• Неодамнешно
Г. Е. Т. БАМТРИ-02 ББ-РЕКТ-14-В 14.75 х 12.75 Дрвена Кутија За Леб, Орев

Г. Е. Т. БАМТРИ-02 ББ-РЕКТ-14-В 14.75 х 12.75 Дрвена Кутија За Леб, Орев

DEN 1150.40
Достапно на барање

Количина на стоки

Вашата кутија за леб од дрво е одлична за вашиот дом, хотел, бифе и настан. Направено од издржливо дрво и акрилен материјал, направено да трае неколку наврати. 14.75 х 12.75 инчен леб кутија. Земја на потекло : Кина.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ЈБК КЕРАМИКА КУК ПОМОШНИК 4 ПАРЧЕ КОЛЕКЦИЈА-Кафеав Шеќер Чувар, Леб Спасител, Тенџере Ум, Леб Потопло-Совршен Подарок Водителка
 • Неодамнешно

ЈБК КЕРАМИКА КУК ПОМОШНИК 4 ПАРЧЕ КОЛЕКЦИЈА-Кафеав Шеќер Чувар, Леб Спасител, Тенџере Ум, Леб Потопло-Совршен Подарок Водителка

DEN 0.33

Исушете ја површината на Штедачот за Леб Може да се користи одново и одново Или, користете го суво без на

Организатор На садови Вертикална Леб Водич Леб Сечење Леб Дрвена Домашна Леб Кујна,Јадење &засилувач; Бар Стакло Садови Во Собата
 • Неодамнешно

Организатор На садови Вертикална Леб Водич Леб Сечење Леб Дрвена Домашна Леб Кујна,Јадење &засилувач; Бар Стакло Садови Во Собата

DEN 1296.00

ЦВРСТ, КВАЛИТЕТЕН ОРГАНСКИ : Го Конструиравме Овој Водич За Сечење Леб Со Кој Има Својства Дрвениот леб �

Oggi Нерѓосувачки Челик Ролна Врвот Леб Кутија, Сребро, 17.50 Инчи од 7.50 Инчи од 11.50 Инчен &засилувач; Корпорација За Складирање
 • Неодамнешно

Oggi Нерѓосувачки Челик Ролна Врвот Леб Кутија, Сребро, 17.50 Инчи од 7.50 Инчи од 11.50 Инчен &засилувач; Корпорација За Складирање

DEN 1158.40

Производ 1 : ЕКСТРА ГОЛЕМА КУТИЈА ЗА ЛЕБ ЗА КУЈНСКА ПЛОЧА : овој елегантен држач за леб за кујнски шалтер (

Хинавин Бамбус 2 Нивоа Кутија За Леб-Полица За Работна Површина За Кујна За Складирање Храна, Дрвен Чувар На Леб Со Голем Капацитет
 • Неодамнешно

Хинавин Бамбус 2 Нивоа Кутија За Леб-Полица За Работна Површина За Кујна За Складирање Храна, Дрвен Чувар На Леб Со Голем Капацитет

DEN 2.00

Бамбус {Безбедност на материјалот и заштита на животната средина}Нашите кутии за леб се направени од ба�

Контејнер за Закуска кабилок 2 парчиња Кутија За Леб Контејнер За Складирање Леб Пластична Кутија За Чувари На Корпа За Сирење
 • Неодамнешно

Контејнер за Закуска кабилок 2 парчиња Кутија За Леб Контејнер За Складирање Леб Пластична Кутија За Чувари На Корпа За Сирење

DEN 228.00

Кутија За Леб Контејнер За Складирање Леб Пластична Кутија За Чување Канти За Сирење Со Капак Свеж Држа�

Неакаса Фарма Кутија За Леб За Кујнска Плоча Екстра Голема кутија За леб Контејнер За Бел Леб Со Соодветен Калај за Бисквити
 • Неодамнешно

Неакаса Фарма Кутија За Леб За Кујнска Плоча Екстра Голема кутија За леб Контејнер За Бел Леб Со Соодветен Калај за Бисквити

DEN 1.33

Екстра Голема Големина : оваа рустикална кутија за леб совршено се вклопува во 2 големи лебови леб или др

Штала Дизајнира Голема Кутија За Леб За Кујнска Плоча, Контејнер За Складирање Леб, Метална Кутија За Леб Од Нерѓосувачки Челик,
 • Неодамнешно

Штала Дизајнира Голема Кутија За Леб За Кујнска Плоча, Контејнер За Складирање Леб, Метална Кутија За Леб Од Нерѓосувачки Челик,

DEN 799.20

Карактеристики На Производот : Гроздобер Кутија За Леб.Метална кутија за леб безбедна за хранаЧувајте г

Бела Кујнска Корпа За Леб со 3 парчиња Кафе Шеќер Тегла За Чај Фарма Кутија За Леб Со Капак Од Бамбус Сад За Складирање Тесто
 • Неодамнешно

Бела Кујнска Корпа За Леб со 3 парчиња Кафе Шеќер Тегла За Чај Фарма Кутија За Леб Со Капак Од Бамбус Сад За Складирање Тесто

DEN 1062.40

Фарма кутија за леб со дрвен капак може да собере две полни леба со дополнителен простор за резервирање.

Лохасок Двослојна Кутија За Леб Од Бамбус За Кујнски Шалтер-Контејнер За Складирање Леб Со Голем Капацитет Фарма Кутија За Леб
 • Неодамнешно

Лохасок Двослојна Кутија За Леб Од Бамбус За Кујнски Шалтер-Контејнер За Складирање Леб Со Голем Капацитет Фарма Кутија За Леб

DEN 3.33

ГО ОДРЖУВА ЛЕБОТ СВЕЖ : нашите двослојни кутии за леб се дизајнирани со добро измерени отвори за одржува

Кутија За Леб TeamFar, Голема Метална Кутија За Леб Со Канистер За Кафе Со Шеќер Чај За Кујнска Плоча, Класичен Калај За Леб
 • Неодамнешно

Кутија За Леб TeamFar, Голема Метална Кутија За Леб Со Канистер За Кафе Со Шеќер Чај За Кујнска Плоча, Класичен Калај За Леб

DEN 447.84

НЕТОКСИЧЕН И ИЗДРЖЛИВ : кутијата за леб Тимфар со 3 канистри е изработена од челик за храна и темносина о�

ДОИТОЛ Кутија За Леб Од Нерѓосувачки Челик За Кујнска Плоча, Контејнер За Корпа За Складирање Леб Од Нерѓосувачки Челик Со Засукан
 • Неодамнешно

ДОИТОЛ Кутија За Леб Од Нерѓосувачки Челик За Кујнска Плоча, Контејнер За Корпа За Складирање Леб Од Нерѓосувачки Челик Со Засукан

DEN 655.84

●Удобен Дизајн● : модерна и елегантна кутија за леб со ролна со преден прозорец што ви овозможува да по�

Луксузна Кутија За Докажување Тесто за Пица: 700мл Силиконска Кутија За Заштита Од Леб Што Може Да Се Нареди Еднократно Кутија
 • Неодамнешно

Луксузна Кутија За Докажување Тесто за Пица: 700мл Силиконска Кутија За Заштита Од Леб Што Може Да Се Нареди Еднократно Кутија

DEN 1.33

???КУТИЈА ЗА СИРЕЊЕ Исечен Сад За Сирење Кутија За Чување Храна Кутија За Сирење Путер Блок Кутија За Скл

Аозија Се-Во-Едно Метална Кутија За Леб За Кујнска Плоча, Големи Кутии За Леб Со Капак За Сечење Бамбус, Складирање Леб Посвежо
 • Неодамнешно

Аозија Се-Во-Едно Метална Кутија За Леб За Кујнска Плоча, Големи Кутии За Леб Со Капак За Сечење Бамбус, Складирање Леб Посвежо

DEN 0.33

?ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И ЧУВАЈТЕ ГО ЛЕБОТ СВЕЖСО пространи димензии од 13"х 7.9 " х 7.8", оваа кутија за леб може да с