• Неодамнешно
Дормер Ц9229. 0 Крајна Мелница За Грубост На Стеблото, АЛКРОНА Облога, Кобалт Челик СО Голема Брзина ПМ, Дијаметар на Главата од 9 мм, Должина На Флејта Од 19 мм, 69 Мм Цело?

Дормер Ц9229. 0 Крајна Мелница За Грубост На Стеблото, АЛКРОНА Облога, Кобалт Челик СО Голема Брзина ПМ, Дијаметар на Главата

DEN 693.92
Достапно на барање

Количина на стоки

Алкрона слој. Хра Мил Тип. Слот, рампирање, нуркање мелница насока. Дин 844 к мил стандард. Користете ја најкратката можна алатка достапна за апликацијата со дозволен најголем дијаметар и најкратка Должина на флејта како што дозволува длабочината на сечењето. Се одликува со алкрона облога, дин 844 К стандард и синтеруван кобалт челичен материјал со голема брзина.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Карбид Мелење Машина 1 Парче Сечење 60 Степен 4 Работ Волфрам Карбид Челик Мелење Машина Легура Карбид Крајот Мелница Мелење
  • Неодамнешно

Карбид Мелење Машина 1 Парче Сечење 60 Степен 4 Работ Волфрам Карбид Челик Мелење Машина Легура Карбид Крајот Мелница Мелење

DEN 1.33

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Површина Мелење Машина 4мм Крајот Стебло Мелници 2 Флејта Директно Флејта Карбид Крајот Мелници 12-32мм Метал Крајот Мелница
  • Неодамнешно

Површина Мелење Машина 4мм Крајот Стебло Мелници 2 Флејта Директно Флејта Карбид Крајот Мелници 12-32мм Метал Крајот Мелница

DEN 337.76

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

НИЈАГАРИН СЕКАЧ ДИЈАБЕБ-0.375-Д1-С. 0-З Дијабеб Карбид Квадратни Носот Мелница, ЦВДДИЈА Заврши, 0 Флејти, 3/8 'Сечење Дијаметар,
  • Неодамнешно

НИЈАГАРИН СЕКАЧ ДИЈАБЕБ-0.375-Д1-С. 0-З Дијабеб Карбид Квадратни Носот Мелница, ЦВДДИЈА Заврши, 0 Флејти, 3/8 'Сечење Дијаметар,

DEN 3128.80

Може да користи до 100% радијален ангажман Нијагаринскиот Секач ДИЈАЕПБ Дијамантплус карбид брус подигн�

Аексит 10мм Крај На Стеблото Мелници Дијаметар На Сечење Хсс Директно Стебло Крај Мил Квадрат Крај На Носот Мелници Златен Тон
  • Неодамнешно

Аексит 10мм Крај На Стеблото Мелници Дијаметар На Сечење Хсс Директно Стебло Крај Мил Квадрат Крај На Носот Мелници Златен Тон

DEN 178.56

Име на производот : Права Крајна Мелница;Дијаметар На Стеблото : 10мм / 25 / 64" Дијаметар на сечење : 10мм / 25 /