• Неодамнешно
MHYFC хардвер алатка за алатки пластично густо композитно куфер Електричен столар за електрична енергија за складирање на кутија за складирање на кутии за автомобил

MHYFC хардвер алатка за алатки пластично густо композитно куфер Електричен столар за електрична енергија за складирање на кутија

DEN 15276.48
Достапно на барање

Количина на стоки

Рачка за преклопување, неограничено редење, многу слоеви колку што сакате. Кога кутијата треба да се одвои, притиснете го прекинувачот за бајонет и повлечете го кутијата нагоре. Зголемените и смели брави го олеснуваат капакот и цврсто затворете го капакот. Две слотови за клучеви со дијаметар од 7мм од левата и десната страна на кутијата. 304 вратило од не'рѓосувачки челик се користи за 7000 пати на отворање и затворање без оштетување. Рачка за преклопување, неограничено редење, многу слоеви колку што сакате. Кога кутијата треба да се одвои, притиснете го прекинувачот за бајонет и повлечете го кутијата нагоре. Зголемените и смели брави го олеснуваат капакот и цврсто затворете го капакот. Две слотови за клучеви со дијаметар од 7мм од левата и десната страна на кутијата. 304 вратило од не'рѓосувачки челик се користи за 7000 пати на отворање и затворање без оштетување. Рачка за преклопување, неограничено редење, колку што сакате многу слоеви. Кога кутијата треба да се одвои, притиснете го прекинувачот за бајонет и повлечете ја кутијата нагоре. Подготвените и задебелени брави го олеснуваат капакот и цврсто затворете го капакот. Двајца слотови за клучеви со дијаметар од 7мм од левата и десната страна на кутијата.304 вратило од не'рѓосувачки челик се користи за 7000 пати отворање и затворање без оштетување. Проверете колку што е можно повеќе за да бидете сигурни дека предметот е оној што ви треба2. Ве молиме, оставете разлика од 0,5-1 инчи поради рачното мерење. (1inch = 2,54 см) кутијата со алатки за Triple Portable е идеална за домашна употреба, работа на DIY, занаети и складирање, мала тежина и лесен за носење.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Организатор за складирање на среќа со среќа, нови 13 мрежи преносни транспарентни завртки кутија за складирање двострана мултифункционална
  • Неодамнешно

Организатор за складирање на среќа со среќа, нови 13 мрежи преносни транспарентни завртки кутија за складирање двострана мултифункционална

DEN 977.60

Нашите клиенти го заслужуваат најдоброто, ако има какви било проблеми со квалитетот, ние секогаш сме ту�

WXBDD алатка кутија Професионален куфер водоотпорен празен организатор Дома железо Голем метал складирање повеќенаменски преносни
  • Неодамнешно

WXBDD алатка кутија Професионален куфер водоотпорен празен организатор Дома железо Голем метал складирање повеќенаменски преносни

DEN 0.67

Рачка на ролери Рачките на тапаните се користат за големи кутии Може да се осигура дека под големо опто�

8.9x6.1x2.2in Организатор на мали делови, кутија за складирање на алатки, организатори на хардвер со отстранливи пластични делители,
  • Неодамнешно

8.9x6.1x2.2in Организатор на мали делови, кутија за складирање на алатки, организатори на хардвер со отстранливи пластични делители,

DEN 260.64

【Кутија за делови】 Оваа кутија за делови може да ги задржи вашите делови организирани, отстранливите р

Данганг пакувања за монтирање на нозете, монтирање на нозете за системот за пакување на пакетот на Милвоки, пакување на нозете,
  • Неодамнешно

Данганг пакувања за монтирање на нозете, монтирање на нозете за системот за пакување на пакетот на Милвоки, пакување на нозете,

DEN 223.84

Инсталирајте се на посакуваното место, почекајте лента / лепак за зацврстување, отстранете го пакетот и

Алатки за алатки отпорни на безбедност куќиште за куќиште за куќишта со алатки за датотеки со кутија за датотеки со кутија за
  • Неодамнешно

Алатки за алатки отпорни на безбедност куќиште за куќиште за куќишта со алатки за датотеки со кутија за датотеки со кутија за

DEN 0.33

Карактеристики : Оваа кутија за складирање е изработена од задебелена PP материјал Дизајн на структура о

Организатор за алатки Пластична безбедносна кутија Фотографски инструмент Алатка за алатки отпорен на запечатено запечатено
  • Неодамнешно

Организатор за алатки Пластична безбедносна кутија Фотографски инструмент Алатка за алатки отпорен на запечатено запечатено

DEN 917.28

2716 : Надворешно : 295x205x91mm Внатрешно : 270x160x80mm 2030 : Надворешно : 335x260x130mm Внатрешно : 300x200x120mm Организаторот за с

WDBBY кутија алатка за безбедност, хардверска алатка Алатка за пластична алатка за складирање, кутија за отвор за куфери за
  • Неодамнешно

WDBBY кутија алатка за безбедност, хардверска алатка Алатка за пластична алатка за складирање, кутија за отвор за куфери за

DEN 10587.36

Може да се осигура дека под големо оптоварување држава, раката не ги сече рацете, и Зафатот на рацете е п�