• Неодамнешно
WSZJJ Бел Ѕид Полица,Полица Дисплеј Лебдечки Полица Кревет Соба Рутер Складирање Ѕид Монтирање Големина 34, 5x9, 5x24, 5cm

WSZJJ Бел Ѕид Полица,Полица Дисплеј Лебдечки Полица Кревет Соба Рутер Складирање Ѕид Монтирање Големина 34, 5x9, 5x24, 5cm

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Материјал : висококвалитетно дрво, безбедно и здраво, не е лесно да се скрши, цврсто и издржливо. Дизајн со голем капацитет : двослоен дизајн со висечки дизајн на дното за вашите различни предмети. Убава и стилска : уникатна форма, извонредна и убава, сместена во вашиот дом, направете го вашиот дом чист и убав. Заштеда на простор : висечки дизајн, ефективно користење на ѕидниот простор, максимално оптоварување од 3 килограми. Повеќенаменски : можете да ги поставите вашите играчки, фотографии, трофеи итн., а исто така можете да ги обесувате клучевите, облеката и разновидните сцени за повеќе намени. Премиум дрво, безбедно и издржливо.- Рамна површина за лесно чистење-повеќенаменска декоративна употреба-Брза и лесна за инсталирање - може да се користи како полица, полица за книги, решетка ЗА ЦД, итн.Ве молиме имајте предвид-Декорациите не се вклученимето на производот : ѕид полицапроизвод големина : 34, 5х9, 5х24, 5цмпроизвод боја : бел производ материјал : дрво.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Mygift Ѕид Монтирани Јасна Премија Акрилик Колекционерски И Фигурини Дисплеј Складирање Пловечки Полица, 2 Ниво Виси Сенка Кутија
 • Неодамнешно

Mygift Ѕид Монтирани Јасна Премија Акрилик Колекционерски И Фигурини Дисплеј Складирање Пловечки Полица, 2 Ниво Виси Сенка Кутија

DEN 1.33

Монтирајте на речиси секоја рамна ѕидна површина со вклучен хардвер за да создадете визуелно зачудувач

Јахх Ѕид Обесени Тип Дрвени Декоративни Ѕид Полица Сарафани Кутија За Чување Закачалка Организатор Клуч Решетката Дрво Ѕид Полица
 • Неодамнешно

Јахх Ѕид Обесени Тип Дрвени Декоративни Ѕид Полица Сарафани Кутија За Чување Закачалка Организатор Клуч Решетката Дрво Ѕид Полица

DEN 2.33

Вистинско Природно Дрво и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Без боја / Без Мирис / Формалдехид Животната средина, Антифл�

Алипис Виси Полици за Складирање 1 парчиња Со Држач Кована Решетка Декоративно Складирање Железо Решетка За Закачување На Ѕид
 • Неодамнешно

Алипис Виси Полици за Складирање 1 парчиња Со Држач Кована Решетка Декоративно Складирање Железо Решетка За Закачување На Ѕид

DEN 2.67

Совршено решение за складирање за секоја просторија од ѕид во спалната соба, кујната, канцеларијата, ст�

Јојаи Комплет од 3 Рустикални Дрвени Ѕидни Полици Монтирани На Ѕид Пловечки Дрвени Полици Организатор На Ѕиден Декор Дневна
 • Неодамнешно

Јојаи Комплет од 3 Рустикални Дрвени Ѕидни Полици Монтирани На Ѕид Пловечки Дрвени Полици Организатор На Ѕиден Декор Дневна

DEN 431.36

Материјал : висококвалитетно борово дрво и железо Вклучен хардвер за монтирање Големина : вклучени Се Т�

FOUUCHE JF-Xuan Ѕид Монтирани Пловечки Ѕид Рамка Четири-Слој Пловечки Решетката Менаџер За Складирање Решетката Уметност Декорација
 • Неодамнешно

FOUUCHE JF-Xuan Ѕид Монтирани Пловечки Ѕид Рамка Четири-Слој Пловечки Решетката Менаџер За Складирање Решетката Уметност Декорација

DEN 2.67

Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето Овој прои

Чукачу Сега Игра Винил Ѕид Држач, Винил Рекорд Штанд Ѕид Монтирање, Силен Материјал И Структура, Лесно Да Се Инсталира, Бела
 • Неодамнешно

Чукачу Сега Игра Винил Ѕид Држач, Винил Рекорд Штанд Ѕид Монтирање, Силен Материјал И Структура, Лесно Да Се Инсталира, Бела

DEN 2.00

АКРИЛИК Сега Играњето Е Вашата Омилена Винилна Плочацврстиот држач за винилни плочи ви овозможува да г�

ПИБМ Стилска Едноставност Полица Монтирана На Ѕид Лебдечка Решетка Маса За Лаптоп Биро Цврсто Дрво Едноставни Заоблени Агли
 • Неодамнешно

ПИБМ Стилска Едноставност Полица Монтирана На Ѕид Лебдечка Решетка Маса За Лаптоп Биро Цврсто Дрво Едноставни Заоблени Агли

DEN 1.00

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, директно продадени од производителот,

PRETYZOOM Макраме Виси Полици Nodic Фабрика Ѕид Полица 2 Ниво Памук Јаже Ткаени Лебдечки Полици Замав Јаже За Складирање Решетката
 • Неодамнешно

PRETYZOOM Макраме Виси Полици Nodic Фабрика Ѕид Полица 2 Ниво Памук Јаже Ткаени Лебдечки Полици Замав Јаже За Складирање Решетката

DEN 3.33

Ќе ви се допадне колку елегантно изгледа оваа полица во секој простор 89воИзработени од висококвалитетн

NC Ѕид Монтирани Полица Кука Дрвена Полица Кујна Материјали Виси Кабинетот За Складирање Багажник Погоден За Дома/Бања/Бамбус
 • Неодамнешно

NC Ѕид Монтирани Полица Кука Дрвена Полица Кујна Материјали Виси Кабинетот За Складирање Багажник Погоден За Дома/Бања/Бамбус

DEN 320.00

1 Изработен е од висококвалитетна еколошка табла, со добра стабилност и добар носивост 2 Дизајн монтиран

WSZJJ Европски Стил Панч Слободен Бања Полица, Бања Двојно Преклопен Пешкир Решетката Со Двојна Кука За Складирање Решетката
 • Неодамнешно

WSZJJ Европски Стил Панч Слободен Бања Полица, Бања Двојно Преклопен Пешкир Решетката Со Двојна Кука За Складирање Решетката

DEN 0.33

Мултифункционална решетка за прикажување : изработена од издржлив и издржлив материјал од нерѓосувачк�

Сорбус Пловечки Кутија Полици-Плоштад Коцка Ѕид Декор Виси Полици Декорација-Полица За Дневна Соба, Спална Соба, Трофеј Дисплеј,
 • Неодамнешно

Сорбус Пловечки Кутија Полици-Плоштад Коцка Ѕид Декор Виси Полици Декорација-Полица За Дневна Соба, Спална Соба, Трофеј Дисплеј,

DEN 2.33

ЛЕБДЕЧКИ ПОЛИЦИ ЗА КУТИИ (СЕТ ОД 3, БЕЛИ) Прикажете шармантни изложби, украсни предмети и други ценети им

Fenteer Пловечки Ѕид Монтирани Полица, Дисплеј Рустикален железо &засилувач; Стакло Полиците полиците За Спална Соба Канцеларија
 • Неодамнешно

Fenteer Пловечки Ѕид Монтирани Полица, Дисплеј Рустикален железо &засилувач; Стакло Полиците полиците За Спална Соба Канцеларија

DEN 1.00

Погоден за домашна дневна соба, спална соба, бар, канцеларија и така натаму Добро искористете го празнот