да се преклопи кога не се користи за да заштедите простор. Ако сте lубител на капа : Ако сте hatубител на капа, не заборавајте да го изберете овој и нема да бидете разочарани! Кутијата со капа може да ви помогне подобро да ја организирате и да ја чувате капачето, доаѓа со поштенски капак за да го задржите Исклучена прашина. Исто така може да ги задржи облиците рамни. Лесно е да се постави сè во една кутија без да се грижите дека ќе ги извалкаат или да ја уништат формата. ? Висок квалитет на материјал : Оваа кутија за капа е изработена од висококвалитетно чувство, што е подебело од другите производи на пазарот, цврсти и издржливи, нема лесно да се скрши од врвот на капа или тврди предмети. Можете да користите парено железо за железо на браздата 1-2 минути, за да можете брзо да го отстраните целиот бразда. ? Мултифунккција : Оваа кутија за складирање на капаци со голем капацитет е идеална за организирање на плакари, патувања, може да се користи за скоро било што. Широкиот дијаметар од 15,7 "може да ги реди вашите федора, капаче од сонце, капа на плажа, широко-заживотна капа, низок врв капа, каубојска капа и повеќе стилови на капи.? Гаранција за услуга : Секоја кутија е сосема нова и строго проверена кога ќе ја напушти фабриката. Поради неизвесноста во транспортот, тие може да бидат штета во моментот на приемот. Доколку има проблеми Со производот, ве молиме контактирајте не и ние сме среќни што обезбедиме услуга за враќање и размена!.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Кутија за складирање на шапки за жени и мажи големо појавување на капаци на кутии со капаци за организатор за складирање на
  • Неодамнешно

Кутија за складирање на шапки за жени и мажи големо појавување на капаци на кутии со капаци за организатор за складирање на

DEN 1.33

Трајни и цврсти : Изработено од квалитетен полиестерски материјал со јасни ПВЦ капаци и прикажани со ви�

Најдобри подароци за собирање чевли, не зборувај со мене. Јас сум собирање чевли, најдобри подароци за празници од пријатели
  • Неодамнешно

Најдобри подароци за собирање чевли, не зборувај со мене. Јас сум собирање чевли, најдобри подароци за празници од пријатели

DEN 515.20

Собирање чевли со застрелано стакло 1.5oz Идеален подарок за родендени, свадби, годишнини, дипломирања и д

Кутија за складирање на капа- 19 x 17,3 преклопна кутија со капа со капаци од прав за плажа каубојски капа- голема тркалезна
  • Неодамнешно

Кутија за складирање на капа- 19 x 17,3 преклопна кутија со капа со капаци од прав за плажа каубојски капа- голема тркалезна

DEN 399.84

Нашата кутија за складирање на шапки може да има околу 10 12 широки капи Мултифункционално складирање : Н�

Големи кутии со капачиња со капаци, преклопни почувствувани кутии за складирање на капачиња, голема капа за капачиња со рачки
  • Неодамнешно

Големи кутии со капачиња со капаци, преклопни почувствувани кутии за складирање на капачиња, голема капа за капачиња со рачки

DEN 0.67

Премиум чувствуван материјал : Оваа голема кутија за капа е изработена од густ почувствуван материјал ш